|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 9:45:25   
ksenjak
Zanima me, kaj od hrane in pijače kupite pri nas in ne sproti na dopustu?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 9:56:29   
Anonimen
Z nami gre vedno plato piva in pa hrana ki bi se doma v hladilniku pokvarila. Ponavadi vzameva s seboj še hrano za 1. in 2. dan, da ni takoj treba v trgovino letet. No letos bom pa s seboj vzela še AM in riževe kosmiče za tamalo, pa kak njen čajček in to bo to.

(odgovor članu ksenjak)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 10:17:45   
ksenjak
Ja, tudi mi smo razmišljali o pivu in vodi, pa mogoče o kakšnih testeninah, rižu in polivkah. Skrbi me edino, če sploh bo še kaj prostora v avtu in tudi kar se tiče hladilnika v kampu, še nič ne vem.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 10:50:30   
Bojana82
Mi vlečemo s seboj vse živo od piva do testenin, prelivov, juhice ve vrečkah, slano in sladko, riž......v glavnem ni da ni.....user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 11:11:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Mi vlečemo s seboj vse živo od piva do testenin, prelivov, juhice ve vrečkah, slano in sladko, riž......v glavnem ni da ni.....user posted image


Enako. Prav VSE. Moj mož pravi, da se tako ali tako pelje, doli imamo hladilnik in zmrzovalnik in kdo bo vsak dan hodil po nakupe, če lahko greš samo po sveži kruh in zelenjavo? To je potem samo jutranji sprehod, nič več. Vse ostalo nam je na morju muka in delouser posted image  

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 11:14:35   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Mi vlečemo s seboj vse živo od piva do testenin, prelivov, juhice ve vrečkah, slano in sladko, riž......v glavnem ni da ni.....user posted image


Mi tudi.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 11:32:56   
pipic
Nič,vse kupimo dol,ne vem zakaj bi vse vlekla s sabo to mi je bedasto po resnici povedano

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 11:44:37   
gita10
vse se kupi tam- kadar gremo v apartma- si ne predstavljam, da bi vse nosila s seboj. Nikoli ampak res nikoli nisem nosila s seboj v apartma niti ene stvari. Cene so iste, drugače pa itak samo zajtrk pojem v apartmaju za ostalo so pa restavracije.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 12:07:18   
ksenjak
Točno, še na juhice iz vrečke sem pozabila.

Glede cen pa jaz že v naprej vem, da je tam, kamor gremo, precej dražje in ravno zaradi tega tule zbiram vaša mnenja in izkušnje.

lp

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 12:15:20   
muška
jaz nesem zraven VSE, ker mi ni za po trgovinah letat in delat nakupe na dopustu

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 12:35:03   
svita
Mi tudi če gremo v apartma nesemo od doma vse, kar se da.Da na morju gremo vsak dan le po svež kruh,sadje in zelenjavo. Sploh se mi pa zdi da so cene hrane na Hrvaškem dosti dražje kot pri nas. Je pa res, da si večerje ponavadi privoščimo v restavracijah.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 13:21:16   
ljupka
Ko smo hodili na morje v Izolo nismo s seboj nič uzeli tam je spar ,mercator,cene iste.Lani smo šli v Zadar in mi je bilo žal ker nisem uzela s seboj ,vse 3krat dražje kakor pri nami,privat trgovince še dražje.
Ko bomo šli še na Hrvaško na morje sigurno vzamem seboj,še posebej,ker imam doma krompir, moko (radi jemo palačinke),zelenjavo...

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 13:24:23   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

vse se kupi tam- kadar gremo v apartma- si ne predstavljam, da bi vse nosila s seboj. Nikoli ampak res nikoli nisem nosila s seboj v apartma niti ene stvari. Cene so iste, drugače pa itak samo zajtrk pojem v apartmaju za ostalo so pa restavracije.


