|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam dati pralnico
22.11.2009 20:20:15   
rainbow
v hiši brez kleti, če je nočem imeti v kopalnici? Kje se pri vas nahaja ta zadeva? Torej pralni stroj, mogoče sušilni, pa stojalo za perilo, in kje likate?
Zaenkrat imava predvideno v prostoru, kjer bo tudi toplotna črpalka in ostale naprave s petsto cevmi in mi nič ni všeč. In to v pritličju. Razmišljam tudi, da bi jo imela v 1. nadstopju, kjer se bo nahajalo večina perila (spalnice).

Moram malo komplicirat, glede na to, da imam zdaj sušilni stroj na pralnem v kopalnici veliki 6 kvadratov, stojalo za perilo v spalnici, likam pa pred Tv-jem. Tako da upam, da lahko malo kompliciramuser posted image .

Torej na dan z idejami, pleaseuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.11.2009 20:27:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.11.2009 20:29:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam dati pralnico
22.11.2009 20:29:51   
vanilla
Jaz imam pralnico za kuhinjo. Oz. poleg kuhinje je še en prostor in direkt iz kuhinje vodijo vrata tja. Tam imam tudi t.i. špajzo (veliko omaro s policami kjer imam kompote, soke, mleko, vina...) pa sesalec, razne metle, krpe. Pa je v omari predviden tudi en del prostora, kjer je pralni stroj.

Imam v taistem prostorju tudi likalno desko in likalnik ter obešalo za obešat cote.

Torej, neke vrste utility. V bistvu mi je super, da je ta prostor ravno tam, ker s tem ne posega v bivalni del ostalih prostorov, je čisto za sebe in tudi, ko ponoči pere pralni stroj, se to ne sliši v spalnice.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam dati pralnico
22.11.2009 20:40:37   
sazi
Mi smo kupili hišo v 3, fazi in se ni dalo izmisliti čisto vsega po svoje. In ker mi je bilo škoda kvalitetnega prostora za pralnico, hkrati pa je nisem želela imeti v kleti, sta stroja zdaj v kopalnici - v eni taki niši, ki se jo da skriti. Prenašanja perila skorajda ni. Večino posušenega perila iz sušilca samo zložimo in spravimo nazaj v omare, kar je pa za likat, je pa predvideno v dnevni sobi (saj se likanja v ločenem prostoru zagotovo sploh ne bi lotila).

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam dati pralnico
22.11.2009 21:43:15   
gita10
Mi imamo pralni stroj v kopalnici. likalnik in sušilec pa v posebej sobi.
To je sicer soba za goste- ker je popolnoma opremljena ampak ker seveda se soba za goste ne uporablja vsak dan je v večini nekakšna likalnica.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam dati pralnico
22.11.2009 21:49:09   
rija
jaz imam pralnico pod kopalnico in iz le-te speljan jašek za umazano perilo.
edino mi je žal, da prostorska razporeditev ne dovoljuje, da bi bila ob kuhinji.
bi bilo še bolj praktično.

rainobow: če še nimate načrta, probaj načrtovati kot smo mi....v liniji imamamo kopalnico, pralnico in wc, spodaj pa kurilnico, kuhinja malo zamaknjena....tako, da vlaćiš cevi z vodo skozi čimmanj prostorov. pri nas je v bistvu ena sama linija. varčno in varno user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam dati pralnico
22.11.2009 22:02:16   
rainbow
rija, to sva že upoštevalauser posted image edino kuhinja bo na drugi strani hiše, ampak v isti liniji.

Verjetno bo ostala varianta skupaj z kurilnico, čeprav mi estetsko ni všeč, pa glede na to, da se mi zdi, da se non-stop s perilom ukvarjam. Mogoče se bo pa dalo nekako ločit ali zakrit cevi.

