|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp SAN POLO - COLONE, BALE
25.1.2009 14:14:12   
katj
Poznate mogoče tale kamp?
Mi si ga mal ogledujemo na netu, pa bi nam prav prišle kakšne informacije.
Kako je kej za otročke primerno?

Hvala.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
26.1.2009 9:48:22   
Mišni
Menda da ne. Da so same skale, pravi kolegica, pri kateri so imeli tam pavšal.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
27.1.2009 13:44:36   
zoja10
mi bli lani tam..
tam k smo meli mi prikolico je bil en košček plaže peščen(malo večji kamenčki) ni pa šans da prideš tja z vozičkom. tam je bolj primerno za že malo večje otroke.
Drgač pa so res take neprijetne skale.. 
če te še kaj zanima ti kr vprašaj :)



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
27.1.2009 13:53:21   
zoja10
http://www.camping-adriatic.com/hrvaska/istra/bale/kamp/colone/parcele

Evo tle blizu te slike smo meli mi prikolico,...to je najboljši košček plaže :D
nad to plažico je pa peskovnik tobogan itd...
LP

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
27.1.2009 20:44:15   
katj
bom pa res še kej vprašala...user posted image

na slikah pa taka lušna plaža zgleda.

mi glih iščemo, kam bi postavil prikolco za paušal.
a tisti drugi kamp v balah tud poznaš? a je tist kej boljši oz. ma kej lepšo plažo? k na slikah zgleda lepa plaža.
to sta kampa bl na samem, kok pa je daleč do civilizacije? maš kam it peš z otročki?

ne bi se rada predaleč vozila iz lj, pa cene tud gledava in ta dva sta ful ugodna.
rovinj tud gledava, sam cene pa tam niso nč lušne.

hvala.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
28.1.2009 11:26:20   
zoja10
ja tko je... tm okol ni nč,...morš it z avtom kamor koli, sprehajaš se lahko samo po kampu k drgač je šumauser posted image
Mi mamo tud dol ker je poceni, un drug kamp je pa hm... nevem neki podobnega, smo šli sam z avtom mal čekirat sam ti povem da pač plaže res niso najboljše... no pa tud sekreti..user posted image mi smo tm prikolico prpopali k mamo blizu wc, ki je edini nov v celem kampu, drugje so sam neki stari. pa ta plažica je blizu...pol pa sam v morje pa pred prikolico itd,...čeprou so bli sosedovi otroci še kr zadovoljni tam (5 in 10 let)...
Poglej si še mal umag al pa savudrijo k jo tud hvalijo plaža je pa najbrž podobna.., pa še bližje je... mi smo iz NG pa se mi včasih ne da tja dol u rovinj  furat

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
29.1.2009 9:14:31   
katj
ful hvala.
sej lani sva mela v stella marisu, pa sva letos mislila prestavit, da bi mel morje bližje pa mal lepše morje mogoče. sej drugač je blo fino!
bale najbrž pol odpadejo, sej sva mislila it še tja pogledat, tdej mogoče tud to ne bova šla.
rovinj al pa vrsar še gledava.

hvala.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
29.1.2009 14:50:40   
Mišni
Še malo kamp Kažela pri Medulinu na netu poglej. Mi smo imeli včasih tam pavšal, moja sestra ga ima še vedno. Tam je prav fletno, predvsem ni gužve. Imaš en zalivček, kjer so kamni za v vodo, drugod pa je bolj tako tako, ampak so tudi potke za v vodo narejene. Meni je tam kar všeč, pa se mi zdi, da tudi ni tako zelo drago.

Evo, tukaj je link:

http://www.kampkazela.com/index.aspx



< Sporočilo je popravil Mišni -- 29.1.2009 14:52:05 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
29.1.2009 18:35:43   
katj
sva gledala tud tega, sam je paušal med najdražjimi v istri...pa še daleč je....zame.
vseen hvala.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
29.1.2009 20:12:10   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: katj

sva gledala tud tega, sam je paušal med najdražjimi v istri...pa še daleč je....zame.
vseen hvala.