Odvisno kam greš, na Hrvaškem, kamor smo mi hodili, so bile občutno višje.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 13:30:13   
fusia
Mi vzamemo nekaj, ne pa vse. Približno tako kot pravi Otika... tisto, kar je že doma v hladilniku in bi se pokvarilo pa še nekaj hrane za dan dva da ni treba takoj v trgovino. Meni se tudi zdi brezveze preveč voziti dol, čeprav po drugi strani je pa tudi res, da je šopingiranje na dopustu izguba časa. Saj kakih večjih trgovin navadno ni prav ob obali in potem izgubljaš tudi po cele pol dneva, da najdeš trgovino in nabaviš.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 13:44:41   
gita10
Vidim, da se nekateri prav selite ko grete na morje. Vem ko pridejo kakšni hrvati se k nam smučat in nosijo hrano s sabo ( kao pri njih je vse ceneje ) in se vsi za glavo držimo, pa vidim, da smo Slovenci kar isti. Ne vem, če grem nekam na dopust, da bi še moko in krompir s sabo nosila kaj pa potem sploh date lokalcem za zaslužit- samo najem apartmaja.
Upam,da začnejo cariniki na obeh straneh hrano pobirat. Hrvatom naši in Hrvati Slovencem pa bo mir z prevažanjem hrane.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 14:35:54   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Vidim, da se nekateri prav selite ko grete na morje. Vem ko pridejo kakšni hrvati se k nam smučat in nosijo hrano s sabo ( kao pri njih je vse ceneje ) in se vsi za glavo držimo, pa vidim, da smo Slovenci kar isti. Ne vem, če grem nekam na dopust, da bi še moko in krompir s sabo nosila kaj pa potem sploh date lokalcem za zaslužit- samo najem apartmaja.
Upam,da začnejo cariniki na obeh straneh hrano pobirat. Hrvatom naši in Hrvati Slovencem pa bo mir z prevažanjem hrane.


Se ti vsaj zaenkrat želja ne bo uresničila, ker lahko iz EU na Hrvaško neseš do 10 kg mesa,........ - nova, letošnja uredba

Poleg tega pa ne vem kaj te tako moti. Saj oni pakirajo, ne ti. Vsakemu paše drugače. In cene definitivno niso enake, je doli precej dražje, poleg tega pa sem že ničkolikokrat naletela na pokvarjene zadeve, sploh tiste 3x odmrznjene in zamrznjene nazaj.
Mi nesemo kar nekaj stvari s seboj, ker hodimo vsa leta k istemu lastniku in imamo hladilnik in skrinjo. Včasih nesem s seboj kaj kuhanega in zamrznjenega, včasih samo kak paketek mesa in ragu. Različno. Kar pa se denarja tiče, pa ga čisto preveč pustimo za apartma in občasne večerje.

lp

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 15:21:17   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

kaj pa potem sploh date lokalcem za zaslužit- samo najem apartmaja.


Ki so prav tako zelo dragi, tako, da lokalci glede na ceno delajo samo 3-4 mesece, od tega pa živijo celo leto. Ni slaba računica, mar ne?

In še enkrat...ko bi morala vse to na svojem hrbtu nositi, verjami, da ne bi, dokler pa imamo v avtu dovolj prostora, bomo pa še naprej tako delali. "šopingiranje" ne štejemo kot dopust. Čista izguba časa.

Za cene pa v bistvu sploh ne vem, razen to, kar drugi povedo...in v večini primerov sem zasledila, da je na Hrvaškem dražje. Torej še prišparamo kar nekaj oz. raje zapravimo za sladolede in podobno.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 15:30:19   
skuštrana
Cene na Hr in v Slo približno iste, edino pijača v trgovinah je  dražja ( voda, sokovi,..)
So pa cene višje v malih, lokalnih trgovinicah, pa v kamp trgovinicah, ampak tam so cene tudi v Slo zasoljene. Ne moreš pa primerjet cen med Šparom in malo lokalno privat trgovinouser posted image

Ampak, da bi pa vse s seboj na dopust nosila - moko, krompir, meso, vrečke juh in konzerve pa meni ne pade na pamet, pa kamorkoli že šla. Ko na koncu poračunaš si v plusu verjetno par evrov zaradi katerih me pa ne bo hudič vzel.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 15:38:48   
snezkaM
kar groza me je, ko berem kaj vse nosite na dopuste s seboj: konzerve, juhice iz vrečke ... upam, da tega ne dajate otrokom jesti ...