Sazi, tudi tvoja ideja je dobrauser posted image bom prečekirala, če bi se dalo to pri nas naredit.

sivkamivka, to sem tudi možu predlagala, ga ni ganilo. Seveda, on se s tem ne ukvarja.

Hvala ženske, bo treba še malo prerešetat idejeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam dati pralnico
22.11.2009 22:05:23   
Anonimen
Trenutno smo v stanovanju, kjer na žalost za pralni stroj in sušilca ni drugje prostora, kot v kopalnici. Če bi delala svojo hišo (oz. ko jo bom) bo 100% tako, da bo utility s pralnim strojem v pritličju, nad njim pa kopalnica z jaškom za umazano perilo ... jaz razmišljam takole: umazano cunjo vržeš v jašek, jo opereš, zlikaš (jaz to počnem zvečer v dnevni pred TVjem), pospraviš v omaro ... torej je potrebno perilo samo 1x nest po stopnicah ... če bi imela pralni in sušilni stroj v nadstropju, bi pa nosila suhe cunje najprej v dnevno in jih likala, potem pa šeenkrat gor ... pač ne morem likat in zraven bulit v steno.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam dati pralnico
22.11.2009 22:17:23   
rainbow
Ja, nič, jašek za perilo od zgornje kopalnice direkt pade med pralni in sušilni stroj. A sem dobra planerka al neuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam dati pralnico
23.11.2009 7:53:04   
ALWAYS LARA
jaz jo imam pa v mansardi..tam, kjer je opravka s cunjami. ker mi je največja muka nosit cunje gor pa dol po štengah. al umazane al oprane al pa speglane. tko da se pri nas dogaja vse v istem nadstropju...se pravi kjer so otroške sobe in spalnica in omare s cunjami in kopalnica in vse :)

imam pa utility v njem pralni in sušilni stroj in 2 metra elementov kao kuhinja, da imam notri pomivalno korito, pa malo odlagalne površine. in omarice za praške, cunje za pomivat in take zadeve za pospravit, pa tv na steni, da lahko peglam in gledam tv zravn :)

< Sporočilo je popravil ALWAYS LARA -- 23.11.2009 7:56:30 >

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam dati pralnico
23.11.2009 8:04:10   
ALWAYS LARA
user posted image
takole imam! :)

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam dati pralnico
23.11.2009 8:06:39   
ledenaa
Imamo en majhen prostor.
Notri je pralni stroj,na pralnemu stroku sušilni.Prostora je še za orodje in za koš za umazana perila
Likam pa v dnevni sobi ,ker rada sproti gledam tv
Bi se mi zmešalo če bi tam likala po 2-3 ure user posted image
Stojalo za perilo je v dnevni al iv spalnici-kakor kdaj

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kam dati pralnico
23.11.2009 8:45:04   
rainbow
Always lara, super imašuser posted image , zelo mi je všeč!!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kam dati pralnico
23.11.2009 8:50:21   
miapia
Stroji bodo v utilitiju v pritličju hiše, spalni prostori bodo zgoraj. Tstih par cunj bom že nesla v omare. Bistvo mi je pa bilo, da bodo stroji čim dlje od spalnih prostorov, da lahko delajo tudi ponoči in da pri počitku niso moteči. Zato jih ne želim imeti zraven spalnic in otroške sobe. Tudi likalnica bo v istem prostoru, ker sem  minimalist in nočem imeti vse nametano na dosegu oči in nonstop razstavljati likalne mize.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kam dati pralnico
23.11.2009 9:23:43   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

mi jo imamo direkt pod kopalnico. in v kopalnici luknjo, skozi katero mečemo umazane cunje dol, direkt na stroj. manjka nam edino en katapult, ki bi čiste cunje sunil nazaj gor user posted image


