|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj prvič čaj
25.5.2006 18:49:38   
tita2006
Imam 3 tedne starega Marka. Zanima me, kdaj mu lahko dam poleg mleka še kakšen čaj?Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj prvič čaj
25.5.2006 19:55:50   
TONČI.
Sedaj ko je vroče mu bo pasal. Samo bolj razredčenga mu daj in NE sladkanga. Jaz sem rodila pozimi in mi je babca že v 2 tednu rekla da naj kdaj dam namesto mleka malo čaja. Menda se je prehito rediluser posted image

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj prvič čaj
25.5.2006 21:58:10   
natalia
od 1. tedna naprej.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj prvič čaj
25.5.2006 21:58:25   
benika
Če ga dojiš, potem dodajanje čaja ni potrebno. Midva se nisva dojila in sva s čajem začela pri 3. tednih.Najbolje pa je, da mu ponudiš navadno vodo.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj prvič čaj
25.5.2006 22:18:43   
Seven*
Stari smo 9 mesecev, pa se caja nismo poskusili. Vodo, po zlicki po obroku..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj prvič čaj
26.5.2006 7:55:28   
tita2006
Hvala za odgovore, me pa zanima kateri čaj nama svetujete. Moj otroček je namreč kar preveč lačen in če ne pije joka. Se je že malce preveč zredil, tako, da bi mu rada dala za potešitev  poleg mleka še malo čaja. Hvala še enkrat.user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj prvič čaj
26.5.2006 10:16:31   
natalia
lahko mu narediš doma: 5 kumin, 5 janežov in 5 cvetov kamilice, vre kakšno minuto, pusti stat 5 minut in mu daj, lahko pa kupiš instant čaje, na katerih piše od 1.tedna naprej... jaz mam Hippove - samo pazi, ker so sladkani, se mi zdi.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj prvič čaj
26.5.2006 13:09:28   
viv_
Jaz sem ji dajala od 1. tedna naprej Hipp Komarček.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?