|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam za zimske počitnice najbolj ugodno?
3.9.2005 21:45:48   
KATY&TIMMY
ojla!kam bi lahko mi šli od, menda, 26 februarja do ?,še ne vemo točnega datuma primorskih počitnic kolokor sem vidla na netu nas pride najbolj poceni 8400 sit na dan apartma a veste mogoče za kake druge destinacije,pohorje,rogla alilogarska ali....,ne vem,bi bile kakšne ideje? bolj se nagibamo k apartmaju,koči,kjer lahko sami kuhamo.... ni nujno blizu smučišča,do njega se lahko odpeljemo,smuča pa tako in tako samo 1,drugi sankamo samo da gremo na sneg smo pa 3 odrasli in en 2 letni pobalin
lp,katja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kam za zimske počitnice najbolj ugodno?
3.9.2005 22:28:29   
Marogica
Jaz ti bom seveda priporočala Pohorje, ker ga zelo dobro poznam in je kar se zimskih in letnih doživljajev tiče, otrokom zelo prijazno. Prečitaj si pa sama več o tem

http://www.pohorje.org/default.asp?id=948


(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kam za zimske počitnice najbolj ugodno?
3.9.2005 22:30:10   
Marogica
Sem mislila, da sem ti dala aktiven link. Sorry

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kam za zimske počitnice najbolj ugodno?
4.9.2005 8:16:15   
k1
ja no, pohorje že, jaz sem še bolj za roglo ali kope. na rogli imaš blizu Kočo na Pesku, kjer je kar ugodno, vprašaj tam??!?? aja pa TA Doberdan ima apartmaje pod Roglo - ful porihtane - mogoče imajo tudi letos kako ugodno ceno? mi smo že bili tam in smo bili zelo zadovoljni!

v logarski se mi zdi da imaljo samo eno smučišče, pa še to je bolj tako - malo! in niti ni skozi snega tam.

aja, pa izkušnje na golteh - zelo lepo!

na kopah sem zasledila, da imajo neke ugodne cene, so pa smučišča zelo dobra.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kam za zimske počitnice najbolj ugodno?
4.9.2005 9:49:38   
Mariposa
Najceneje boš prišla skozi, če pokličeš po firmah za počitnike kapacitete in jih vprašaš, če jih oddajajo tudi zunanjim. Moji starši z bratom tako vsako leto hodijo na Kope in so ful zadovoljni.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kam za zimske počitnice najbolj ugodno?
4.9.2005 12:29:11   
k1
mariposa, to pa še nisem slišala, da jih oddajajo tudi zunanjim. mi lahko zaupaš, katere firme??? kolikor vem, majo firme zase vedno totalko zapolnjeno, pa moraš met veze, če hočeš preko njih kam it... tako da?

se tudi jaz priporočam, da javiš, kdo to prakticira.

lp

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kam za zimske počitnice najbolj ugodno?
4.9.2005 21:15:34   
Mariposa
Moji hodijo čez poletje v Premanturo preko Kolinske, na Kope pa preko Štor (mislim, da je železarna). Pa saj to sploh ni težko dobit. Imenik v roke, pa malo poklicat, vem,da je tega kar precej. Drugače pa tudi preko Oglasnika v privat apartmaje, se tudi splača.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
V NARAVI: Z vozičkom okoli Gradiškega jezera
photo
Okoli Gradiškega jezera je speljana široka in udobna sprehajalna pot, kjer bomo ob sončnih dnevih srečali številne mlade...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?