|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gremo na tečaj poslušnosti
23.3.2006 10:04:58   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image

Tudi v Trbovljah Kinološko društvo organizira tečaj poslušnosti za pse! In mi začnemo to nedeljo!
Z našo user posted image  Luno bova hodila enkrat ati, enkrat jaz, ker je baje fajn, da ne hodi z njo samo eden! Komaj čakam!

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
23.3.2006 17:37:15   
Anonimen
Pr nas je blo tut tko, pa ni blo fajn prevec - pol ni poslusala obeh vsega, ampak le tisto, kar je kdo z njo delal. es pa je, da sem jst se kdaj popoldne to vadila, fotr pa ne.


Tko da - fuuuuuuull vadi se doma in na vsakem sprehodu, pa bo kuza super ubogala!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
23.3.2006 20:02:41   
Anonimen
Mah sej pri na s bo isto. Jaz bom delala z njo, fotru se pa ne da. Problem je pa ta, da user posted image  ni pri meni, temveč jo imata moja starša, ma pa mene grooooznooooo rada! Naučile smo se že sedi in sicer pri dveh mesecih, potem pa nihče ni vadil z njo user posted image , spet samo jaz.
Tak da jaz bom ful delala z njo, itak jo pa vidim skoraj vsak dan, jo grem mal pogledat, zdaj bom pa še bolj. 
Škodit po mojem ne more, upam da bo kvečjemu pomagalo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
27.3.2006 23:15:58   
Anonimen
Sej bo ubogala user posted image  

Luna je bla od zacetka glavna pri dekoncentriranju ''sosolcev'', potem je bila med najbolj pridnimi, potem pa jaz nisem mela casa, g. fotr pa ne bo stal na temu mrazu in dezju v blatuuser posted image user posted image user posted image .. potem je mela pa se gastritis in porezano tackouser posted image  Tko da je blo bolj svoh na koncu, ker je bla koncentracija u podnu .. zdej je pa zmeraj bolj pridnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
10.4.2006 8:05:37   
Anonimen
No, naša pupika lepo napreduje na tečaju, me pa zanima nekaj drugega. Ti si dala vašo Luno sterilizirati, ne? Me zanima kok to stane, oz. kok ste vi plačali, pa če jo je kaj bolelo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
10.4.2006 10:37:01   
Anonimen
Ja, mi smo jo dali sterilizirat. Stalo je okoli 30.000 ce se ne motim oz. od 20-30.000. Gre po kilazi. Tam dobi najprej pomirjevalo, potem se uspavalo. Dva dni je bla full boga, sploh prvi dan po narkozi, ker ne more hodit, ker sploh stat ne more. Pa lula po malem (ker niti ne ve, ceprav se je Luna sama od sebe prestavla na platno, ko jo je tiscalo lulat. Potem je fajn da neki casa je bolj kake konzerve itd in ne briketov, ker jo vse boli, ko kaka. Bla je full zalostna ene dva, tri dni pa potem se kak teden bolj mirna. Bila je celo tolk mirna, da ni rabila met gor tistga kroznika, pa je drugac cist divjauser posted image  

Se ni pa nic pretirano zredila (2kg, ampak ker smo ji vec zaceli dajat za jest), se zmeri je igriva in vse.

Tuki so pa se fotke: http://beaglicaluna.blogspot.com/2006/01/luna-po-sterilizaciji-1del.html 

Lp, Ribauser posted image

Aja, pa fajn je da je nekdo z njo doma, sploh prvi dan in se naslednja dva je ni fajn same puscat. Pa full je bla crkljiva. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
10.4.2006 13:07:02   
Anonimen
A to satelitsko anteno mora potem s sabo nosit? Boga!
user posted image  Joj, kok je bogica videt tvoja Luna. user posted image  Sej vem, da mine potem, sam joj, ne vem če bom lahk jo dala! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
10.4.2006 17:16:14   
Anonimen
Luna jo je mela lih tolk, da smo jo slikal user posted image  Sosedova labradorka pa ga je mela skoz gor, ker se je tut lizala (sam ni imela prelepljeno). Res je bla pridna in ni lizala sivov (je mela take, ki se stopijo sami). Bom jo pol slikala, se ji skor nic vec ne vidi (ker takoj po sterilizaciji in glih lepo zgledal). Pa 14 dni je ne smes kopat.

Ves kaj, se splaca. Res, da ni lih cist ok kuza ene par dni, mas pa za namnaj 15 let mir pred gonitvami! Mi smo jo na zalost doziveli user posted image  In verjemi, ni blo lih fajn z 12kg psom v narocju pa na vsaki nogi enga psa :) Pa takrat je bla sele tecna! Se dobr, da me ni blo doma en tedenuser posted image  (baje sta ble z mami skoz uzuni al se je pa hotla crkljat..ne bi o moji postli in steni, ker si je gospodicna slekla hlacke u momentu).


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
10.4.2006 19:54:38   
Anonimen
Pol bi jo mi že lahko dali? Zdej je stara 6 mesecev? Kdaj je tvoja dobila M?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gremo na tečaj poslušnosti
10.4.2006 22:13:46   
Anonimen
Ja, pri 6m se ze lahko da. Luna je M dobila 21.12., skotena je pa 6.5. (torej skoraj 8m)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?