|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 21:45:18   
Ula3
Zivjo!

Mož ima veliko željo, da bi imeli psa, a si je zapiknil v glavo, da mora bit izredno prijaznega značaja in kratkodlak, nekaj podobnega ptičarju ali tistemu ki ga imata Đuro in Tanja Ribič?!!
POMOČ prosim! Kaj nam priporočate? Imamo hišo, a je malo prostora okoli, po možnosti bi naj bil to kužek, ki ne potrebuje predolgih sprehodov!

Hvala vsem za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 21:54:24   
Anonimen
Priporočam ti pekinezerja in psičko,so zelo prijazni psi in so dobri za otroke.
Mi smo našo imeli 2 leti preden sem rodila in je tako oboževala našega sinčka ko se je rodil, kot da je njen.

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 21:57:29   
Bubamaraa
Mislim, da je najbolje, da si ogledata psičke v Zavetišču, ker tam veliko psičkov išče topel dom...Tudi mi imamo mešančka, pa je resnično zelo prijazen in ga tudi imamo v hiši...Navadili pa smo ga da gre ven sam lulat in kakat, potem pa pride nazaj.... user posted image

Splača se vama iti pogledat v zavetišče


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 21:59:56   
*goldfish*
Ne vem kakega psa imata Tanja in Đuro, toda mi imamo višavskega terierja. Imamo jo v hiši, malega je enkratno sprejela, čeprav ko smo prišli iz porodnišnice je bila navidezno brejauser posted image (je dobila valda materinski nagon)user posted image  Dlake ne pušča, če jo redno češemo. Na sprehode hodimo toliko kolikor se nam da, včasih po teden dni nič. Takrat je zunaj na dvorišču in prevoha vsak kotiček. Škoda pa je le, da imamo psičko. Takrat ko se goni...jojme! Bomo kmalu začeli kar uporabljat moje vložkeuser posted image   user posted image   user posted image  

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 22:00:07   
urška
nemški boxer. zgledajo hudi, ampak so navadne igrače. ko te pogleda z unimi velikimi črnimi očmi se kar stopiš....nikoli ne bi imela drugega psa...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 22:01:28   
lelaval
Če bi jaz izbirala, bi izbrala boksara. Je ful mili, ampak mi že imamo psa (pa samo še čakamo, da umre user posted image ), ker je hčerka alergična na dlako user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 22:02:06   
Ula3
Ja sva resno razmišljala o tem, da bi šla v zavetišče, ker od tu tudi izvira želja po psu
(dolga zgodba)...
bova malo razmislila, ker mislim, da pes ni samo zabava, je tudi velika odgovornost...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 22:03:37   
Ula3
koliko pa stane mladiček bokser? (seveda brez rodovnika)

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 22:09:00   
Bubamaraa
Ula 3 strinjam se s tabo...Pes ni zabava je resnično tudi odgovornost.... Premislita kaj želita in se skupaj odločita, kaj bosta kupila oziroma če bosta ponudila nekemu psičku dom, ki ga potrebuje....







_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
24.2.2006 23:55:30   
Anonimen
Bokserji so na mojpes.netu pri predstavitvi pasme opisani kot hiperaktivni. Podatek, ki je mene takoj odvrnil od zelje pa tem cukru. No ja, sej nimamo zdej nic kaj ''boljsega'', kar se  hiperaktivnosti tice - beagla :)

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
25.2.2006 9:31:31   
Ula3
 a so lahko boksarcki vedno zunaj, ker si ne predstavljam, da bi ga imeli v hisi! Rada bi imela psa, ki bi bil v boksu dokler smo v sluzbi, potem pa bi ga spustila okoli hise in seveda tudi na sprehod...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
25.2.2006 10:06:08   
Anonimen
zdravo! Boksarji so za noter ker nimajo poddlake.

