|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še moja zgodba
21.11.2007 15:49:20   
Anonimen
Saj sploh ne vem kje naj začnem. Zapletla sem se s poročenim moškim.Se žal vanj zelo zelo zaljubila, ga imam še vedno rada. In zdaj k vsej zgodbi.
Letos februarja sem mu povedala, da jaz se ne grem več, da odhajam in sva tako prekinila.Seveda me je on neprestano klical in govoril, da ve da je
spoznal da mi želi biti samo prijatelj in tako naprej. V tem času sem spoznala tudi eno čudovito osebo, s katero sva se ujela in tako naprej. A sem to prijateljstvo razdrla, ker me je tako prepričal ljubimec.Mene on ni pustil primeru. Govoril mi je, da je spoznal, da brez mene živeti ne more, da bo šel od doma, da se bo ločil in tako naprej.  In ja res je avgusta podal tožbo za ločitev, se odselil od doma, in seveda jaz trapa sem verjela vse to, da me iskreno ljubi, da se želi z mano poročit in tako naprej. Ja v nedeljo pa je prišel do spoznanja, da ženo ljubi, jo pogreša, o njej sanja. Vse ji je povedal tudi za naju in ona mu je pripravljena vse odpustit samo, da se vrne nazaj. Seveda sva končala najin odnos oz.razmerje. Mene pa vse tako boli sedaj, kako naj grem
naprej, kako naj vse pozabim ne vem. Solze mi tečejo po obrazu skoz in skoz, komaj se še držim na nogah. Vem, da je boljše tako kot pa da živim s takim človekom. Upam, da se bo oglasil kdo, ki je imel podobno izkušnjo in mi bo znal svetovati. Kako naprej.

hvala in lep dan vam želim vsem
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 15:53:03   
Anonimen
Mine, veš. Pusti času čas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.11.2007 15:53:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 15:53:38   
baguSka
Hm.. 'moje sozalje'.. ne vem kaj naj ti drugega recem. Vem kako boli, ko te nekdo prizadane.. socustvujem s tabo, ceprav te ne poznam. Lahko ti povem, da ne verjamem v njuno sreco, zal pa niti vajino.. Ce bi z njo bil srecen, nebi imel tebe, ce bi bil srecen s tabo, pa bi ostal s tabo.. Verjamem da te boli, vendar tako je.. Ti si raje poisci nekoga, ki bo vreden tvoje ljubezni..

Vso sreco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 16:03:35   
malecka
Nauk: ne zapletaj se s poročenimi moškimi.




Žal se moram strinjat in ti reči, ženska daj začni se cenit in si poišči moškega, ki bo vreden tvoje ljubezni.


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 16:30:05   
m76
user posted image  Čas celi rane.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 18:08:04   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Hm.. 'moje sozalje'.. ne vem kaj naj ti drugega recem. Vem kako boli, ko te nekdo prizadane.. socustvujem s tabo, ceprav te ne poznam. Lahko ti povem, da ne verjamem v njuno sreco, zal pa niti vajino.. Ce bi z njo bil srecen, nebi imel tebe, ce bi bil srecen s tabo, pa bi ostal s tabo.. Verjamem da te boli, vendar tako je.. Ti si raje poisci nekoga, ki bo vreden tvoje ljubezni..

Vso sreco.


se strinjam v celoti

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 18:28:50   
cindy
Kaj pa se zapletas z porocenimi moski, najdi si nekoga, ki je prost. Pa pazi da se nekoc ne bo tebi to zgodilo kar si ti sedaj storila, bos nato obcutila kako je biti prevaran. Ce ima par krizo se ne pomeni da lahko svoj nos vtaknes v njuno zvezo. Pa ne me zastopit narobe on ni nic manj kriv kot ti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:11:22   
Anonimen
 
Če te kaj potolaži ti povem, da sem tudi sama bila v takšni situaciji.
Besede, besede...Tako lepo je znal govorit in obljubljat - da on me je nagovoril in pripravil za to "vezo"!! Le da je v mojem primeru šel nazaj zaradi otrok!
Kaj naj ti rečem - boli, kot boli vsaka prekinitev - vendar mine; vse se nekako postavi na svoje mesto. Verjetno njuna veza tako ali tako ne bo za dolgo, saj kdor enkrat poskusi, bo še skočil!!
Postavi se na noge in iz vsega skupaj potegni najboljše - kajti sigurno te je izkušnja kaj naučila - mene je!
Za razliko od tebe  sva midva še vedno na vezi in imava "prijateljski" in "ljubezenski" odnos - je pa res da je vmes minilo nekaj časa.
Tako da, daj času čas!!! Pa boš videla kaj in kako naprej - vendar tako, kot boš čutila, da je zate najboljše!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:19:10   
baguSka
Za razliko od tebe sva midva še vedno na vezi in imava "prijateljski" in "ljubezenski" odnos - je pa res da je vmes minilo nekaj časa.


