|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 8:47:56   
Gordana-3
ljudje, ki varajo, ali nimajo potem slabe vesti? kako potem pogledaš možu, partnerju v oči? kako se obnašaš pred njim, da on nič ne zasluti? ali lahko tako dobro igraš to igro? in če je bil tisti skok čez plot tako zelo dober, kako se potem zadržiš, da tega ne narediš več? kako lahko seksaš potem pod domačo streho z možem, ko veš, da si se pa včeraj dala dol z nekom drugim???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 8:50:31   
Marogica
Očitno je nimajo, drugače tega ne bi počeli. In najbrž doma ravno zato seksa, da nima slabe vestiuser posted image . Ljudje pač različno funkcioniramo....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 8:51:03   
Janya
Če imaš le kanček vesti, je tako življenje nemogoče. user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 8:55:20   
Anonimen
Zelo dobra vprasanja... odlična.. user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 8:58:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Janya

Če imaš le kanček vesti, je tako življenje nemogoče. user posted image


Res je.. odvisno je od zavesti..

(odgovor članu Janya)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 9:09:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

In najbrž doma ravno zato seksa, da nima slabe vestiuser posted image . Ljudje pač različno funkcioniramo....


V vsem mojem obdobju razglabljanja tega podrocja.. pa na to nisem nikoli pomislil.. user posted image

Najbrz bo kar drzalo.. ja!  Ker sigurno je to, da partnerja v tem primeru ne ljubis vec.. vsaj ne dovolj, da bi z njim lahko kaj resnega gradil... Se mi zdi..


(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 9:17:27   
Anonimen
Če se ti bo kdaj v življenju zgodilo kaj podobnega, boš dobila odgovore na vsa vprašanja. Zarečenega kruha se lahko precej naješ, veš? In nihče naj ne misli, da se mu ne more zgoditi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 9:41:33   
Anonimen
In nihče naj ne misli, da se mu ne more zgoditi.


ČE SAM dovoliš da se ti zgodi. Lahk pa tud glavo uporabiš in se ti ne zgodi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 9:42:20   
scubadiver
Anonimna jaz trdim da se meni kaj takega ne bo nikoli zgodilo. Tudi če bi mi kdaj kdo zmešal glavo sigurno NE BOM varala. To je ena od vrednot ki je sigurno ne dam. In NIKOLI ne bi mogla partnerju pogledat v oči. In to se upam trditi 100%.
Če bi prišlo do tega da doma ne bi več dobila tistega kar bi želela ali pa partnerja ne bi več ljubila, bi najprej razčistila doma in šla narazen če ne bi šlo več..
Varanje se ne zgodi kar tako. Zgodi se samo če to dovoliš...

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 20.11.2007 9:45:04 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 9:43:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

In nihče naj ne misli, da se mu ne more zgoditi.


ČE SAM dovoliš da se ti zgodi. Lahk pa tud glavo uporabiš in se ti ne zgodi.


Se strinjamuser posted image . Glava je za razmišljat, ne za okrasuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 9:44:47   
Polona31
Ne vem kako se človek počuti v takšni situaciji. Če pa v mislih sama sebe postavim v takšno situacijo,  pa mislim da bi se mi zmešalo. Ne da njemu ne bi mogla pogledati v oči. V oči ne bi mogla pogledati sama sebi!!! Ker v tašni situaciji, ko seksaš z enim, pa z drugim, najbolj varaš SEBE!!!! Saj veš da te nima nobeden od tsitih s katerimi seksaš rad in veš da tudi sam sebe nimaš rada da to dovoliš.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
20.11.2007 9:46:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 9:50:37   
Marogica
Jaz pa se s tem ne bi strinjala, da "doma" ne ljubiš več. Saj ljubiti ne pomeni samo z nekom sexati. Ljubezen združuje marsikaj in samo ENA izmed stvari je sex. Določeni osebki potebujejo enostavno potrditve ali pa več sexa, kot ga dobi doma. Ni pa nujno, da vara, ker ne ljubi več. Tako, da je opcij več....tudi ostale(v drugih postih) naštete...



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 9:54:35   
Anonimen
jaz zase ne bom rekla da dam roko v ogenj, nikol ne veš kaj se ti v glavi sfuzla. ampak definitivno pa ne bi sedela na dveh stolih. toliko poštenja imam v sebi, da bi pustila partnerja da če skupaj nimava prihodnosti da gre svojo pot.

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 10:26:38   
BaNeLa
Imaš zeeeeelo slabo vest.....včasih je nagon močnejši od razuma in potem ko se ti to zgodi, če se ne zaljubiš in, če si to naredil, ker doma ni vse v redu....v trenutku slabosti....si sam nad sabo zelo razočaran in ni to občutek, da bi vriskal od veselja....

Ja.....nikoli ne moreš za prihodnost nekaj 100% napovedovat:)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 10:39:06   
Pajaca
Po moje se pač navadiš na to in nimaš pol več slabe vesti????