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
28.2.2006 20:14:48   
Anonimen
Aja, a zunaj bi ga imeli. Samo kuža je družabno bitje ... ma ne vem, jaz enostavno ne razumem ljudi, ki imajo pse v pesjakih. A sem čudna a nisem?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
28.2.2006 20:21:43   
tanaja*
Ribica, imaš prav. Bokserji so veliki hiperaktivci in definitivno primerni za ljudi z veliko prostega  časa in ogromno potrebo po gibanju.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
28.2.2006 20:22:36   
tanaja*
Tanja in Djuro imata pa mešanca z jack parsnom, ki so pa tudi hiperaktivciuser posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
28.2.2006 21:57:12   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

Tanja in Djuro imata pa mešanca z jack parsnom, ki so pa tudi hiperaktivciuser posted image


Sorry, mešanca z jack russlom...


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
28.3.2006 13:10:25   
chips
Mi bi tudi imeli višavskega terierjja,ali pa nekaj podobnega.
To bo prišlo drugo leto na vrsto letos so drugi plani!!


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
30.3.2006 8:58:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Aja, a zunaj bi ga imeli. Samo kuža je družabno bitje ... ma ne vem, jaz enostavno ne razumem ljudi, ki imajo pse v pesjakih. A sem čudna a nisem?user posted image


Potem sva že dve. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
31.3.2006 10:50:14   
Laubica
Mi imamo Mopsa  je majhen izredno prijazna ne laja ampak je pa v hiši in izredno malo gibanja rabi ker je lena ima pa grozno napako misi se fuuuuul tak da vsak dan sesam.Za zunaj ti priporočam mešanca iz zavetišča ti so najbolj hvaležni in najmanj zahtevni jaz sem se odločila da nikoli več psa v hiši in niti pasemskega ampak mešanca.Pa dobro premisli tu so dopusti kdo ga bo čuval in podobno naša Dafna gre vsepovsod z nami zato kampiramo odkar jo imamo da ni problemov.Zavedaj se da bo glavna skrb na tebiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
31.3.2006 11:45:40   
Mojca20
Srednji šnavcer

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
31.3.2006 21:52:17   
Anonimen
Mopsi imajo tezave z dihanjem ter kozo (full obcutljiva itd) - ravno zarad tega je pri nas odpadel iz ozjega izbora. Pa nekak je meni bolj zanimiv pes, ki je zivahen, kot pa nek pasivni kuzek :) (zdej mamo pa hiperaktivno begalico)

(odgovor članu Mojca20)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
31.3.2006 21:58:25   
Seven*
Buldog - lenoba lena.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
3.4.2006 14:58:09   
Bojana 78
LABRADOREC user posted image .  Labradorci veljajo za iztredno potrpežljive, vdane, prijazne, igrive pse. So zelo navezani na svoje lastnike in obožuje otroke. So kratkodlaki, vendar pa ni primerno, da ga imaš pozimi zunaj (da spijo zunaj). Potrebujejo veliko ljubezni in pozornosti. Takšen je naš Timi.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
3.4.2006 18:18:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jaca
Za zunaj ti priporočam mešanca iz zavetišča ti so najbolj hvaležni in najmanj zahtevni jaz sem se odločila da nikoli več psa v hiši in niti pasemskega ampak mešanca.


Aja, mešanec s kratko dlako je pa ful hvaležen, ker si mu dal dom in je pa komot zunaj? user posted image  Pozimi, na mrazu, ko je dež, ko grmi? user posted image  Itak je hvaležen, sam da ga dvakrat na dan mal nafutraš in da ma vodo, pa je ves hepi, ja.
Pes s kratko dlako NI ZA ZUNAJ!!! Redkokateri pes je za zunaj, tud če ma daljšo dlako. Sam zato, ker je mešanc, pa res ne... user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
3.4.2006 20:32:42   
Laubica
Ja oprosti nisem tako mislila ampak prej smo imeli mešanko kratkodlako in je spala v garaži pa ji ni nič manjkalo imela je svojo košaro in na toplem je bila ti pa si zdaj naredila iz muhe slona pa 16let je živela.Tako da mislim da nisem zločinec kod si ti to vzelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?