|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera je boljša?
31.12.2007 14:51:39   
halep
Kaj menite, katera knjiga je boljša Moj prvi dojenček od Mohorjeve družbe ali Velika knjiga o dojenčku, MK? Sem v dilemi katero kupiti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera je boljša?
31.12.2007 15:36:47   
Anonimen
Ne poznam nobene...Jaz sem imela knjigo neke angleške avtorice, bila mi je super, se pa zdajle ne spomnim njenega imena. Vsebina pa dojenčke do prvega leta starosti.

(odgovor članu halep)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera je boljša?
31.12.2007 17:22:05   
skuštrana
Meno so vse te knjige brezveze user posted image Še največ izveš takole na forumih, iz prve rokeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera je boljša?
1.1.2008 11:30:47   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meno so vse te knjige brezveze user posted image Še največ izveš takole na forumih, iz prve rokeuser posted image
Ja to je čisto res, meni je bila še najbolj všeč Dojenček-navodila za uporabouser posted image user posted image . Kratko, jedrnato, realno, brez sajenja rožic in pretiravanja. Primerna tudi za atkote, ki ne marajo zgubljati časa z branjem. V bistvu je namenjena prav njim. user posted image Najhujš mi je pa Elisabeth Paintley al neki takega. Moraš celo knjigo prebrat, da kaj izveš, praktičnih nasvetov je pa zelo malo.user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera je boljša?
1.1.2008 21:27:22   
massylou
Niti jaz ne poznam omenjenih knjig. Toplo toplo pa priporočam knjigo "Otrok od rojstva do šole" vrhunske mednarodne strokovnjakinje na področju otročkov (tudi sama je mamica) Penelope Leach.
user posted image Zadeva je prijazna otroku in njegovim staršem. In napisana tako, da jo je užitek brati.user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera je boljša?
2.1.2008 17:11:57   
shooo
če že katera, potem penelope leach.


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera je boljša?
2.1.2008 17:18:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: massylou

Niti jaz ne poznam omenjenih knjig. Toplo toplo pa priporočam knjigo "Otrok od rojstva do šole" vrhunske mednarodne strokovnjakinje na področju otročkov (tudi sama je mamica) Penelope Leach.
user posted image Zadeva je prijazna otroku in njegovim staršem. In napisana tako, da jo je užitek brati.user posted image



Ja, to imam jaz tudi in se mi zdi O.K.

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera je boljša?
2.1.2008 23:56:43   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meno so vse te knjige brezveze user posted image Še največ izveš takole na forumih, iz prve rokeuser posted image


Težko mi gre tole od rok, ampak se moram strinjat s skuštrano. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera je boljša?
3.1.2008 9:46:39   
Naša črtica koraka
Ksenja Šoster Olmer: Dojenje in matrinstvo iz srca.

Je poudarek na tehnikah dojenja, meni je bila všeč zato, ker so notri razni triki ... pa notri ni samo o dojenju, temveč tudi o spanju, htanjenju ... ni pa tako enciklopedična kot ta 2 priročnika o katerih sprašuješ.

Skratka, to knjigo toplo priporočam, sploh če boš prvič mamica ali pa ste imeli prej težave z dojenjem!


(forum ni vse, knjige pa tudi ne. )

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera je boljša?
3.1.2008 12:21:04   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meno so vse te knjige brezveze Še največ izveš takole na forumih, iz prve roke



Težko mi gre tole od rok, ampak se moram strinjat s skuštrano.


Evo, pa sva našli skupni jezik user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera je boljša?
3.1.2008 16:52:42   
halep
Najlepša hvala vsem za prijazne nasvete!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katera je boljša?
6.1.2008 15:32:51   
mišk
Jst imam Veliko knjigo o dojenčku in sem kar zadovoljna z njo. Moja stara mama pa je naročena na Mohorjevo družbo in sem zadnjič mimogrede vidla, da ima tisto knjigo o dojenčku doma, a sem jo čist pozabla bolje pregledat.user posted image
Dobro, da si me spomnila, ji jo bom drugič "ukradla".user posted image

(odgovor članu halep)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katera je boljša?
6.1.2008 21:36:14   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

Ksenja Šoster Olmer: Dojenje in matrinstvo iz srca.

Je poudarek na tehnikah dojenja, meni je bila všeč zato, ker so notri razni triki ... pa notri ni samo o dojenju, temveč tudi o spanju, htanjenju ... ni pa tako enciklopedična kot ta 2 priročnika o katerih sprašuješ.

Skratka, to knjigo toplo priporočam, sploh če boš prvič mamica ali pa ste imeli prej težave z dojenjem!


(forum ni vse, knjige pa tudi ne. )

Se strinjam. Meni je ful pomagala in tudi jaz jo toplo priporočam.

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katera je boljša?
8.1.2008 17:55:04   
MADMAX
se pridružujem massylou, to knjigo ( Otrok od rojstva do šole ) imamo tudi mi in je super.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katera je boljša?
18.1.2008 20:27:10   
mišk
Sem pregledala še knjigo Moj prvi dojenček od Mohorjeve družbe, pa mi je skoraj bolj všeč kot Velika knjiga o dojenčku!!user posted image

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katera je boljša?
18.1.2008 20:28:41   
mišk
Sem pregledala knjigo od Mohorjeve družbe Moj prvi dojenček, pa mi je skoraj bolj všeč kot Velika knjiga odojenčku!user posted image

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?