Tudi mi2 imava tako, pralnica se nahaja v pritličju točno pod kopalnico, v kopalnici pa cev za perilo, pa tudi meni manjka katapult user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kam dati pralnico
24.11.2009 7:26:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

jaz jo imam pa v mansardi..tam, kjer je opravka s cunjami. ker mi je največja muka nosit cunje gor pa dol po štengah. al umazane al oprane al pa speglane. tko da se pri nas dogaja vse v istem nadstropju...se pravi kjer so otroške sobe in spalnica in omare s cunjami in kopalnica in vse :)


Enako, samo da jaz tam nimam mini kuhinje. Je pa pri meni prostor med kopalnico in garderobo. Oba prostora imata v steni luknjo in mečemo umazano perilo iz kopalnice v pralnico; zlikano pa postavim na polico v garderobi. Ko mam čas grem  pa zložit v garderobi vsako na svoje mesto.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kam dati pralnico
24.11.2009 13:08:25   
ugi

IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

mi jo imamo direkt pod kopalnico. in v kopalnici luknjo, skozi katero mečemo umazane cunje dol, direkt na stroj. manjka nam edino en katapult, ki bi čiste cunje sunil nazaj gor user posted image


Dobra user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kam dati pralnico
24.11.2009 13:17:06   
ugi
Mi imamo pa pralni stroj v spodnji kopalnici (pritličje) pa če bom kdaj kupa sušilca bo tudi tam. Se tako gor v bivalni del hiše nič ne sliši. Za perilo gor in dol nosit je pa zadolžen moj user posted image in se zaenkrat ne pritožuje.user posted image Aja sušimo pa zunaj ali pa v dnevni. Likam pa tudi v dnevni.

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kam dati pralnico
24.11.2009 13:21:40   
ugi
Rainbow: Ful je dobra varianta, tako kot imajo nekatere pralnico pod kopalnico. Drgač pa sej se da cevi kako zakrit, če te bodo ful motile. user posted image

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kam dati pralnico
24.11.2009 16:22:50   
sazi

IZVIRNO Tudi likalnica bo v istem prostoru, ker sem  minimalist in nočem imeti vse nametano na dosegu oči in nonstop razstavljati likalne mize.

Tudi to se da rešiti na drugačen način. V dnevni bomo ob eni steni za globino dimnika imeli vgradno omaro do stropa - bo "zlita" z okoljem, tako da ne bo kaj dosti opazna. V njej bo vgradna likalna deska - odpreš omaro, spustiš desko dol, za njo pa so police, kjer bo prostor za likalnik in nekaj perila, potrebnega likanja.
Meni likanje v posebnem prostoru res ne potegne - tole z vgradno likalno desko sem pa videla pri sestri in pri njej super funkcionira.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kam dati pralnico
24.11.2009 21:32:19   
rainbow
Zelo kul ideja, potrebno razmislitiuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kam dati pralnico
25.11.2009 14:36:46   
ALWAYS LARA
skate to je pa ful dobra ideja ja. sej js sem rekla, če bom še kdaj delala bajto, da bom nardila en večji prostor in mela v njem garderobo od vseh in še pralnico in likalnico, tko da cunje direkt zlagaš kr v omare. k men je še huj k peglat pol cunje po omarah nosit :)

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kam dati pralnico
25.11.2009 18:29:24   
rainbow
zanimivouser posted image pa ne bila potem recimo ob jutrih tam prevelika gužva?
ker jaz sem načrtovala za naju garderobo ob spalnici, punci pa bosta imeli vsaka svojo sobo.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kam dati pralnico
26.11.2009 8:08:00   
ALWAYS LARA
jah ka pa vem...pr ns nima noben navade (še - za punci) da bi po 1 uro stali v omari. pač vzameš ven kar rabiš in greš :) al pa si zvečer pripraviš

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




minecraft
jang

KDO POZNA MINECRAFT IGRICO JO LAHKO OCENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 (odlično) (32%)

4 (prav dobro) (5%)

3 (dobro) (24%)

2 (zadostno) (3%)

1 (nezadostno) (6%)

manj kot 1!!! (30%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!