|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam greste za krompirjeve počitnice?
10.10.2013 17:17:37   
hana_mama
Živjo!

mene pa zanima kakšne plane imate kaj za krompirjeve počitnice... kje je fajn za družine? mi bi se malo potepaliuser posted image in raziskovali Slovenijo. Kakšne izkušnje, predlogi?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
10.10.2013 20:05:49   
Natass
Meni je super v Prekmurju. Ful je možnosti za aktivnosti, narava je čudovita, vse tiste ravnine kar kličejo po kolesarjenju, lahko se greste sproščat ob Bukovniško jezero ... Super izkušnja je okraševanje medenih srčkov pri medičarki, da ni vedno samo suhoparno predavanje, pa bazenov tudi ne manjka, da se malo odpočiješ po celem dnevu pohajanja.

Tu si lahko več prebereš: http://visitpomurje.com/druzinski-centri

Nekaj je v teh krajih, da te kar vleče nazaj, jaz grem vsaj enkrat na leto tja in vsakič najdem kak nov, še neodkrit, kotiček.

(odgovor članu hana_mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
10.10.2013 20:43:50   
K_a_t_i
V sluzbo, solo in vrtec... (predlagam, da jih cim manj kopira user posted image )

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Natass)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
10.10.2013 23:42:32   
josephine27
Če napišeš kdaj so krompirjeve počitnice bom mogoče znala odgovorituser posted image

_____________________________



(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
11.10.2013 0:14:45   
petea
Gre za malo neposreceno ime za jesenske pocitnice.

Krompir se namrec pobira praviloma v septembru.


Za jesenske pocitnice bomo pa vecinoma doma, morda bomo kak dan sli v toplice, na dan mrtvih naokrog po grobovih svecke prizgat.




A katera ve, ce bo letos Noc carovnic na gradu Grad?

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.10.2013 7:22:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
14.10.2013 10:10:50   
tanja76
Se strinjam z Natass... dober predlog je dala! Se mi zdi, da nam manjka to, da otrokom predstavimo naše kraje in pa seveda smo aktivni tud med počitnicami... namakanje v bazenu pa pol po zanimivem dnevu... Mi še sicer nismo bli kot družina v teh krajih, ampak po ponudbi sodeč nas lahko kar čakajo, sicer ne za te prvonovemberske počitnice, ampak na spomlad, ko bo topleje in bomo lahko skočili na kolesa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
14.10.2013 10:52:17   
sazi
Del počitnic bomo preživeli v Bohinju in zbirali štampiljke manjših vrhov.

(odgovor članu tanja76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
18.10.2013 7:46:23   
patrino
Vem , da propagirate potepanje po Sloveniji pa vendaruser posted image - Tudi jaz bi se nekako najraje potepala tule pri nas ( zadnje dni je zaradi lepega vremena in vseh teh barv okrog nas jesen čudovita, pa čeprav si pred domačim pragom). Osebno mi Prekmurje ne sede najbolj , ker sem iz hribovitih koncev in me te ravnine , stoječa voda, komarji ( verjetno jih sedaj ko je malo bolj mrzlo ni več toliko), nekakšen konstanten vonj v zraku (user posted image ), ne pritegne najbolj. Vendar tako kot povsod, so tudi tu želje in okusi različni. Meni je lepša Bela krajina, Kras...
Žal pa imamo mi doma dva ( delno tri- če štejem možauser posted image - medve z mulo sva v drugih sferah), dva Lego navdušenca in se nekaj pogovarjamo, da bi šli v Legolland. Sedaj pa me zanima, če je katera že bila, ali ima smiselno jit tja v tem času ( bolj mrzlo, mogoče deževje...) ali je bolje počakat na pozno pomlad, poletje.
Če je različnih vodnih in ostalih atrakcij veliko in je to bolj primerno za toplejše dni, jo tudi mi raje mahnemo nekam v naše konce.



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
18.10.2013 18:20:44   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


A katera ve, ce bo letos Noc carovnic na gradu Grad?