A res? Potem so podražili, ker pred 3 leti ni bil. Mi smo prej bili v Sireni v Novigradu in je bilo v Kaželi potem kar precej ceneje. Ni pa nič kaj dosti dlje od tega kampa v Balah. Še malo naprej po hitri cesti, pa je.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
29.1.2009 22:12:04   
katj
kažela je zdej cena 2800, stella maris parcela z vodo in elektriko je 2472, lanterna cca 3000. za sireno pa mislim, da nimava cene..še.

tenks.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
30.1.2009 10:16:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: katj

kažela je zdej cena 2800, stella maris parcela z vodo in elektriko je 2472, lanterna cca 3000. za sireno pa mislim, da nimava cene..še.

tenks.


Potem so pa ful podražili. Ko smo mi šli ene 3 ali 4 leta nazaj iz Sirene ven, ker je bila najdražja, je bil pavšal 2.400 evrov (v naši coni, pa tam je vse brez vode). V Kaželi je bil, se mi zdi, 1.800 (in imaš tudi vodo lahko na parceli, tam je itak vse po domače).

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
25.2.2009 8:38:06   
katj
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

http://www.camping-adriatic.com/hrvaska/istra/bale/kamp/colone/parcele

Evo tle blizu te slike smo meli mi prikolico,...to je najboljši košček plaže :D
nad to plažico je pa peskovnik tobogan itd...
LP



če še katero zanima...
sva šla en vikend dol pogledat kamp. kamp mi je zelo všeč, tale košček plaže pa ful ful super....
kamp je res tak, da ko pridš tja odklopiš cel svet....me pa moti to, ker ne morš iz kampa it nikamor peš. mislim lah, sam je to cesta v šumi in ne bi blo nč luštn.
mi pa ne maramo avta kej dost na morju, zato letos tja ne gremo.
mogoče kdaj drugič.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
25.2.2009 13:19:40   
Nea_teja_
Katj kaj pa veli jože? Tm je tud kr okej tud midva sav se odločala za kampe okrog Medulina ,Premanture tud tega sva gledala pa sva se vseeno odločila za Veli Jože kjer smo bli že veliko let skupaj z taščo.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
25.2.2009 13:26:27   
katj
user posted image  neja_teja, smo skp čvekale tam ja.
ma mene tista plaža skrbi.
po drugi strani pa Stella Maris...povsod velik folka, v Jožetu user posted image  je pa bl odklop od sveta.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
25.2.2009 13:47:43   
Nea_teja_
Zakaj te skrbi sej maš tudi plažo iz kamenckov. Ja vem da smo čvekale.Pa še dost ugodna cena je v Jožetu.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
25.2.2009 17:45:04   
Mala koala
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

mi bli lani tam..
tam k smo meli mi prikolico je bil en košček plaže peščen(malo večji kamenčki) ni pa šans da prideš tja z vozičkom. tam je bolj primerno za že malo večje otroke.
Drgač pa so res take neprijetne skale.. 
če te še kaj zanima ti kr vprašaj :)



Ta plažica je sicer luštna, je pa čisto majhna. Mi že 30 let postavljamo desno od te plaže ( direkt dol od ta prvih stranišč). Kamni v vodi do kolen, naprej pa mivka. Na plaži  so sicer kamni, ampak čisto ok. En del je pa takih ravnih skal, pa še senca je tam in je super.Za čisto majne je pa tak s skalami zaprt bazenček in je tudi fino. Ampak baje so letos tukaj že vse parcele že rezervirane, tako, da ne vem, kaj bomo naredili in če bomo sploh postavili. Kolone niti približno niso več tisto, kar so bile. Je pa tukaj meni bolj všeč kot v San Polu.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
9.3.2009 13:21:25   
drum
Do predlanskim smo imeli paušal v Colonah. Kamp je primeren za odklop, moti edino dost prahu iz ceste v kampu( cesta do kampa je po novem asfaltirana). Plaže za majhne otroke mogoče res niso najbolj primerne, a po moje ni panike. Ne smeš preveč komplicirat pa je.
Je pa fino ker so vse naokoli kolesarske poti in če kaj kolesarite je to idealno, ker ni ne vem kako zahtevno. Cena je tudi dost ugodna(1370eur) so ga pa v zadnjih letih kar krepko podražili. Prej je bilo še bolj ugodno. pa še gneče ni,tudi v visoki sezoni ne.

