|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp oprema - miza
16.4.2008 10:11:29   
meta22
sem našla eno fajn stran s kamp opremo: http://www.movera.com/ 

bi blo fajn, če kera še kaj doda.

lp
meta

< Sporočilo je popravil viv -- 26.4.2008 18:17:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp oprema
16.4.2008 10:32:57   
meta22
še ena: www.camp-ing.si   

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp oprema
16.4.2008 13:51:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: meta22

sem našla eno fajn stran s kamp opremo: http://www.movera.com/ 

bi blo fajn, če kera še kaj doda.

lp
meta



Tale ne dela.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp oprema
16.4.2008 18:18:52   
meta22
www.movera.com

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp oprema
17.4.2008 22:28:20   
Mišni
Aha, zdaj pa dela, hvala.

Točno tole mizo sem gledala v Merkurju, po isti ceni:
user posted image

Ampak ne vem, samo če jo hočeš malo dvigniti, da bi jo recimo premaknil, se cela podere. Ven se stakne spodaj iz zatičev, pa še zrola se takoj tale plošča. Nekako mi ni všeč, čeprav je pa šmensi. Pa samo eno nogo ima teleskopsko, vsaj tam tako izgleda.user posted image

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp oprema
26.4.2008 7:05:09   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Aha, zdaj pa dela, hvala.

Točno tole mizo sem gledala v Merkurju, po isti ceni:
user posted image

Ampak ne vem, samo če jo hočeš malo dvigniti, da bi jo recimo premaknil, se cela podere. Ven se stakne spodaj iz zatičev, pa še zrola se takoj tale plošča. Nekako mi ni všeč, čeprav je pa šmensi. Pa samo eno nogo ima teleskopsko, vsaj tam tako izgleda.user posted image


mio imamo zelo pododno...pa je fino...čeprav res je da prenašanje s polno mizo ni priporočljivo...to da se plošča zvije je pa super saj zavzame malo prostora. Te reže vmes so pa fajn k ti mize ni trreba brisat gredo drobtine kar na tlauser posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp oprema
1.5.2008 22:45:36   
Mišni
Mi smo kupili dve mizi, eno velikosti 140 x 100 (ali 80), in eno manjšo (kakšne 60 x 40 po moje) v Intersparu, obema se dajo odstraniti noge, plošča je pa v celem. Sta plastilčni, mala ima kovinske noge. Obe skupaj sta stali 35 evrov.
Premišljujem, da bi šla še po eno malo, če jih imajo še. Je pa neverjetno stabilna:

user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp oprema
4.5.2008 10:14:23   
meta22
mišni, a te mizice ste kupli letos v šparu? a jih je blo še kaj ali so hitro pošle. sem gledala eno v intersportu za 34 evrčkov, pa mi je bla ful mala.

lp
meta

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp oprema
5.5.2008 6:50:39   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: meta22

mišni, a te mizice ste kupli letos v šparu? a jih je blo še kaj ali so hitro pošle. sem gledala eno v intersportu za 34 evrčkov, pa mi je bla ful mala.

lp
meta



Ja, letos. Pojma nimam, če jiu še imajo. Tale stane po moje okrog 15 evrov, največ. Ampak je pa tudi majhna. Ta je bolj za čez vidende za kampirat. Sicer pa lahko dve vzameš, pa je.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 5.5.2008 6:51:05 >

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?