|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klub klomifenk
24.5.2006 13:21:08   
pot
a ze obstaja kaj takega na teh forumih? a ga ce ne ustanovimo in si pisemo o nasih izkusnjah? Bi bile za?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klub klomifenk
24.5.2006 13:44:43   
njoka
user posted image user posted image user posted image  JAZ SEM ZA!!!!! Opažam, da smo na vseh koncih. Trenutno se med seboj obveščamo v forumu "želimo si novega člana" pod "ovulacija".

user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klub klomifenk
24.5.2006 14:54:20   
mozart
pozdravljam tvojo temouser posted image . Jaz sem na klomifenu že 2. mesec in imam kar krizouser posted image Jemljem po 1/2 tabletke od 3. do 7. menstruacije. Težava pa je v tem, da imam ful stranskih učinkov. Počutim se kot bi bila malo "zadeta", zaspana, oči me bolijo, občutljiva na vsako besedo-uglavnem depresivna- kriza.
Tolažim se s tem, da je vse to dobro za user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu njoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klub klomifenk
24.5.2006 15:39:13   
pot
No, me veseli, da vama je všeč.
jaz imam sicer zaenkrat le recept v roki in cakam na user posted image , pol pa zacnemo papat te klomifencke...

Torej pravila so naslednja:
1. v klub se lahko včlani vsaka, ki zeli
2. članarine ni user posted image
3. malo se predstavite:

se jemljete klomifen? koliko casa ga jemljete
?kaksni so pri vas stranski ucinki?
ali vam je kaj pomagal?
ali se je iz njega izcimil kaksen user posted image  ali celo user posted image user posted image ...

se kaj? user posted image

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klub klomifenk
24.5.2006 16:47:21   
janja 27
živjo!
ja sem tudi za ta klubek klomifenk...
jemala sem ga kar 2 leti, vmes dvakrat zanosila in dvakrat imel SSuser posted image user posted image
vendar je v tretje uspelo in sem po jemanju klomifena od 5 do 10 dne zanosila in lani rodila decembra mojo user posted image  kioveselo raste in mi čas kar beži...
sem pa jemala klomifen tudi po tri tabletke na dan....takrat sem drugič zanosila...vendar se je končalo s splavom ker pri plodku ni bilo utripauser posted image user posted image
drugače pa nisem imela nobenih stranskih učinkih
sedaj 5,5 meseca po porodu nimam še menstruacije tko da upam da bo prišla midva pa kar veselo delavauser posted image na user posted image  mogoče pa nama bo ratalo kar tako, prej sva se matrala tri leta..
če pa do januarja ne bo nič grem verjetno spet na klomifen....user posted image
pozdravček janja

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klub klomifenk
24.5.2006 19:27:44   
NMJ
Pozdravljene, tudi jaz se vam pridružujem.
Klomifen sem jemala že lani in sicer 3 mesece. Baje sem se dobro odzvala, vendar nama ni nič ratalo user posted image . Vmes sem dala skozi kar nekaj preiskav in sedaj bom spet na klomifenu . Drugi meseč čakam user posted image  in začnem od 5. do 9. dan po 2 tbl na dan, zopet 3 mesece. Če v tem času ne zagledava user posted image , greva septembra takoj na inseminacijo - sem že na čakalni listi. Aja trudiva pa se že 2 leti in 1 mesec. Upam in tudi vsem ostalim želim, da čimprej postanemo user posted image .

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klub klomifenk
24.5.2006 20:49:09   
Anonimen
tudi jaz sem na Klomifenu ;)
in nas prestavljam v upajmo skupaj...ker tja pašemo ;)

(odgovor članu NMJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klub klomifenk
24.5.2006 22:37:34   
saša80
sem defininitvno  za klub klomifenkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sama jemlem klomifen skupaj že skoraj 2,5 let, s presledki... do sedaj še ni uspelo ....trenutno čakam na rezultat.....upam, da bo user posted image user posted image

lp saša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klub klomifenk
25.5.2006 6:57:05   
mozart
Ali je mogoče imela katera stranske učinke-večjo poraščenostuser posted image ? Jaz opažam, da imam kar nekaj dlak več na neprimernih mestih-beri prsa, trebuh, brki...

