|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj vzeti?
28.5.2008 13:51:28   
romy27
pozdravljene,

sem v 37.tednu in ze nekaj dni pripravljem potovalko pa ne vem kaj je res nujnega zase in za otroka..no, zase sem ze nekaj skobacala, ma za otroka pa sem veliko prebrala, sam se vedno ne vem kaj je nujno in kaj ne..pa kaksne velikosti oblacil rabim za otroka..sej sploh ne vem koliko velik se bo rodiluser posted image  tolko sem napolnila potovalko, da jo se zapret ne moremuser posted image

prosim za pomoc
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vzeti?
28.5.2008 13:52:49   
Volga
kakšno neverjetno naključje. user posted image  Ravno danes je bila odprta podobna tema user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2816238&mpage=1

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vzeti?
28.5.2008 13:55:50   
kristinaj
za porodnišnico???

za otroka ne rabiš nič, razen kompletka v katerem ga boš domov odnesla. to lahko zadnji dan ti prinesejo. tudi če je večji ni panike, zavihaš rokavčke.....ponavadi so to 2 tetra majčki in sedaj ko je toplo še pajacek čez.

ti rabiš pa gumijaste natikače, vir 80 roza, zob ščetko, pasto, glavnik, milo in za malega še pamperske, vsaj pri nas, ker smo jih drugi dan že sami previjali.. to je tisto najnujnejše...ostalo so finese....

NE POZABI materinske z izvidi, kartico zdr. zavarovanja

srečno....

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vzeti?
28.5.2008 14:33:34   
jajula
v ljubljanski  P za user posted image dobiš vse tam, tudi če kaj zmanjka pač pokličeš sestro in ti prinees. tko da razpakiraj in vzemi le tisto v čemer ga boš nesla domov, pamperske (1 kom) in bombažno plenico. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vzeti?
29.5.2008 14:14:09   
Leiah
v postojni za malega ne rabis nic. Vse dobis tam, tudi ko ga zacnes sama previjati!

Zase pa ne rabis nic drugega kot za osebno higieno, mrezaste hlacke, vlozke, moderc in blazinice za dojenje. Ker tam si itak po cel dan v tisti prelepi halji oblecena user posted image , tako da ne potrebujes nobenih oblacil. Ko bos odsla domov pa ti lahko tvoji vse prinesejo!
Pa srecno!

_____________________________

Lp

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vzeti?
29.5.2008 17:28:20   
Angellina
Meni bi zelo prav prišel mitraljez...ampak če bi bil človek vedež...

Jaz sem imela na hladilniku napisan tole:





Kaj potrebujem za v porodnišnico?

V nahrbtniku imaš že:

haljo
vložke Vir 80
blazinice za dojenje
copate
sp.hlače za domov
mleko za telo
šampon in gel za tuširanje
zobna pasta


Zdej se pa zber, lepo dihi in zmeč v torbo še:

denarnico-not maš potrjeno zdravstveno kartico
materinsko knjigo- napotnica
polnilc in mobi
fotoaparat
zobna krtačka
ves svoj šminkeraj :)
krema za obraz
Bepanthen ROZA

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 30.5.2008 7:37:14 >

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vzeti?
14.7.2008 12:05:28   
srki
Ah, važno da je materinska knjižica, četudi brez kartice. Ostalo ti pa že prinesejo. Drugače pa sem sama prvič imela copate in pribor za osebno higieno ter telefon. Ostalo so mi sproti nosili, če sem kaj potrebovala. Oblekco za dojenčka so mi prinesli tisti dan, ko sem šla domov. Vložkom in mrežastih sp. hlač nisem prinesla s sabo. Tam sem bila kar brez modrca in blazinicuser posted image .

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vzeti?
14.7.2008 12:08:06   
Majuska
http://www.ringaraja.net/kaj-vzeti-s-seboj-v-porodnisnico_137.html

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?