A lahko samo vprasam..? Je tako zate najboljse? Da sta se vedno na vezi??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:26:04   
medomedo
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


A lahko samo vprasam..? Je tako zate najboljse? Da sta se vedno na vezi??


Da, v tem trenutku da!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:27:51   
medomedo
Anonimna če hočeš mi piši na ZS

(odgovor članu medomedo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:29:41   
Vijoličarka
To, da si razdrla tisto 'čudovito prijateljstvo', ni kriv tvoj ljubimec, ki te je prepričal, ampak ti sama, ker si se pustila prepričati. Očitno ni bilo tako čudovito. Bolj primerno, mogoče, ne pa čudovito.  Mogoče si se samo bala samote, zato jaz o tem ne bi več razmišljala in se mučila na to temo.

Si šla ljubimcu na limanice. Se je zgodilo že komu prej in se na žalost še bo.  Videti je, da bi rad na dveh stolčkih sedel. In ko si ti zobe pokazala, se je 'opogumil' in se odrekel ženi. In te je dobil. Ampak zdaj ni srečen, bi rad ženo nazaj. Naj se torej vrne k ženi.

Tebi pa priporočam, da zahtevaš od njega, da takoj prekineta vse stike. Tudi prijateljske. Kajti kot si ga opisala, je čisto možno, da bo potem, ko bo nekaj časa varno pri ženi, spet začel, kako ne more brez tebe in se vsiljevati v tvoje življenje.

Briga njega za tebe ali pa za ženo. Drugače ne bi takšnih komedij zganjal in ranil vse po vrsti. Tebe, ženo, pa najbrž še otroke, če jih ima.

Zaslužiš si več, zaslužiš si moškega, ki bo prost in samo tvoj. Ali pa bolje nič.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:38:50   
baguSka
Tebi pa priporočam, da zahtevaš od njega, da takoj prekineta vse stike. Tudi prijateljske. Kajti kot si ga opisala, je čisto možno, da bo potem, ko bo nekaj časa varno pri ženi, spet začel, kako ne more brez tebe in se vsiljevati v tvoje življenje.


Jah vidis.. medomedo pa ji glih kontra pravi.. da ji trenutno najbolj pase, da je ohranila stike.. na prijateljskem in ljubezenskem podrocju.. user posted image  Ceprav men to sploh ne gre v glavo, da je to tud ql!?user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:55:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Hm.. 'moje sozalje'.. ne vem kaj naj ti drugega recem. Vem kako boli, ko te nekdo prizadane.. socustvujem s tabo, ceprav te ne poznam. Lahko ti povem, da ne verjamem v njuno sreco, zal pa niti vajino.. Ce bi z njo bil srecen, nebi imel tebe, ce bi bil srecen s tabo, pa bi ostal s tabo.. Verjamem da te boli, vendar tako je.. Ti si raje poisci nekoga, ki bo vreden tvoje ljubezni..

Vso sreco.


se strinjam v celoti


Jaz tudi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:56:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: cindy

Kaj pa se zapletas z porocenimi moski, najdi si nekoga, ki je prost. Pa pazi da se nekoc ne bo tebi to zgodilo kar si ti sedaj storila, bos nato obcutila kako je biti prevaran. Ce ima par krizo se ne pomeni da lahko svoj nos vtaknes v njuno zvezo. Pa ne me zastopit narobe on ni nic manj kriv kot ti.


Pazi, nikoli ne veš, kaj ti nosi prihodnost.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: še moja zgodba
21.11.2007 19:58:16   
Vijoličarka
Jah, baguSka, odvisno, kaj si želi.

Pa vsaka ženska se mora sama zase odločiti, kaj si želi. In česa si želi bolj.

Jaz sem še stara šola in težko bi prenašala moškega, ki ne ve, kaj bi rad.

Že to je težko, da je varal svojo ženo. Če mu žena ni bila po godu, potem bi se lahko že prej ločil in mir, potem naj pa druge okrog plavša.

Ampak zdaj si je premislil sredi ločitve, ker ženo pogreša in ljubi. Prav, naj jo. Naj gre k njej in zgodba zaključena. Drugače si ga bosta z ženo vse življenje podajali kot ping pong žogico ali še huje, si ga bosta delili.

Sama ne bi hotela takega življenja. Ampak to sem jaz, ostali pa se morajo samo odločiti. Vendar jaz ne poznam nikogar, ki bi bil srečen v taki situaciji.

Zdi se mi, da zna ta gospod dobro manipulirati. Nekako imam občutek, da sta se tako žena, kot ljubica, odločili, da se bosta zanj borili. user posted image   To je sicer uresničenje sanj marsikaterega moškega, žensk pa najbrž ne.

