|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp Kastanija - Novigrad
4.2.2010 9:56:47   
s1981
Hej forumaši-ce!

Za letošnje leto tudi mi iščemo kamp nekje v Istri za prikolico-pavšal. Komaj čakam da se začne sezona :)

Po opisih mi je zaenkrat najbolj všeč kamp Kastanija pri Novemgradu ali pa kamp Sirena, tudi pri Novemgradu. Ta vikend je tudi v planu, da skočiva dol pogledat kako zgleda v živo :) upam, da se bo dalo že kaj videt.
Ima kdo kakšne izkušnje s katerim od teh kampov, pozna kdo?



< Sporočilo je popravil s1981 -- 4.2.2010 9:57:18 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
4.2.2010 12:40:38   
Baby
Kampirala nisem, smo bili pa velikokrat  V novigradu in je res lepo.
Celo mestece in vse kar paše zraven...

Sirena je zelo blizu mesta!


< Sporočilo je popravil Baby -- 4.2.2010 12:43:18 >

(odgovor članu s1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
5.2.2010 16:30:21   
andreja32
Ojla!

Mi smo v kampu Sirena.
Komaj čakamo da se začne sezonauser posted image user posted image .odprl se bo 13 marca.Od 13-28 marca moramo podpisati pogodbe, prinesti denar, drugače gre parcela naprej v prodajo.To ti pravim zato, ker je bil kamp lansko leto poln do zadnjega kotička in je fajn če se že prej pozanimata o prostih mestih
Je pa kamp res čist, tople vode je v izobilju, fajn je tudi peš pot ob obali do Novega grada.Plaža je različna, od skalnate, betonirane do prodnate.Parcele so različnih velikosti....označene so z mejniki.v pavšalu je pet oseb, jeseni lahko plačaš rezervacijo na parcelo cca 100 eur.


če te še kaj zanima , ti kar vprašajuser posted image ....

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
7.2.2010 18:25:48   
s1981
Ravnokar sva se vrnila iz morja.... bila skoraj v vseh kampih do Novega Grada. Sirena nama je najbolj všeč... to bo to user posted image  !!!
Andreja32, hvala za informacijo, se morava potrudit da dobiva parcelo, ker si res želiva v ta kamp. (več v zs).

Aja.... pa že 12 stopinj je bilo dans....user posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
15.2.2010 18:29:30   
piieere
Pozdrav, zanima me koliko pride letni pavšal v bližini obale. Hvala pit

(odgovor članu s1981)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
16.2.2010 14:49:54   
andreja32

IZVIRNO SPOROČILO: s1981

Ravnokar sva se vrnila iz morja.... bila skoraj v vseh kampih do Novega Grada. Sirena nama je najbolj všeč... to bo to user posted image  !!!
Andreja32, hvala za informacijo, se morava potrudit da dobiva parcelo, ker si res želiva v ta kamp. (več v zs).

Aja.... pa že 12 stopinj je bilo dans....user posted image


oooooooooo....luštnouser posted image user posted image ....komaj čakam morje....držim pesti da vama uspe in se vidimo v kampu...

lp

(odgovor članu s1981)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
3.3.2010 22:24:59   
neli04

IZVIRNO SPOROČILO: s1981

Ravnokar sva se vrnila iz morja.... bila skoraj v vseh kampih do Novega Grada. Sirena nama je najbolj všeč... to bo to user posted image  !!!
Andreja32, hvala za informacijo, se morava potrudit da dobiva parcelo, ker si res želiva v ta kamp. (več v zs).

Aja.... pa že 12 stopinj je bilo dans....user posted image


po zadnjih informacijah Sirena ne sprejema novih pavšalistovuser posted image

(odgovor članu s1981)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
4.3.2010 7:03:47   
andreja32
neli04, ne obupaj......po 28 marcu ko je zadnji rok za plačilo povšala, se zna najti še kakšna prazna parcela.....nekaj jih je ki prikolice prodajajo, ampak so vseeno jeseni plačali rezervacijo in so njihove parcele seveda za enkrat zasedene,.....

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
4.3.2010 11:41:31   
neli04

IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

neli04, ne obupaj......po 28 marcu ko je zadnji rok za plačilo povšala, se zna najti še kakšna prazna parcela.....nekaj jih je ki prikolice prodajajo, ampak so vseeno jeseni plačali rezervacijo in so njihove parcele seveda za enkrat zasedene,.....

ja,saj vem,so mi rekli,da je za počakati,če bo kdo odpovedal,tako da upanje ostaja.