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 10:39:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

ljudje, ki varajo, ali nimajo potem slabe vesti? kako potem pogledaš možu, partnerju v oči?
kako se obnašaš pred njim, da on nič ne zasluti? ali lahko tako dobro igraš to igro? ODVISNO KAKŠEN ODNOS IMAŠ S PARTNERJEM!! VELIKO PAROV JE SKUPAJ ZARADI NAVEZANOSTI, OTROK... - TU POTEM PAČ NIMAŠ SLABE VESTI
in če je bil tisti skok čez plot tako zelo dober, kako se potem zadržiš, da tega ne narediš več? SPET ODVISNO KAJ IN KDO (LAHKO JE TO Z OSEBO KI JE ITAK NIKOLI VEČ NE BOŠ VIDEL)

ZA VSE TISTE PA KI GOVORITE NE NIKOLI, JAZ PA NE...
PROSIM VAS NE GA SRAT!!!!!!!
NIKOLI NE RECI NIKOLI!!!!!

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 10:50:47   
Stefka
Jaz tudi pravim, nikoli ne reci nikoli. V življenju se ne spreminja samo to, da se ves čas spreminja.

Tudi tistim, ki mislimo, da tega nikdar ne bi mogli narediti.

Pridejo krize in spoznaš nove ljudi, ki ti lahko zmešajo glavo. Ampak, če si pameten, se ne pustiš. Včasih pa tudi pamet ne pomaga. Kje je meja med zmešano glavo in dejanjem varanja, ali pa če rečem drugače... kaj je varanje, to, da premišljuješ kako bi bilo ali dejanski seks (ali poljub), pa je spet neskončna tema za diskusijo.

V glavnem, se strinjam, NEVER SAY NEVER.

Pa da se vrnem na temo, ne vem kako lahko seksaš z nekom, če si ga prejšnji dan varal... mogoče res seksaš zato, da umiriš slabo vest.  Kaj pa vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 10:56:20   
Anonimen
Imam enega znanca, delava v isti stroki, poznava se 6 let, vidiva se recimo 1x, največ 2x letno. Ne živiva v istih državah. Med nama je neka privlačnost, čutim mravljince po celem telesu, če le pomislim na to, da bi se me dotaknil. Lahko bi se dala dol že prvi dan, ko sva se spoznala, pa tega še do danes nisva naredila. Oba sva poročena, imava družini, nikoli nihče ne bi izvedel, pa vendar bi za to vedela JAZ in ne vem, kako bi se potem postavila pred svojega moža. Vendar se včasih sprašujem, zakaj pa tega ne bi naredila? Sedaj pa se bom celo življenje spraševala, kako bi bilo? Ker ne srečaš vsak dan takšnega človeka, ko oba vesta, da bi bil sex fantastičen...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 11:17:02   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Anonimna jaz trdim da se meni kaj takega ne bo nikoli zgodilo. Tudi če bi mi kdaj kdo zmešal glavo sigurno NE BOM varala. To je ena od vrednot ki je sigurno ne dam. In NIKOLI ne bi mogla partnerju pogledat v oči. In to se upam trditi 100%.
Če bi prišlo do tega da doma ne bi več dobila tistega kar bi želela ali pa partnerja ne bi več ljubila, bi najprej razčistila doma in šla narazen če ne bi šlo več..
Varanje se ne zgodi kar tako. Zgodi se samo če to dovoliš...


user posted image  Pod to pa se z lahkoto podpišem.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 12:13:58   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Očitno je nimajo, drugače tega ne bi počeli. In najbrž doma ravno zato seksa, da nima slabe vestiuser posted image . Ljudje pač različno funkcioniramo....


Tako tudi jaz mislim.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 12:16:07   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

In nihče naj ne misli, da se mu ne more zgoditi.


ČE SAM dovoliš da se ti zgodi. Lahk pa tud glavo uporabiš in se ti ne zgodi.


Pod to se tudi podpišem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 12:21:44   
Anonimen
Tak ki igra dvojno vlogo ponavadi izpade največji bebec na koncu. Zvisi kot makaron.user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 12:24:59   
Mešamdrek
Nikoli nisem varala,tudi sedaj ne varam in upam da nikoli ne bom.Verjetno bi pa imela slabo vest,tako da mogoče niti ne bi zdržala in bi mu povedala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
20.11.2007 12:35:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

In nihče naj ne misli, da se mu ne more zgoditi.


ČE SAM dovoliš da se ti zgodi. Lahk pa tud glavo uporabiš in se ti ne zgodi.


Pod to se tudi podpišem.


Ampak ni vedno tko... 

Tisto kar se zgodi enkrat.. se strinjam da se da z glavo preprecit.. ker ni nic vecjega v tem..
Ce se zgodi drugace.. pa mogoce vcaih ne mores ravno preprecit.. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?