|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam v tujino s 3 letnikom?
16.1.2009 14:00:20   
zita
Imamo 3 letnika in letos smo se odločili da gremo na dopust v tujino.
Z možem sva bila že v tuniziji (hamamet), santoriniju, zakintosu, kreti, malti..amapk žal to pred leti, ko na otroke še pomislila nisva user posted image  Nsiva ravno ležala na plažah, velio hodila tudi okrog.

Zdaj je pa situacija malo drugačna..

Kaj predlagate. kakšna Djerba, Turčija... poznate kakšen hotel, plao primerno za otroke...

Hvala z sugestijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
16.1.2009 14:49:17   
hubi
Djerba je zakon, luštni bazenski kompleksi, mivka na plaži, krokodilja farma, kamele, pa vzameš all inklusive in te sploh ne pride veliko (glede na Španijo, Grčijo..).

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
16.1.2009 15:14:03   
marijaklara
Ko je imel mali leto in pol, smo šli v Turčijo-Hotel Meryan, all inclusive varianta. Šli smo v začetku oktobra, morje toplo- vsi trije smo se kopali, zunanja temperatura ravno prav za nas ki nismo ljubitelji pretirane vročine, animacija otrok je bila na voljo, skratka super zadeva.  Turčije je sredi poletja menda strašno vroča tudi 45 stopinj, tako da se ne priporoča za male otroke, so pa temperature že sprejemljive septembra.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
16.1.2009 16:51:08   
nuala
Jaz bi se verjetno odločila za kakšno Nemško jezero, ali pa morda Španijo izven glavne sezone.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu marijaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
16.1.2009 19:38:41   
tintin
Mi gremo z 1.5 letnikom na Sardnijo, samo ne v hotel, ampak v kamp.
Če bi šli v hotel (kar pa mi ne hodimo) bi šla na Karpatos ali Lefkas.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
16.1.2009 23:06:45   
saskija
Če finnačno niste omejeni vam predlagam verigo hotelov po vseh obalah MAGIC LIFE- najdeš jih tako v Turčiji, Grčiji, Egiptu.

jaz bi se le izogibala veliki vročini oziroma mesecem ko je peklensko vroče.

September, oktober... fantastično

V teh hotelih je poskrbljeno za vse, pravo mestece v malem. Smo bili v Turčiji magic life waterworld hotel  in smo vsi uživali, res je poskrbljeno za udobje gostov, za otroke, čudovite plaže, krasen kompleks toboganov, hrana in piajča neoporečna...

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
17.1.2009 9:17:39   
viv_
zita, 3-letnik je že tako velik otrok, da greš lahko z njim kamor koli. Resno.

Se ponavljam, pa vseeno, če nisi brala. Mi kampiramo od vedno, pavzo smo naredili edino leta 2004, ko je bila Mirna stara 8 mesecev, pa mi je žal.
Do sedaj smo bili pa takole z otroci:
- Sicilija
- Krf, Lefkas, Kefalonija in Zakintos
- Sardinija
- Vis, Lastovo, Mljet

Letos gremo pa na Korziko.

Torej, ko je bila Mirna stara 3 leta, smo bili po grških otokih. Supre. Ogromno kopanja in čudovite plaže ter nekaj malega ogledov, ker zgodovinsko ti otoki niso prav bogati.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
17.1.2009 9:20:46   
sonček33
Ob Gardsko jezero. kamp ali apartma. Sploh vzhodni del je superca. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
17.1.2009 9:34:22   
kepa*
Tudi mi smo bili že kar okoli z našim malčkom.
Ko je bil dve leti, smo bili na Lefkasu v Grčiji.
Pri treh letih je bil v Egiptu, na Tenerifih in v Italiji.
Letos gremo na Sardinijo in jeseni v Turčijo.
Hrvaške niti ne bom naštevala.

Moram reči, da mali uživa na potovanjih, počitnicah ...

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
17.1.2009 10:10:49   
skuštrana
Mi smo letos septembra naredili enomesečno turnejo (kombinirali smo kamp in app, zaradi vremena) po Črni gori in Bosni. S seboj pa smo imeli 11 mesečnika in 3 letnico user posted image Bilo je super. Se strinjam z Viv, da je 3 letni otrok že dovolj velik da lahko gre kamorkoli, mu pa malo prilagodiš program (čeprav smo mi obšli tudi kar precej muzejev in podobnih zadev). Naslednje leto (konec tega leta ali pa januarja 2010) planiramo Kalifornijo (SanDiego, ker imamo tam prijatelje pa je lažje zaradi logistike) in Mehiko, upam da se nam izide, ker takrat bomo imeli zraven še dojenčka, ki bo takrat star cca 6m).


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam v tujino s 3 letnikom?
19.1.2009 7:54:29   
ella2006
kamorkoli, samo da  bo vam všeč in da se boste vredu počutili.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Tri najlepše pešpoti ob morju
Sprehodite se po najlepših krožnih pešpoteh ob slovenskem morju, ki pohodnikom omogočajo spoznavanje skritih kotičkov Po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?