|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj vam je ponovno uspelo?
10.7.2008 21:06:39   
loveforever
zanima me po kolikšnem času ste začele ponovno poizkušati in po koliko mesecih vam je uspelo??

no vsekakor še kakšnega pol leta ne mislim začeti ampka ,me zanima kako vam gre ostalim ki ste že dolgo po abraziji!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
10.7.2008 21:07:56   
metkica1
Jaz sem po abraziji počakala 3mesece. Ta četrti mesec pa sem že bila nosečkauser posted image .


(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
10.7.2008 21:18:46   
Naja30
Po abraziji sem imela 2x M, potem pa zanosila.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
10.7.2008 21:29:20   
Jančika_
Po prvi abraziji sem počakala prvo M, potem sem takoj zanosila. Je bil spet ss, pri tem abrazija ni bila potrebna, sem bila pa psihično tako na dnu, da sem čakala 5 mesecev, da sem se zložila nazaj. In sem spet takoj zanosila (s srečnim izidom).

Tokrat mi je G svetoval počakat 2 ciklusa (prvič mi je rekel, da naj počakam do prve M) in se bom tega držala. Ampak bo tole kar trajalo zgleda, ker bo jutri 7 tednov od abrazije, M pa od nikoder.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 10.7.2008 21:31:12 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
11.7.2008 1:03:59   
Taši*
Po abraziji sva ponovno poskušala čez 4 mesece in zanosila sem v prvem ciklusu. Vse je bilo ok.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
11.7.2008 14:53:15   
vebo
Po prvi abraziji čakala 2 meseca, nato zanosila in spet abrazija, čakala en mesec in po prvi zanosila, sedaj sem  v 23 tednu.

vso srečo

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
11.7.2008 18:16:00   
loveforever
čakite mal, torej ste vse ki ste mi odpisale po abraziji zanosile v prvo?? a je to slučaj ali vam je tudi v prvem načrtovanju ratalo v prvo?

(odgovor članu vebo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
11.7.2008 19:16:16   
divans1
No jst sm že kontra. Prvo sva se matrala 9 mesecev, potem sm mela v januarju ss, marca naj bi kao mela en poseg, pa ga pol nisem, zdj se pa od maja spet mučiva, pa neč.....

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
11.7.2008 19:33:02   
Matejčika
Najprej sva se 'matrala' 2 leti, nato sem zanosila, ss v 9t, nato pa niti nisem še uspela dobit 1.M in sem že bila 2. noseča.

Veliko sreče!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
11.7.2008 20:11:55   
TEDIGO
Jaz sem po abraziji počakala 3mesece. Ta četrti mesec pa sem že bila nosečka


(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
11.7.2008 20:35:39   
juli@
Jaz sem po abraziji imela 1x M, naslednji mesec sem zanosilauser posted image . Upam, da tokrat uspe do koncauser posted image

_____________________________

11.3.2009 se nama pridruži nov družinski član:)

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
11.7.2008 22:19:12   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

čakite mal, torej ste vse ki ste mi odpisale po abraziji zanosile v prvo?? a je to slučaj ali vam je tudi v prvem načrtovanju ratalo v prvo?

Prvega sva delala 7 mesecev, ostale štiri nosečnosti so pa vse ratale v prvo. Samo kaj, ko je pri meni "easy come, easy go"...


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 11.7.2008 22:20:26 >

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
12.7.2008 10:38:21   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

čakite mal, torej ste vse ki ste mi odpisale po abraziji zanosile v prvo?? a je to slučaj ali vam je tudi v prvem načrtovanju ratalo v prvo?

Prvega sva delala 7 mesecev, ostale štiri nosečnosti so pa vse ratale v prvo. Samo kaj, ko je pri meni "easy come, easy go"...



Pri meni je blo že dvakrat takouser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
12.7.2008 11:56:57   
Fargesia
pozdravljene...včeraj sem imela abrazijo...dr mi je rekel da je treba počakati 3 M, potem gremo pa v nov postopek. ker je ratalo v 1.IUI, bomo še naprej šli z IUI...

a ste med tem časom ko niste smele zanosit uporabljalae kondome al na umik? midva sva se trudila malo več kot 2 leti in naravno ni ratalo...tak da pomoje tud zdej ne bo naravno...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
12.7.2008 14:02:01   
loveforever
ste med tem časom ko niste smele zanosit uporabljalae kondome al na umik? midva sva se trudila malo več kot 2 leti in naravno ni ratalo...tak da pomoje tud zdej ne bo naravno...


to tudi mene zanima?  pa kok dni po koncu krvavitve ste začele s sexom?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
12.7.2008 14:38:05   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

zanima me po kolikšnem času ste začele ponovno poizkušati in po koliko mesecih vam je uspelo??

no vsekakor še kakšnega pol leta ne mislim začeti ampka ,me zanima kako vam gre ostalim ki ste že dolgo po abraziji!

