|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj spet spolni odnosi
27.5.2005 23:06:15   
willma
Zaradi zapletov po prvi abraziji, sem dobila vročino in morala sem it ponovno na abrazijo.
Ok, to še nekako razumem. Ampak kar pa mi ne gre v glavo je to:
ker bolnica rabi cca dva tedna da izda izvide in orginal odpusnico in ker moja osebna G. želi imeti te dokumente pred pregledom, moram jaz lepo pridno čakat doma in se spraševat ali je vse vredu ali ne.
Po telefonu mi je sestra od moje G. pojasnila, naj se za ta čas obrnem na bolnico, v bolnici pa so mi rekli, da me po 7. dneh po abraziji pregleda osebna G.:(:zmeden::grrr::zmeden2::zmeden::grrr:
GROZA
Ok, pa vse to bi še tudi nekako prestala, vendar zadeva je še sledeča, ko so ugotovili, da imam rizično nosečnost, sem morala mirovat in nisem smela imeti spolnih odnosov, potem splav, potem prva abrazij, pa druga abrazija.....in počasi si že prav nestrpno želim svojega moža.
Saj se ne gre za goli sex....to se še da uredit, vendar meni bolj manjka......ljubljenje, se pravi čustveno uživanje prepleteno s telesnim.
Pa vprašam pri moji G. in mi sestra reče naj se obrnem na bolnico, v bolnici pa mi rečejo naj se obrnem na mojo G.
Za znoret!!!!!!!

Povejte, kaj so vam rekli, oz. kdaj po abraziji ste imele spolne odnose? In je bilo vse ok?

Hvala
huda in ...... ;) willma
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj spet spolni odnosi
27.5.2005 23:48:42   
Pi@
Pravijo, da po 2 tednih in zaradi okužb svetujejo kondom.
Lp in ne se preveč sekirat ;),
Pia

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj spet spolni odnosi
28.5.2005 9:45:41   
Jančika_
Meni so v bolnici dali pri odpustu list z navodili, kjer je med drugim pisalo, da se naj s spolnimi odnosi počaka 14 dni. Tako sva tudi naredila. O kondomu ni pisalo nič, ampak midva sva ga vseeno uporabila, ker nisem želela zanositi v prvem ciklusu.

Liste iz bolnice sem dobila prej kot v enem tednu, pregled pri mojem G pa naj bi imela 4 tedne po abraziji. Seveda sem takoj fasala glivice, tako da sem šla na pregled 12 dni po posegu, pa je bilo že vse OK.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj spet spolni odnosi
28.5.2005 12:04:45   
SOONka
midva sva cakala dobra 2 tedna in nato brez kondoma. Jaz sem se pocutila dobro in tako naju je strast zanesla:)- in nisva mislila na zascito. :ups:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj spet spolni odnosi
1.6.2005 10:28:57   
pupika
Willma, midva sva imela spolne odnose po 14 dneh . Izvide sem pa jaz dobila v roku 7-10 dneh v mariborski bolnišnici, pregled pri svoji G pa sem imela po 3 tednih. Sicer me G, ki je nadomeščala mojo ni pregledala, je samo izvide prebrala. Kar se mi ni zdelo prav, sedaj pa čakam, da pride moja G nazaj, ker je že od februarja na bolniški.

Je pa tudi meni G rekla, da morava uporabljati komdom zaradi ponovne zanositve, ker 3 mesece po abraziji ne smeš zanositi.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj spet spolni odnosi
3.6.2005 14:20:24   
Anonimen
Willma, papirje lahko greš iskat tudi sama. Vsaj jaz sem jih morala it, ker sem na njih čakala skoraj mesec in pol.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?