< Sporočilo je popravil snezkaM -- 26.5.2009 15:41:44 >

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 16:29:43   
Bojana82
Ponavadi tisti, ki se najbolj zgražajo največ vlečejo s seboj.....in otroke hranijo z najbolj nezdravo prehrano!

(odgovor članu snezkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 17:00:31   
ljupka
Jaz imam krompir zastonj ,ker ga doma pridelam ,moko tudi, zelenjavo tudi imam doma,ker jo pridelamo na njivi,verjemi,da prišparaš.Jas kupim testenine za 50 centov v Zadru lani sem dala za vrečko testenin skoraj 3 evre in to v Mercatoru,bile so najcenejše.Na morju smo bili 10 dni porabili veliko za hrano.
Na morje smo šli zato,ker mi je mama zrihtala pri kolegici nisem rabila nič plačat,smo v gradnji delavske plače,teško si privoščiš luksus.Zato letos sploh ne gremo,ker bi rada dokončala prizidek,da bo sinko imel svojo sobo,ker gre letos v šolo.
Vem samo to ,da je bilo lani,zelo drago,da smo zapravili pravo malo bogatstvo za hrano,mogoče za ene to ni velik,za tiste ki imamo delavsko plačo,je bil pa šok.Drugič vzamem vse z seboj!


(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 20:58:25   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: snezkaM

kar groza me je, ko berem kaj vse nosite na dopuste s seboj: konzerve, juhice iz vrečke ... upam, da tega ne dajate otrokom jesti ...


Ja valda, da dajemo. Se morajo utrdit.user posted image  Od 2 ali 3 tednov konzervirane hrane se ni še nihče zastrupil.

(odgovor članu snezkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 21:21:53   
kaya2007
mi vzamemo samo tisto, kar tam ne dobimo in če dobro pomislim, je tega zdaj, ko je tamala že malo večja, bore malo. kupim pa tudi jaz vedno kakšne piksne, za vsak slučaj, ampak jih zaenkrat še nisem uporabila user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 21:29:37   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Vidim, da se nekateri prav selite ko grete na morje. Vem ko pridejo kakšni hrvati se k nam smučat in nosijo hrano s sabo ( kao pri njih je vse ceneje ) in se vsi za glavo držimo, pa vidim, da smo Slovenci kar isti. Ne vem, če grem nekam na dopust, da bi še moko in krompir s sabo nosila kaj pa potem sploh date lokalcem za zaslužit- samo najem apartmaja.
Upam,da začnejo cariniki na obeh straneh hrano pobirat. Hrvatom naši in Hrvati Slovencem pa bo mir z prevažanjem hrane.


Ma sej ne nosimo hrane z sabo, da bi kej prišparali, ma zato, da ne laufaš takoj v trgovino, ko prideš v apartma, ampak si oblečeš kopalke in laufaš v vodo.user posted image

Mi nesemo tolko da mamo nekje za prva dva dni. je pa to precej, če maš dva otroka. Ponavadi nardimo kar pašto al kej takega, da ni dosti za kuhat in to prinesemo z seboj za prvi dan in pol so še jogurti, pa sadje pa kej za večerjo .

Pol drugi tretji dan, pa gremo v trgovino in kupimo še vse ostalo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 21:33:37   
Anonimen
Zanima me, kaj od hrane in pijače kupite pri nas in ne sproti na dopustu?


Najljubse mentol bonbone.

(odgovor članu ksenjak)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?