|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako veš vse to??-HRANA
17.6.2005 20:56:51   
SU
Stari smo nekaj čez 2 meseca in polno dojim. Pa me vseeno že malce, vsake toliko, zagrabi panike... In sicer : kako bom vedela kdaj začeti z drugo hrano? S katero začeti? Koliko? ... ... ... Saj kar nekaj reči že vem ampak...ali ti kaj povejo na sistematskih? Kako ste vedele vse to??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako veš vse to??-HRANA
17.6.2005 21:03:11   
total
Tudi mene je to skrbelo,ampak na RR ti punce vse pomagajo:bravo:,tukaj sem dobila vse potrebne nasvete,tako da ti bomo pomagale ko boš rabila,le pogumno:)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako veš vse to??-HRANA
17.6.2005 21:22:02   
SISI25
Jaz sem začela pri 6 mesecih, tako kot naj bi sedaj začeli. Začela sem pa s stvarmi, ki niso alergene in jih večina tudi z njimi začne, kot so jabolka, korenček...
Saj ti pa tudi tukaj punce pomagajo, tako da ni panike.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako veš vse to??-HRANA
17.6.2005 22:27:49   
HuAnita
isto kot total, pa kakšno (novejšo) knjigo v roke, revijo, vprašaj v posvetovalnici sestre, mamo...

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako veš vse to??-HRANA
17.6.2005 22:33:18   
ciciban
Mi smo zaceli pri stirih m.-banane,jabolka,korencek,ze pripravljene kasce-hipp....,potem pa vidis-ce nima nobenih tezav postopoma dodajas ostalo-pire,spinaca......

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako veš vse to??-HRANA
17.6.2005 23:07:14   
babylove
Meni daje navodila pediater na rednih mesečnih pregledih, vmes pa še kaj na forumu povprašam.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako veš vse to??-HRANA
18.6.2005 12:16:16   
puncica
Jst sem večino zvedela na RR, pa v kaki reviji Paparica al kej podobnega, na sistematskem mi niso povedal ma baš ništa. Sicer pa ne vem jst sem delala kr po občutku:zmeden2:

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako veš vse to??-HRANA
18.6.2005 19:20:33   
Seven*
Kaksno fajn knjigo si sposodi, kaj preberi, na RR vprasaj, pa bo.. Nic skrbet..

Pravila so sledeca:

1. otrok dobro drzi glavo. Samostojno.

2. pokaze veliko zanimanje za hrano s katero se ti hranis

3. ko mu das nekaj v usta ne porine vec refleksno zadeve ven (refleks izplazenja jezicka)

4. otrok mora biti star vsaj 6 mesecev, takrat je crevesje primerno zrelo, da sprejme ostalo hrano. Nekatere polno dojijo se dalj, ce otrok lepo napreduje..

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako veš vse to??-HRANA
18.6.2005 22:13:57   
bskrle
Čisto preprosto, otrok se bo začel ponoči zbujati, pogosteje boš začela dojite, začel bo segati po hrani, pa tudi patronažna pride okoli 5. meseca

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kako veš vse to??-HRANA
22.6.2005 11:54:04   
SU
Saj vem, da se bomo, ko bo treba "naštimali" in obvladali vse skupaj... Ampak zdaj imam pa tako "zmedo" v glavi.:ups:;) Hvala za nasvete. Se malce zanašam tudi na RR, ker ste mi punce že večkrat pomagale z nasveti!;) LP, Saša

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?