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
9.5.2010 10:47:11   
Gafo
Pozdravljena,

sem videla, da teče debata o paušalih za Novigrad. Mi se letos bolj pozno odločamo za paušal, zaradi določenih okoliščin. Sem pisala na Sireno in ni odgvora, tako da predvidevam je vse zasedeno. odgovorili pa so mi v Mardei, da je še prostor. je katera bila tam? Glede na to da smo pozni sem mislila, da bi bili letos tam, za naslednje leto pa v Sireni. Bojim pa se v Mredo, ker so razlage zelo različne.
Bom hvaležna za vsak odgvor. Smo pa štirje, midva z možem , sin 12 in nona - babica, ki bi pstala čez celo poletje ampak ni mobila in torej rabimo trgovino blizu.

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
9.5.2010 15:12:53   
Splišni
A Sirena, da je polna? Ja madonca, kolk pa je pavšal, da je toliko ljudi tam? Mi smo imeli 7 let tam pavšal, samo potem so pa začeli ful dražit, pa vse proč od morja podit.

Zdaj ima sestra pavšal v Kaželi pri Puli, tam je cena 4.500 evrov ...

V Maredi smo bili na ogledih čez 1. maj, malo smo šli pogledat. Ma ne vem, meni ni do teh velikih kampov, potem mi je v Finidi boljše, ker je ravno tako majhen kampek, kot Sirena. A tam ste vprašali, če je še frej. Trgovina v Finidi je, poleg recepcije.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
9.5.2010 20:15:40   
Gafo
Hvala, za odgovor. Sem šla mal pogledat Finido pa ni cene za paušal. piše da se je potrebno pozanimat na recepciji. Veš mogoče koliko je tam paušal. V Sireni je od 1.450,00 naprej. Tud v Maredi je tako

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
9.5.2010 20:55:45   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Gafo

Hvala, za odgovor. Sem šla mal pogledat Finido pa ni cene za paušal. piše da se je potrebno pozanimat na recepciji. Veš mogoče koliko je tam paušal. V Sireni je od 1.450,00 naprej. Tud v Maredi je tako



To se mi zdi pa ful mal, kar mal premal v bistvu. Ko smo mi bili nazadnje tam, to je bilo ene 4 leta nazaj, smo plačevali 1700 ali 1800. Pa nismo bili v 1. coni.
No, čeprav so res vse pavšaliste še bolj nazaj zjagali, sem videla zanjić. Samo še vseeno je po moje sigurno več kot 1.450, skoraj nemogoče se mi to zdi.
Koliko je za Finido, pojma nimam, samo glede na to, da je tak majhen kempek, po moje več kot za Sireno ne more bit, kvečjemu manj. So pa pavšalisti tam, še celo zabetoniran imajo okoli prikolic, vendar je to že staro, zdaj gotovo ne pustijo več tega delat. Samo so pa, precej jih je.
Je pa fleten kampek. Tak zaliv ima in na sredi zaliva je menda mivka. Kar naenkrat je nižja voda in stojiš na mivki.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
10.5.2010 9:37:24   
andreja32
Mi smo v sireni in letošnja cena (nismo v prvi vrsti, ampak tam bolj na sredini) je 1900 eur. je pa kamp poln do zadnjega kotička, tako, da letos ni novih povšalistov,z izjemo dveh, ki sta prikole postavila na travnik (višji pavšal, nič sence)...


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
12.5.2010 21:28:05   
Gafo
To ceno sem našla nekje na internetu. V soboto bo padla odločitev. Gremo na oglede in kar bo pa bo. Za letos najbrž ne bomo mogli prav zbirat. Vseeno hvala za sporočila

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
17.5.2010 22:00:06   
pelin
V Sireni sem bila več let zapored  pred leti, še  kot otrok , pa nimam preveč dobrih spominov. Pravzaprav meni ni nič falilo, se pa spomnem odraslih , ki so se pritoževali zaradi kamnoloma v bližini. Mimo ( kar precej blizu obale) je dvakrat na dan plula neka ladja , ki je natovarjala pesek . Ko se je vračala s tovorom, je po vodi vedno prineslo polno nekega prahu in peščenih delcevuser posted image . Hkrati pa se je slišal tudi ropot, neke mini eksplozije, ko so razstreljevali skale, ter občasne sirene, ki so opozarjale na to. Seveda se otroci nismo preveč sekirali, odraslim pa je šlo to krepko naživce. Kako je sedaj s tem? Skoraj ne morem verjet, da bi bila situacija še ista, glede na gužvo in povpraševanje. Samo cene so pa res sumljivo nizke... 