Kar večkrat pogledam na temi ss, ker sem tudi jas imela kar nekaj ss-jev. Prvega sina sem rodila normalno, kasneje sem dala skozi kar nekaj ss-jev in skoraj že obupala. Moja G je vedno rekla počakajte nekaj mesecev in poskušajte zopet.
po zadnjem ss sem zanosila takoj po prvi m, prej sva vedno čakala nekaj mesecev.
Ta nosečnost se je dobro končala, sicer ne brez zapletov krvavitve, skoraj celo nosečnost sem preležala v bolnici, vendar hvala bogu se je dobro končalo.
Čez deset let zopet zanosim, spet krvavitve že pri 5 t nosečnosti, veliko strahu al bo al nebo, se bo dobro končalo, bo zopet ss???????????
Vendar se je dobro končalo, tko da imam sedaj tri zlate sinove.
Še sedaj se včasih sprašujem kaj je vzrok tem ss-jem. Mogoče psihauser posted image po vsakem ss sem imela vedno manj upanja, vendar nisem obupala.
Tko da vse katere ste to doživele imejte upanje za vsako bo enkrat posijalo sonce in boste srečne.
loveforever odgovor tebi beri(odebeljen tisk)
Želim ti čimprejšnje okrevanje po ss-ju in ne obupaj.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
12.7.2008 17:16:51   
pikica36
po ss marca , zanosila junija , ampak žal spet sledi ssuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
13.7.2008 14:43:25   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia
a ste med tem časom ko niste smele zanosit uporabljalae kondome al na umik?

Vedno, ko ne želim zanositi, uporabljam kondome.

Loveforever, s seksom sva počakala toliko, kolikor so nama rekli v bolnici, to je dva tedna.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
13.7.2008 19:53:31   
*nina*
čiščenje sem imela decembra 2007 v 6t, počakat sem mogla dva ciklusa in aprila sem bila spet nosečka (sedaj sem v 17t)

manj se boš obremenevala s ss prej bo! jaz sem si skoz govorila, da živceranje in gledanje v preteklost mi lahko samo škodita pri naslednji zanositvi. če ti je pa hudo pa seveda se zjoči, pol je vse lažje.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
15.7.2008 17:36:01   
Muca83
Ah pri meni pa ravno obratno, kot pri nekaterih od vas... Najprej sem zanosila v drugem poskusu oktobra 2006, nosečnost se je končala z abrazijo (delna mola). Počakati sem mogla 6 mesecev (zaradi mole).
Potem sem spet zanosila v drugem poskusu in tudi tokrat se je končalo z abrazijo (odmrtje ploda v 9. tednu, ugotovljeno v 12t 4d).

No in sedaj se že 10 mesecev trudim zanositi in nič user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
16.7.2008 21:42:07   
Anonimen
Po ss sem 2x se dobila menstruacijo,zanosila in rezultat zdaj aja v zibelkiuser posted image .

(odgovor članu Muca83)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
17.7.2008 14:04:12   
loveforever
kleopatra28 to si pa lepo napisala, čimveč takšnih ki gledajo svoje rezultate v zibelkiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
18.7.2008 11:57:40   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: TEDIGO

Jaz sem po abraziji počakala 3mesece. Ta četrti mesec pa sem že bila nosečka




Enako... Upam, da se bo končalo vse OK!  user posted image

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
18.7.2008 12:10:00   
Anonimen
kleopatra28 to si pa lepo napisala, čimveč takšnih ki gledajo svoje rezultate v zibelki

sicer ti ne bo tolažbo in vzpodbudo, želim napisati le, kaj vse je mogoče:
ko sem bila na operaciji na ginekološki kliniki sme imela cimro, ki je doma že imela zdravega otročka, v 2. pa ni in n šlo. Imela je 7 ss. Jaz sem zanosila 1 mesec po operaciji, ona pa 1 leto za mano in ima zdaj doma 2 zdrava otročka.

(odgovor članu loveforever)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj vam je ponovno uspelo?
31.7.2008 19:58:26   
sonček85
ti si pa sedaj že noseča ,pa si rekla da boš počakala.res čestitke za bebico.vso srečo in čim manj slabosti

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?