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
14.4.2009 2:16:51   
katipi
Tudi midva gledava strani v zvezi s tem kampom, saj nameravamo letos prvič kampirati. Imava štiri otroke(9, 5, 21-mesečni dvojčici) pa me zanima, če je to primeren kraj za dopust za majhne otroke. Mi bi radi precej senčno mesto tik ob morju, seveda z elektriko in vodo. Malo me skrbi, ker je najbližja ambulanta šest km oddaljena od kampa. Na Google Earthu je videti naokrog kar precej pusto, sami gozdovi in polja; je tudi dejansko tako? Kako je pa s trgovino? Menda je pri recepciji mini market. So cene precej zasoljene ali so podobne našim? Dekleta, prosim za info!

(odgovor članu drum)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
14.4.2009 4:19:13   
Pat74
Mi smo lansko leto preživeli 14 dni v tem kampu, in sicer v šotoru, na parceli brez elektrike, z 2 punčkama, starima 3 in 7 let. Sploh ni bilo nobenih problemov. Kamp so zrihtali, zato je tudi dražji, kot je bil - ni več robinzonski, bilo je veliko družin, z malimi otroki, še dojenčki, ker je še vedno cenovno ugoden v prim. z drugimi kampi. Tudi izbiraš lahko med različnimi parcelami, z ali brez elektrike, imajo tudi mobilne hiške. Kar se tiče plaže - imajo tudi primerno za otroke, in sicer z igriščem in bifejem, kjer lahko otroci dobijo sladoled, odrasli pa kaj drugega. Pri recepciji kampa je trgovina in trafika, kjer dobiš kar veliko stvari - meni se trgovina ni zdela kaj dražja od trgovine v samih Balah (v mestu!) - čeprav se za večje nakupe bolj splača it tja, ker imajo več reči. V Balah imajo tudi picerijo - pica sicer ni več tako dobra, kot je bila včasih, drugače je pa v starem mestnem jedru kar nekaj restavracij, kjer lahko dobro in poceni ješ - sploh tisti, ki imate radi kakšne ribe ali kalamare, pa palačinke so tudi super. Bojazen, da ni v bližini zdr. doma, je pa tudi odveč - mi smo pred leti z našo punčko, ko je bila stara 2 leti in jo je ožgala meduza po ritki šli v Rovinj, kjer smo takoj prišli na vrsto, navkljub prazniku - bil je 15. 8.











(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
14.4.2009 9:51:09   
katipi
Najlepša hvala, Pat74! Vidim, da si bila ti zadovoljna. Vprašala bi še, če so sanitarije daleč od obale ali je bolje s seboj vzeti kemični wc. Kaj pa senca? Je je na plaži dovolj?

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
14.4.2009 9:54:30   
katipi
Pat74, ste bili v kampu Colone ali v San Polu? Mi bi šli v San Polo, sicer pa sta, po netu sodeč, zelo blizu skupaj, ali se motim?

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
14.4.2009 21:37:08   
katipi
Kako pa je z meduzami? A so tam pogoste obiskovalke? 

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
15.4.2009 6:56:33   
Pat74
Katipi mi smo bili v San Polu. Kemičnega WC ti ni potrebno jemat, ker so sanitarije uredili na novo. Kar se tiče meduz jih lansko leto ni bilo, kako bo letos, ne vem - je pa res, da po navadi pridejo po dežju - in ravno za ta kamp je zelo značilno, da ga dež rad zaobide, čeprav v bližini dežuje (po pripovedovanju domačinov!). Tudi sence je dovolj. Tudi mi smo bolj pristaši senčenja in ne sončenja.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
22.4.2009 10:44:33   
Uspešno
user posted image Mi se prav veselimo letošnjih vikendov in dopusta v San Polu. 100% gremo že za prvomajske. Tudi vreme bo.
Kemp je tudi za otroke. Le kaj delajo tam peskovniki iz mivke, igrala in pa koščki plaž, kjer najdeš svoj mir in je za otroke super (sicer pa beri tudi par prispevkov višje).

Drugače pa bi se midva pridružila mnenju ene dame, ki je napisala nekako takole: čim manj vas je ki vam je kamp všeč, toliko bolje za nas. Pojdite ja res raje drugam. Bo v kampu ostalo vsega več za nas. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Admin -- 23.4.2009 21:31:04 >

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?