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klub klomifenk
25.5.2006 12:01:03   
pot
user posted image user posted image user posted image  vsem novim članicam našega kluba. Pozdravljene!

zal se jaz nimam izkusenj, da bi ti pomagala mozart, morda katera druga... a to so tudi lahko stranski ucinki?!user posted image   tega pa nisem nasla ali pa sem povrsno prebrala navodila. koliko jih pa ti jemljes na dan? pol tablete? a imas ti tudi PCO?

janja 27 hudo mi je ob tvojih slabih izkusnjah. sem pa vesela, da vama je le ratalo. user posted image

kaksni so pa postopi za naprej, ce ne rata s klomifenom? koliko dolgo se ga pa lahko jemlje? a samo povecujejo dozo ali kako?
saša80, kako to, da si tako dolgo na klomifenu? jaz sem se nova v tem, zato oprosti, ce sem vprasala kaj neumnegauser posted image .

se nekrat pozdravljene v klubu klomifenk user posted image

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: klub klomifenk
25.5.2006 16:16:48   
mozart
meni ga je najprej predpisala moja ginekologinja in sicer 2 tableti na dan od 5-9 dne ciklusa. Jemala sem ga 3 mesece pa ni bilo nič. Potem sem opravila HSG pregled in je bilo vse čudovito prehodno. Takrat me je napotila k dr. Rešu. On je pregledal spermiogram-vse super in predpisal klomifen 1/2 tabletne 5 dni-3-7 dan ciklusa. On je mnenja da manjša količina naredi več. V času plodnih dni sem odšla k njemu na ultrazvok da vidi če je reakcija. Bil je navdušen, saj kot se je on izrazil sem bila pripravljena za dvojčke. Žal ta mesec ni bilo sreče, tako da upam dalje na naslednje. Bomo videli. Ko bom pripravljena mi bo to tudi namenjeno.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: klub klomifenk
26.5.2006 0:32:10   
saša80
ojla... ne sploh nisi vprašala  kaj neumnega nasapot... veš na klomifenu nisem skupaj tako dolgo, ampak vso zdravljenje kar sem ga štela, in med  zdravljenjem sem jedla klomifen, to je pa za dve inseminaciji in že prej so mi ga dali pred laparoskopijo, ampak ker sem imela toliko zarastlin pač s klomifenom ni uspelo... upam, da je sedaj v drugo uspelo....čakam na rezultat testa...


lp saša

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: klub klomifenk
26.5.2006 10:58:34   
pot
saša80 sporoci rezultat, nujno!!!

mozart, s tvojim zadnjim stavkom se pa tudi jaz strinjam. najbolj s tem: ko nam bo namenjeno...

dajte se kaj povedat o stranskih ucinkih, pri vas.

lpuser posted image
nasapot

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: klub klomifenk
26.5.2006 12:24:00   
njoka
Ciao!

Jaz sem ta mesec prvič jedla klomifen od 5- 7 dne. Nisem imela nekih posebnih stranskih učinkov. Bila sem malo bolj "napihnjena", trebuh je bil bolj trd in me je občasno špikalo po buščku. Drugače pa vse ok.... sedaj čakam, da končno pride 3/6-2006, da naredim test in tisti magični user posted image user posted image . Drugače pa naprej veselo na delo, ker vem, da bom zanosila točno takrat, ko nama bo to namenjeno. Poznam ogromno primerov, ko je že vsa medicina odpovedala, je potem "puf", kar naenkrat zanosila in rodila zdravega otroka.
Mislim, da je primarno, da se ne obremenjujemo s tem, da prepustimo času, čas in takrat, ko bomo najmanj pričakovale bomo user posted image .

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: klub klomifenk
26.5.2006 12:31:37   
saša80
nasapot, javim rezultat.... danes grem po test pa ga bom delala v soboto ali nedeljo..ampak nimam kaj prewveč dobrih občutkov, da bi kaj lahko bilo, saj  se počutim čist normalno... mogoče me pa kaj preseneti...

lp saša

(odgovor članu njoka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: klub klomifenk
26.5.2006 12:51:45   
Tia-na
Jt sm tud klomifenka. Jemala sem ga dva meseca (brez uspeha), sedaj mam pa pavzo (drug teden grem na HSG), nato pa spet klomifen ... (razen, če bo slikanje pokazalo čist neprehodne jajcevode, pol jih pa ne bom jemala).


(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: klub klomifenk
27.5.2006 14:24:48   
saša80
punce mene pa zanima če se kateri tut pojavla uprašanje zakaj ne uspe? mislim predvsem tiste, ki imate podobno diagnozo kot jaz( pco).. sama imam prehodne jajcevode, z mojim dragim je vse vredo, ampak jaz še vedno nisem zanosila, čeprav sem bila na laparoskopiji in so vse poštimali.... ne vem zakaj?


res me zanima, če še katera premišljuje o tem?

p.s. čimprej vsem želim user posted image user posted image user posted image user posted image

lp saša

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: klub klomifenk
27.5.2006 15:38:19   
NMJ
Saša80, nista edina, ki se to sprašujeta user posted image . Tudi midva sva že dala vse skozi - mož ima super plavalce, z menoj pa je tudi vse ok. Trudiva pa se že dve leti. Drobnič je rekel da ne vidi vzroka zakaj ne bi mogla zanositi. Jeseni greva tako na IUI - če seveda do takrat, pa morda nama le uspe čez poletje po naravni poti in zagledava magični user posted image . Tako pač je in tudi za nas bo posijalo sonce user posted image .Do takrat pa veliko veselja ob user posted image .

