|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako odvaditi flške?
6.6.2008 14:38:49   
nky 23
kako naj mojega letoo dni starega sineka odvadim flaške s cucljem, iz nje pije samo vodo ali čaj, mleka se je odvadiluser posted image . sem kupila nukov lonček, ki naj bi bil za hitro učenje za pitje iz njega, lonček s slamico je zanimiv samo za igro, priporočate katerega drugega?

rada bi ga odvadila zaradi zobkov, popije pa okolki 2 litra tekočine dnevnouser posted image user posted image user posted image

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako odvaditi flaške?
6.6.2008 14:40:02   
nky 23
se opravičujem za napakico v naslovuuser posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako odvaditi flške?
6.6.2008 14:40:25   
Volga
Vzameš jo, pa je ni več. Ker če spije 2 l, potem jo verjetno non stop po ustih vlači, to pa res ni dobro.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako odvaditi flške?
6.6.2008 14:41:44   
nky 23
ja samo ni tako enostavno, saj je prisoten tak joooooooook..., ostale flaške ga pa ne zanimajouser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako odvaditi flške?
6.6.2008 14:42:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

ja samo ni tako enostavno, saj je prisoten tak joooooooook..., ostale flaške ga pa ne zanimajouser posted image


Bo jokal dva dni, pa bo nehal. Simpl.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako odvaditi flške?
6.6.2008 14:48:48   
aluš
Meni se zdi, da je pri enem letu še malo majhen za odvajat od flaške, sploh če je nanjo fuul navajen. Zobozdravniki (ki so največji nasprortniki stekleničke) odsvetujejo odvajanje do tretjega leta, torej imata še mal "fore".

Ta prvo, kar je, je treba flaško umaknit izpred njegovega nosa. Pospravi jo tako, da je ne vidi. Ko pokaže da je žejen, oz. misliš, da bo pil, jo mu daj. Počakaš, da popije, nato jo vzameš. Torej dobi stekleničko, popije, vzameš, ne da jo vlači s seboj po stanovanju in dvorišču. S tem tudi zobki veliko manj trpijo.

Poskusi pa uvajat npr. pitje po slamici, iz lončka direkt, ali pa po tisti steklenički z nastavkom (navadna steklenička s sokom oz. vodo, ki se kupi v trgovini). Moja dva se iz tistega lončka z nastavkom nista uspela naučit pit.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako odvaditi flške?
6.6.2008 23:17:00   
MAŠKA
Tako kot je napisla predhodnica. Umakni jo izpred oči, ko je žejen najprej ponudi skodelico, če je potrebno še flaško in ko se napije, jo spet umakni. Tako se je moja odvadila brez vsake krize - postopoma. Imela jo je pa skoraj do tretjega leta, ampak le za čas ko je pila. Zadnje leto le še ponoči, če je bila žejna. Je pa res, da ji nikoli nisem puščala, da bi zaspala s flaško v ustih.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako odvaditi flške?
6.6.2008 23:55:06   
Naja30
Meni se pa zdi, da je pri enem letu lažje kot pri dveh, treh. Moja se na srečo nikoli ni navezala toliko na flaško ali pa je bila premajhna, ko sem ji jo ukinila. Kmalu sem ji ponudila pijačo na slamico in ji je bilo bolj zanimivo.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako odvaditi flške?
18.6.2008 20:48:26   
K_a_t_i
Probaj z vodo v flaški in sokom v kozarčku. Mogoče se bo raje odločil za sok. Ko se bo navadil na kozarček pa mu dajaj še v kozarček vodo.
Pri nas je najbolj palila navadna slamica. Pa striktno tako kot je rekla aluš - ne pusti, da flaško žveči, ampak naj izključno pije iz nje.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako odvaditi flške?
21.6.2008 20:27:22   
Suzy.
Če mu vsak večer dobro umiješ zobke in ponoči ne pije sladkanih pijač iz flaše, potem ni nekih posebnih skrbi za zobke.
Se mi zdi malce zgodaj za odvajat od flaške. Sin je sicer star 11 mesecev ampak po tistem cuclju za učenje pitja iz skodelice niti požirka ne naredi. Začne ga gristi in se igra z njim. Pa tudi, ko mu dam za piti iz kozarčka mu je sicer blazno zanimivo ampak ravno tako grize rob kozarca in je potem moker do podplatov.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...





karmyka

Imamo Leo in Teo pričakujemo še enega novorojenčka ne vemo še spola, katero ime bi najbolj pasalo k tema dvema imenoma po vaši presoji??

(77%)

(23%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!