|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifen
8.6.2010 17:55:39   
indijana
Živjo,

vem da je tema že nestetokrat odprta ampak mene zanima sledece. Namrec grem v drugi krog z klomifenom ker v prvo ni ratalouser posted image , grem pa danes po recept za klomifen in mi naroča da vzamem 4 na dan 5-9 dan menstruacije????zelo mi je cudno...dala mi je dve skatlici tablet. v prvem krogu sem jemala 2 na dan 5-9 dan, ker imam PCO,nisem ziher ali naj vzamem kot je narocala ali pa raje po 2 na dan kot v prvem krogu? Hvala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klomifen
9.6.2010 11:44:52   
Anonimen
Si imela v prvem ciklusu kakšen Uz na 12-14 dan? Kako si reagirala?

(odgovor članu indijana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klomifen
9.6.2010 11:50:04   
indijana
ne nic nisem imela nobenega UZ niti kontrole.??? samo u 1 krogu sem po 2 jemala na dan sedaj pa moram od petka po 4??nevem ka naj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klomifen
10.6.2010 11:17:15   
Anonimen
Jaz bi na tvojem mestu klicala G in se zmenila za UZ! In bi jedla 2 tableti. Ker fora je v tem - ker nisi imela UZja, sploh ne veš, če na klomifen reagiraš (lahko, da sploh nisi, lahko si imela dva folikla, lahko, da si imela 4 folikle..). In če si npr. dobro reagirala, te lahko 4 tablete pripeljejo do hiperstimulacije.

Povej G, da te mora dat obvezno na Uz 12-13 dan ciklusa, da sploh vidiš ali reagiraš ali ne. Ker najbrž si čist ok reagirala, samo do nosečnosti pač ni prišlo. In to vsekakor ni razlog, da ti poviša dozo. Sploh pa so 4 tablete maksimum.

Pri meni je bilo npr tako:
1. 2 tableti/dan, 2 folikla
2. 2 tableti/dan, nič foliklov
3. 3 tablete/dan, 2 folikla
4. 3 tablete/dan, 1 folikel
5 in 6 je bilo isto kot 3.


(odgovor članu indijana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klomifen
15.6.2010 10:57:46   
coris
hej punce, kako ste ve dobile klomifen? jaz sem danes prišla z receptom pa so me v lekarni odslovili, češ da tega pa več ne dajejo in naj grem h ginekologu po kak drug recept.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klomifen
16.6.2010 11:21:35   
Anonimen
Probaj v drugi lekarni.

(odgovor članu coris)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klomifen
18.6.2010 9:59:18   
shyshy
Coris, vse smo dobile tablete v lekarni na recept, tako da tale lekarna v kateri si bila pojma nima...

Indijana, preberi še navodila, pa se boš na lastne oči prepričala kako prav imajo punce ki so ti svetovale pred menoj... sploh tiste ki imajo PCO so še bolj podvržene hiperstimulaciji, tako da mislim da bi morala bit odločitev za prehod iz 2 na 4 tabletke zelooo upravičena... meni so dozo povečali iz 1 na 2 ko so videli da nisem dobr odreagirala... to kar tebi delajo je pa kar malo zastrašujoče...

Dobro se pozanimaj predno začneš jemati tako veliko dozo... Pa še to, v primeru hiperstimulacije niti ni pametno imeti spolnih odnosov, tako da je prav da te zdravnica pred ovilacijo ornk pregleda, prešteje število foliklov...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klomifen
18.6.2010 10:43:28   
coris
hvala skuštrana suzi in shyshyuser posted image

klomifena zmanjkuje ker so izčrpane zaloge in ga majo le v nekaterih lekarnahuser posted image user posted image  sem dobila in grem v nov bojuser posted image user posted image

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klomifen
22.6.2010 19:51:42   
cuddy
oj.
Ja, točno tako. Tudi jaz sem preklicarila okolico Ljubljane, da sem dobila 2 škatlici. Baje se ga kr nekaj časa ne bo dalo dobit....


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klomifen
6.7.2010 16:49:24   
Edinka
Klomifena, drage moje, ne bo več, ker so ga izbrisali iz registra zdravil. Vsaj tako so mi danes zatrdili v lekarni (pa ne eni). Dobi se ga mogoče še v kakšni lekarni kje, sicer pa ga ne bo več oz. vsaj do nadaljnega ne. Če so se oni zlagali meni, sem se tudi jaz vam.
Pozna katera kakšno alternativo? V lekarni, niti pri ginekologu, je ne.

Pa lep dan vsem.

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: klomifen
7.7.2010 10:18:14   
mausikaa
beli recept pa v Italijo

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: klomifen
7.7.2010 20:05:11   
huda83
No, tudi jaz sem šla v boj za user posted image s Klomifenom in je v 4.ciklusu ratalo. Jemala sem od 5. do 9.dneva, po eno. Reagirala sem ok ...

Če bo vse ok, lahko kateri dam 1 škatlico Klomifena.


(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: klomifen
7.7.2010 21:37:30   
Spirit75
Hey punce,

eno vprašanje - ali ima katera slučajno kako škatlico klomifena na zalogi (da ga seveda ne potrebuje več), ali ga je pripravljena mi prodati.  Saj upam da ne zahtevam ful preveč. Oz. če mogoče katera ve, kje bi ga lahko dobila?
Sem pa poslala mail na avstrijsko lekarno, bom videla, kaj mi bodo odgovorili...

