|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj vgnezditvena krvavitev
28.7.2008 9:08:27   
Anonimen
LP!

Pri meni je pa tako; user posted image  sva ravno 23. in 24.,

22. in 23.sem imela vlečljivo sluz, 24. pa so me boleli jajčniki... ne dvomim več, da ni bil ravno čas ovulacije, samo vprašanje, če nisva zamudila... to bomo še videli.
Zanima me, kdaj nastopi (če da), vgnazditvena krvavitev?

Kateri dan po oploditvi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
28.7.2008 9:46:09   
Anonimen

Če jajčece živi 24 ur, ko poči(ali bolje rečeno se iz jajčnika izleže), spermiji pa do 3 dni (odvisno od kvalitete)....in če računamo na to, da sta user posted image 23. in 24. 7. to pomeni, da bi morala priti danes, če ne pa najkasneje jutri  do 17h.user posted image user posted image user posted image

To boš izvedela ko (če) se bo zgodilo, ni nekega ključa po katerem bi se lahko orientirali. In ne doživimo vse te krvavitve.

Ne zameri moji šali v prvem stavku, samo to ti tudi ginekologi ne bi mogli povedati zagotovo.

Tudi, če do krvavitve ne pride, ti želim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
28.7.2008 11:40:04   
baja*
Jaz sem imela vgnezditveno nekje takrat, ko bi mogla dobit M, mogoče kak dan ali dva prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
28.7.2008 11:59:28   
Artičoka
jaz sem jo imela 2 dneva preden bi morala dobiti M - prepričana sem bila, da je to le začetek M (cikle imam 22-24 dni), ker pa je bilo le nekaj kapljic krvi sem na dan, ko bi morala dobiti M naredila test

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
28.7.2008 12:12:29   
lexl
Jaz pa vgnezditvene sploh mela nisem, ne prvič ne drugič, tako da to ni pravilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
28.7.2008 12:15:46   
giotti
Enak odgovor kot baja* in artičoka ti lahko dam sama iz lastnih izkušenj. Skratka, kakšen teden po O naj bi bila vgnezditev. Ni pa nujno, da jo vedno spremlja krvavitev, tako da ni nujno, da boš to zaznala.
Pa srečno user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
29.7.2008 13:09:44   
monty
živjo!

Mene pa zanima kako močne ste imele vgnezditveno. Midva sa cel prejšnji teden pridno user posted image pa se mi je danes malo vlilo (koliko je kaj značilno za vgnezditveno in ali če sedaj preneha je to lahko to?)  danes ko je za M še malo prehitro. Prejšnji cikel sem imela dolg 36 dni tako da lahko da je ta krajši. Pa ne vem ali se naj veselil ali naj me stara user posted image  jezi. se mi je pa včeraj čudno motilo in kr spala sem popoldan. sem bila grozno zmatrana.

hvala in vsem, ki si to želite čimprej user posted image user posted image !!!

< Sporočilo je popravil monty -- 29.7.2008 13:10:20 >

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
29.7.2008 13:40:07   
Artičoka
Jaz sem imela le nekaj kapljic krvi, skupaj z rjavim izcedkom. Po nekaj urah pa nič več - ravno toliko, da je malo popackalo vložek user posted image

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
30.7.2008 21:28:06   
baja*
tudi jaz sem imela le par kapljic, za kak noht, nič več, bila pa je roza barve

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 8:18:59   
tejč76
No, mislim, da mi ta mesec spet ni nič ratalo, ampak kar se M tiče je bila stvar sledeča.
Že 1 leto po prenehanju KT sem imela 2 dni šibko rjavo rdečo M, prej pa 2 ali 3 dni rjavo sluz. Ta mesec, ko sem že mislila da mi bo ratalo pa je z 1 dnevno zamudo prišla rdeče rozasta krvavitev, bolj šibka kot ne in kar nekam vodena, a je trajala slabe 3 dni.
Bila sem na koncu z živci, tako da sem naredila kar tri teste. Najprej baby chek mini, ki je pokazal šibko črtico, kasneje pa še isti dan enkrat in drugi dan first sign mini, ki nista pokazala nič. (Od tega je že kakšen teden).
To sem naredila samo zaradi tega, ker je bila M res zelo drugačna kot prej celo leto.
Verjetno to ni možno, da bi bila vgnezditvena, ali pač?

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 8:41:14   
Artičoka
Jaz sem imela vgnezditveno krvavitev 2 dneva preden bi morala dobiti M - test je bil pozitiven 4 dni kasneje - pa še to zelo rahla črtica na CB. 

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 8:55:20   
bejbika81
Pozdravljena Artičoka!
Če si imela vgnezditveno krvavitev 2 dni pred menstruacijo, kdaj pa sta s tvojim dragim user posted image , oz. da neboš narobe razumela: se krvavitev pojavi že po par dnevih ali pa lahko traja tudi kak teden?

Hvala za odgovor!

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 9:55:02   
Artičoka
Glede na to, da sva z dragim user posted image le 3x ta mesec, sem imela O verjetno ok. 13-15. dan cikla (cikle imam zelo kratke, 22-24 dni), vgnezditvena (za katero sem najprej mislila, da je M) pa je prišla 2 dneva pred predvideno M, torej če preračunam je bila nekje 9.-10. dan po O - pišuka to je pa že višja matematika user posted image

Vgnezditvena krvavitev je prej izjema kot pravilo (v prvi user posted image je nisem imela), bilo naj bi le nekaj kapljic krvi, nekje 6-10 dni po O.

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 9:55:29   
Artičoka
Upam, da nisem preveč zakomplicirala user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 11:48:06   
bejbika81
Hvala Artičoka za odgovor!

Pa želim ti vse najboljše!

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 11:56:28   
Artičoka
Hvala, vse dobro tudi tebi user posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 12:01:04   
bejbika81
Artičoka!

Še nahitro eno vprašanje: sta user posted image  med O ali pred oz. po?

Hvala

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 12:16:57   
Artičoka
Pred, med in po O. - pa je 3x user posted image Zgleda je bilo dovolj user posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj vgnezditvena krvavitev
1.8.2008 13:34:10   
monty
živjo!

mene pa predvsem zanima kako močna je bila vgnezditvena? Ali je to praviloma par kapljic ali je lahko kot rahel menzes. Meni se je na 26 dan cikla pojavila krvavitev kot na začetku M, potem dva dni skoraj ni in danes na 29 dan se spet nekaj nabira. pa ne vem ali je lahko vgn. ker meni se zdi bolj kot začetek M. Pa drugih znakov user posted image  tudi nimam.

hvala!

Naj bo čimveč srečk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?