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
19.5.2010 13:26:37   
anchika
Pozdravljene
Zanima me kako je pa tam urejeno za kampirat s šotorom ter za majhne otroke.  Vsi kamp tako hvalite da bi rada šla  kampirat  za krajše počitnice s šotorom(4dni)  Imam otroke stare 3 in 1.5 let
lp

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
19.5.2010 15:47:32   
andreja32
za šotor so fajne parcele tik ob morju-seveda če so frej.za otroke je igrišče, trampolin, zanimiva jim je (vsaj našim) vožnja z vlakcem v Novigrad, ali pa peš pot ob obali.
Plaža ...hm mi smo prej hodili v dalmacijo in smo bili vajeni boljših plaž ...tukaj je pa en del betonirane, nekaj skalnato-prodnate, ter ena z manjšimi kamenčki(ta je res lepa samo sence je bolj malo oz. nič in poleti je na njej gužva.)Mi sicer  (z najmlajšo, 2 leti)hodimo na skalnato...

Kar se kamnoloma tiče....še nisem nikogar slišala da bi ga kaj motilo.ladja odpluje enkrat na dva dni, zelo neopazno, brez kakšnega prahu in podobno.....ter prav nič ob obali...pravzaprav je kar precejšna atrakcija, saj pol kampa otrok hodi tja gledat nakladanje skal, bagre , kamione..

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
19.5.2010 15:48:20   
andreja32
Gefo...ste  našli kakšen ustrezen kamp ??

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
19.5.2010 15:55:21   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

V Sireni sem bila več let zapored  pred leti, še  kot otrok , pa nimam preveč dobrih spominov. Pravzaprav meni ni nič falilo, se pa spomnem odraslih , ki so se pritoževali zaradi kamnoloma v bližini. Mimo ( kar precej blizu obale) je dvakrat na dan plula neka ladja , ki je natovarjala pesek . Ko se je vračala s tovorom, je po vodi vedno prineslo polno nekega prahu in peščenih delcevuser posted image . Hkrati pa se je slišal tudi ropot, neke mini eksplozije, ko so razstreljevali skale, ter občasne sirene, ki so opozarjale na to. Seveda se otroci nismo preveč sekirali, odraslim pa je šlo to krepko naživce. Kako je sedaj s tem? Skoraj ne morem verjet, da bi bila situacija še ista, glede na gužvo in povpraševanje. Samo cene so pa res sumljivo nizke... 


Mi smo imeli 7 let pavšal v Sireni, zudaj ga nimamo več ene 4 leta, pa nikoli ni bilo tega, kar ti opisuješ. Edino morje ni kristalno, je malo motno, ampak to ne od kamnoloma, ampak zaradi bližnjega izliva reke Mirne v morje.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
19.5.2010 17:31:41   
pelin
No, super, potem so se očitno zadeve lepo poštimale, sicer je pa to res že tako daleč nazaj (okrog 20 let), da bi bilo kar čudno, če se še ne bi. Mogoče pridemo še mi letos malo obujat spomine. Smo se že med prvomajskimi mimo peljali, pa me je kar malo nostalgija zagrablauser posted image .

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
21.5.2010 11:00:44   
anchika
kAJ PA CENE ZA KAMPIRAT?
Kot ste  napisale  je lepa potka za zvečer iti na sprehod?

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
21.5.2010 11:25:38   
andreja32
cenik je objavljen na njihovi internetni strani.

Potka je pa res zelo luštna.Poteka tik ob morju...

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
21.5.2010 11:59:08   
anchika
Sem gledala cenik  sam ne razumem. Piše cene za parcelo in za avto ter šotor. Ali moraš plačat vsako posebej. Ker ponavadi piše dodaten avto.. tukaj pa ne vem

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kamp Kastanija - Novigrad
22.5.2010 6:53:37   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: anchika

Sem gledala cenik  sam ne razumem. Piše cene za parcelo in za avto ter šotor. Ali moraš plačat vsako posebej. Ker ponavadi piše dodaten avto.. tukaj pa ne vem


Očitno zaračunajo tudi avto.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?