Zdravila ne dobim niti na recept. Sem danes preklicala okoli in ga nimajo sploh nikjer več. Jaz ga pa nujno potrebujem, ker imam avgusta zopet pregled pri dr. Rešu (tudi on mi ga je predpisal, da bo preveril rast foliklov).

Hvala že vnaprej za vašo pomoč

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: klomifen
7.7.2010 21:43:59   
huda83
Ja, jaz imam še eno škatlico, ampak bi počakala do 2.8., ko imam prvi pregled, da vidim, če bo vse ok. Potem ti pa lahko pošljem tablete ...

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: klomifen
7.7.2010 21:53:32   
Spirit75
super HUDA, hvala tzi, ker si se tako hitro javila in za pomoč pri iskanju tablet.

Problem je samo v tem, da bi jih jaz rabila že tam okoli 25.07 ko bom ravno sredi menstruacije.

SAj mogoče mi jih bo uspelo dobiti.

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: klomifen
10.7.2010 14:47:31   
tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: coris

hvala skuštrana suzi in shyshyuser posted image

klomifena zmanjkuje ker so izčrpane zaloge in ga majo le v nekaterih lekarnahuser posted image user posted image  sem dobila in grem v nov bojuser posted image user posted image


A toi resno? K men so ga pa zdele predpisali. SIcer ne vem doze in eno škatlo imam še doma. Je pa šel zadnjič moj iskat v lekarno, in ga niso imeli, čeprav v računalniku jim je pisalo, da je še. Se pravi, da se moram čimprej spravit iskat po okoliških lekarnah. AL pa samo vprašat, kaj piše na receptu, kolk naj jemljem. Saj mogoče bo pa ta škatla k jo imam doma zadot, pa potem ne bom več nucala. user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: klomifen
14.7.2010 0:13:19   
naty09
Dekleta pozdravljena! Upam, da ste na večino vprašanj že dobile svoje odgovore.
Tudi jaz trenutno jemljem KLOMIFEN, s željo da user posted image . Zaenkrat jem 2krat na dan po 1 tableto.
Klomifen sem 3 mesece že jemala lansko leto septembra po 1 tableto na dan, vendar takrat rezultata ni bilo.
Vidim, da bi mi mogla ginekologinja vmes delati tudi neke preglede, mi lahko katera kaj več pove o teh stvareh?

kar se pa tiče klomifena... jaz sem ga v lekarni naročila in so mi ga dostavili. nekaj časa je bila baje omejena zaloga, vendar so jih v naši lekarni spet dobili - malo pokličite naokoli. mi je pa v lekarni rekla, da bo sedaj namesto klomifena (tablet) nekaj špikanje... z istimi učinki... kaj veste o tem?


Lp


(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: klomifen
14.7.2010 6:30:48   
Spirit75
Halo Naty09

če ne skrivnost, v kateri lekarni si jih dobila. Namreč jaz sem preklicala tako gorenjske in ljubljanske in ga niso imeli nikjer.
Sem govorila z eno gospo v lekarni, ki je rekla ga Klomifena zato na tržišču, ker zavarovalnice nočejo več plačevati, ker je predrag in ga zato proizvajalec ne pošilja več. No ja to je bilo prejšnji teden - ali je ta teden kakšna sprememba ?

Ali katera kaj ve?

O tem, da bo sedaj namesto Klomifena špikanje - no jaz ne vem.



(odgovor članu naty09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: klomifen
14.7.2010 10:47:11   
Monstera
Ojla. To s špikanjem. Gre za laparoskopijo. Več o tem je tudi tukaj: http://www.revijavita.si/Vita_70_-_Laparoskopija.pdf, ali pa malo pobrskajte po internetu. Meni je rekla G, da je s tem postopkom nekako isti učinek kot s klomifenom, in da ta drži potem pol leta.

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: klomifen
14.7.2010 11:12:42   
Arwenko
Poskusite v lekarni Lah v Mariboru, so ga naročili zame pred časom, pa ga na mojo veliko srečo potem nisem potrebovala več naslednje 3 mesece, ker sem user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: klomifen
14.7.2010 21:43:53   
Monstera
O čestitke :D

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: klomifen
15.7.2010 16:00:35   
Spirit75
ojla punce,

samo eno vprašanje imam. Ali slučajno ve katera, koliko mg tablete so te, ki so bile razpoložljive na slovenskem tržišču od hrvaškega proizvajalca.
- 50 mg ali 100 mg - take kot so na slikci - glej povezavo

http://www.najdi.si/najdi_slike.jsp?q=klomifen&hpage=my&offset=0&selfld=0&acnum=10&foxsbar=page



V Avstriji je drugačna embalaža in tudi proizvajalec je drug in so 50 mg. Saj mislim da so te tudi, nisem pa 100%

Hvala

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: klomifen
15.7.2010 17:04:52   
Monstera
Jaz imam točno take kot so na slikci. 50mg, kupljene v Lj.

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: klomifen
16.7.2010 6:16:38   
Spirit75
Jutro,

Monstera hvala, saj se mi je zdelo da so 50mg, čisto sigurna pa nisem bila.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: klomifen
16.7.2010 12:25:10   
tejčit
Spirit jaz imam dve čisto polni škatlici klomifena

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?