Ne....že lani je ni bilo....bo pa letos v Rakičanu.....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
19.10.2013 9:51:25   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Vem , da propagirate potepanje po Sloveniji pa vendaruser posted image - Tudi jaz bi se nekako najraje potepala tule pri nas ( zadnje dni je zaradi lepega vremena in vseh teh barv okrog nas jesen čudovita, pa čeprav si pred domačim pragom). Osebno mi Prekmurje ne sede najbolj , ker sem iz hribovitih koncev in me te ravnine , stoječa voda, komarji ( verjetno jih sedaj ko je malo bolj mrzlo ni več toliko), nekakšen konstanten vonj v zraku (user posted image ), ne pritegne najbolj. Vendar tako kot povsod, so tudi tu želje in okusi različni. Meni je lepša Bela krajina, Kras...
Žal pa imamo mi doma dva ( delno tri- če štejem možauser posted image - medve z mulo sva v drugih sferah), dva Lego navdušenca in se nekaj pogovarjamo, da bi šli v Legolland. Sedaj pa me zanima, če je katera že bila, ali ima smiselno jit tja v tem času ( bolj mrzlo, mogoče deževje...) ali je bolje počakat na pozno pomlad, poletje.
Če je različnih vodnih in ostalih atrakcij veliko in je to bolj primerno za toplejše dni, jo tudi mi raje mahnemo nekam v naše konce.





v Nemčijo ali kar na Dansko ? user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
19.10.2013 12:43:50   
patrino
Uf, šli bi na Dansko ni dileme, če bi ...ah če ne bi bilo toliko če-jevuser posted image . Drugače sem pa imela v mislih Legolland v Nemčiji.

< Sporočilo je popravil patrino -- 19.10.2013 12:44:21 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
19.10.2013 14:41:32   
ronja
No, saj tudi Nemčija ni slaba - vsekakor je bolj hribovita od Danskeuser posted image . Lepo se imejte in poročajte o Legolandu, pri nas so vsi nori na lego...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
20.10.2013 14:52:35   
alda
Ja Danska je bolj Prekmurje varianta !!

Najvišji vrh ima tam 170-180m se mi zdi!!
Šli bomo ko bomo dovolj "veliki" user posted image za pot na sever , pa da takoj vso Skandinavijo prebredemo user posted image

Ti pa le poročaj kako je bilo v nemški Lego deželi!

bdw:mislim, da ni daleč iz Munchena ,nisem pa čist sigurna!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
20.10.2013 15:18:05   
ronja
Najvišji vrh ima tam 170-180m se mi zdi!!

Boljše kot Nizozemska - smo šli na njihov "najvišji hrib", pa ni nihče opazil, da naj bi hodili navzgoruser posted image .
Mi sicer kadar se le da, zviznemo na Primorsko, ta je pa meni od Slovenije najljubša, iz več razlogovuser posted image user posted image ...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
20.10.2013 16:26:20   
malaMravljica
No, mi sedaj jeseni ne gremo na nobene pocitnice.

Ce bi vedela kdaj so te krompirjeve pocitnice bi znala za vreme cist tocno povedat, sem strucko za vreme user posted image drugace pa bo v nemskem Legolandu ta teden zelo lepo jesensko vreme, dnevne temperature okoli 15 do 18 ali mogoce celo 20 st kaksen dan, malo dezja bo v sredo. Je pa ta park tako drag. Poleti sem racunala in mi je bilo cist mimo kolk je drag. Je pa eno urco naorej od Münchna ja in okolica je tudi bolj kot Nizozemska, bolj ravnina kakor kaksni hrib(ck)i.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kam greste za krompirjeve počitnice?
25.10.2013 12:28:33   
Prostost
Krompirjeve so res nekaj posebnega tu v Sloveniji, otroci majo zelo radi buče in izrezovanje, večinoma majo v hotelih posebne animacije zanje. Mi smo bli v Dolenjskih, tam se izrezuje buče, v Strunjanu v hotelih Talaso tudi. Pa peče kostanje in ponavadi pride še čarovnica, ki pleše z otroki (je nenevarna:) Sloh se mi zdi, da je lepše it zdaj jeseni na morje, ker je še vedno topleje, kot na celini. Poleg tega zdaj zorijo kakiji in jih je zelo lepo vidt, kako rasejo
http://www.visitslovenia.net/pocitniski-paketi/pocitniski-paketi.aspx?PONUDNIK_ID=92&SESTAV_POS_PONUDBA_ID=10168

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kam na družinski izlet?
Bi radi konec tedna oziroma prost dan izkoristili za družinsko potepanje, pa ste brez ideje, kam bi šli? Zbrali smo neka...
Družinski kolesarski izlet: koristni napotki
Kam se podati na poldnevni ali enodnevni družinski izlet? Kolesarjenje po bližnjih hribih ali urejenih poteh je odlična ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?