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: klub klomifenk
27.5.2006 15:40:04   
NMJ
... AJA, ŠE TO SEM POZABILA POVEDAT. Da sem čez poletje , za tri mesece dobila še klomifen. Za malo več upanja...

lp

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: klub klomifenk
27.5.2006 22:48:23   
saša80
nmj in vse ostale!
želim vsem, da čimprej zagledamo željeni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp saša

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: klub klomifenk
28.5.2006 13:26:26   
pot
Zivjo,

glede PCO( jih mam jaz tut):  stvar je v tem, da je pac premalo hormonov, ki bi naredili konkretno ovulacijo ali pa do te sploh ne pride, tako kot bi moglo. najveckrat pride v maternico le prazen ovojcek in ne jajcece. tako, pa ne more prit do zanositve. ali pa se prazen ovojcek pripopa kar na jajcnike, zato tudi PCO (policisticni jajcniki - vec cisticni jajcniki). ciste niso skodljive, so pa lahko bolece, ce se ne predrejo ob M.

upam, da sem povedala tako kot sem hotla, pa da je razumljivo. tudi mene je zanimalo zakaj se ne da zanosit oz. zakaj je tezje zanosit; zaradi PCO torej.

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: klub klomifenk
29.5.2006 8:21:43   
janja
Saša80 ne obupuj. Jaz sem bila tudi na klomifenu. Pred leti samo 2 meseca (ker je drugi mesec ratalo). Je bilo pa vse skupaj že prav smešno. Tudi midva dolgo nisva mogla zanositi. V 8 letih sem imela samo 1 SS, pa sem bila vedno brez zaščite. No, potem sva stopila do dr. Reša in on mi je povedal, da imam PCO in mi predpisal klomifen. Moj je imel pa itak super plavalce, kot je pokazal spermiogram. Pa pridem prvi mesec na UZ ob ovulaciji. Vse super, ovulacija... pa kaj ko se ni nič prijelo. Pridem spet naslednji mesec isto 14. dan. Nič, o ovulaciji ne duha ne sluha, nič se ne dogaja. Mi je rekel dr. Reš, da mogoče ta mesec ovulacije sploh ne bo ali pa bo kasneje. Tako sem bila jezna in razočarana, da mi je šlo kar na jok. Bi se morala potem naročiti že na HSG. Ampak midva se nisva dala in sva še naprej veselo user posted image  (saj je bil veseli december). No, in po novem letu sem malo z grenkobo naredila test (ker user posted image  kar ni hotela priti) in glej user posted image . Sploh nisem mogla verjeti. Potem pa še strah, da ne bo slučajno SS. Ampak sem se celo nosečnost dobro počutila in tudi naš korenjak je danes res pravi korenjak. Zato saša80 in druge, ne mečte puške v koruzo. Včasih nas stvari presenetijo same od sebe.

Se pa glede PCO pridružujem tistemu kar je napisala nasapot. Meni je edino dr. Reš rekel, da pri PCO predpisuje manjšo količino klomifena, da ne bi slučajno počila kakšna cista in bodisi poškodovala jajčnika.

Punce, želim da bi čimprej ugledale user posted image user posted image .

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: klub klomifenk
29.5.2006 11:36:24   
tajči84_
Pozdravljene punce!

Jaz sem komaj dobila klomifen. Naj bi jih jemala od 3. do 8 dne ciklusa, ampak ta moja user posted image  se prav noče in noče prikazat. Dobit bi jo morala 26.5. ampak je ni. Niti znakov da bo prišla ni. Test sem naredila danes zjutraj in je -.
user posted image user posted image user posted image

Tako da moram še čakat na user posted image  in začetek jemanja klomifen.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: klub klomifenk
29.5.2006 12:40:22   
pot
tajči84_ sva na istem: tudi jaz cakam M in je ni od nikoder. vsak dan mislim: no, zdaj pa bo,  pa je ni!!!user posted image   testa nisem delala, ker je prehitevanje ali zamuda obicajna.  znakov pa zadnje leto ni nobenih: ko pride, pride.
upam, da no nase cakanje cim krajse.

(odgovor članu tajči84_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: klub klomifenk
30.5.2006 9:21:21   
tajči84_
Nasapot jaz sem imela redne user posted image  samo ko sem jemala kt po prenehanju pa sem bila kar 6 mesecev brez user posted image  nakar sem končno uspela prit do mojega bivšega ginekologa, ki me prej ni hotel sprejet ker je reku da je to normalo za punco staro kot jaz ( 22 let imam ). Dal mi je tablete da mi sprožijo user posted image  in pol sem jo mela na 33- 45 dni. Nakar se mi je januarja 2006 prikazala 18., februarja 18 marca me je pustila čakat do 26 in aprila sem jo mela spet 26. Tako da zdaj maja pa 26 ni prišla in jo čakam in čakam....Po eni strani komaj čakam da pride da začnem s klomifenom.

Upam da bomo vse ki čakamo na user posted image user posted image  čimprej to tudi zagledale...

Tanja

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?