Pa katerakoli bo zmagala, bo to najbrž samo začasno.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: še moja zgodba
22.11.2007 7:32:12   
reckova
Nikoli ne reci nikoli- to sporočam tistim, ki pravijo da tega pa res ne bi nikoli naredile.
Anonimna, tudi jaz sem bila v taki situaciji, ampak z razliko od tebe mi moj "prijatelj" ni nikoli povedal da je vezan (malo čudno ne) in ko sem to sama ugotovila....ne bom rekla da sem takoj prekinila, ampak čez kak mesec. Vsi okoli mene so mi govorili, da ta "veza" ni dobra zame ampak jaz sem kar trmasto vztrajala. No potem sem šla h kolegici na poroko, tam spila malo alkohola in naenkrat sem dobila pogumuser posted image . Z eno potezo sem zadevo končala in danes mi ni žal (sem na tisti poroki spoznala mojega) in potem sem spoznala da sem lahko pri nekom tudi na prvem mestu.
On pa se je itak samo igral z mano in mislim, da ima zdaj že kako drugo  s katero vara svojo žensko.
Nauk te zgodbe: Nikoli ne verjemi popolnoma moškemu, ki ti reče da je samski.

LP

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: še moja zgodba
22.11.2007 8:17:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Hm.. 'moje sozalje'.. ne vem kaj naj ti drugega recem. Vem kako boli, ko te nekdo prizadane.. socustvujem s tabo, ceprav te ne poznam. Lahko ti povem, da ne verjamem v njuno sreco, zal pa niti vajino.. Ce bi z njo bil srecen, nebi imel tebe, ce bi bil srecen s tabo, pa bi ostal s tabo.. Verjamem da te boli, vendar tako je.. Ti si raje poisci nekoga, ki bo vreden tvoje ljubezni..

Vso sreco.


se strinjam v celoti


Jaz tudi.


In jaz... zdej pa ze oba odrascava.. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: še moja zgodba
22.11.2007 8:23:42   
*alja*
Kaj ti si vedla da je poročen?

Jas ne razumem, kako lahko si z moškim ki se od tebe vrača k svoji ženi (in povrh vsega še ona neve za to). Če sta se zaljubila bi počakala da se loči in potem hop in skok pod rjuhe!

Pa nebom te obsojala, sam mikoli nisem razumela takih ljudi in nikoli nebom.

Drugač pa čas zaceli vse rane, in tudi tvoje bo če boš sama tako želela.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu reckova)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: še moja zgodba
22.11.2007 8:34:26   
Marogica
Mogoče naj ti bo za prihodnje to nekakšno svarilo, da se ca 95% poročenih moških vedno odloči za svojo ženo, če se že mora odločiti. To pišem zato, ker jim ljubice ponavadi odvzamejo to odločitev in sprejmejo igro, v kateri konec koncev ni zmagovalcev.

Naučiti se moraš razumeti, da se noben človek ne rabi kaj dosti odločati, če to resnično želi. Ni ovir, ni razlogov, zakaj bi naj čakal, saj čakanje ničesar ne spremeni. Tisti, ki po pol leta, še vedno "cinca" in razmišlja....se ne bo ločil..

Poznam primer, kjer je ženska čakala skoraj 20 let, da se bo "njen" najdražji ločil...z izgovori...naj počaka, da gredo otroci v šolo, potem, naj končajo šolo, potem je na vrsti še srednja šola, ki jo tudi morajo končati...seveda en otrok, pa drugi tudi.... Na koncu je ženska pri 50-ih ostala sama, moški pa še vedno poročen.

Kako naprej? Seveda naredi črto čez tega moškega in se začni zavedati, da plava dosti rib v morju. Vzami list papirja in si napiši vse pozitivne in negativne "lastnosti" te veze. Odkrito. In kaj hitro boš ugotovila, da je bilo vse skupaj zapravljanje časa...razen (dobrega-upam) sexa in par stavkov, s katerimi te je "ujel". Puhoglavih stavkov, saj za temi ni bilo resnične osnove.

Pa dosti sreče.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: še moja zgodba
22.11.2007 8:59:49   
mojamura
hm....glej odločil se je za ženo (čeprav dvomim da bo zdaj vse ok tam).

recimo da se odloči za tebe....a bi bila mirna ko bi dalj časa delal, bil na službenem potovanju ipd....a se ne bi spraševala, kaj pa če ima drugo?

mislim, da je to nekaj najboljšega kar se ti je moralo zgoditi, čeprav se ti mogoče zdaj ne zdi tako. lepo ga preboli vzemi si čas zase, potem pa v nove pustolovščine z samskimi moški.

pa prekini res bvse stike s tem nebodigatreba

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: še moja zgodba
22.11.2007 9:07:54   
Fiona23
Če ni bil srečen z ženo niti s tabo, je možno, da si bo kmalu našel kakšno tretjo, ki jo bo "osrečil". Čeprav boli ni vredno trošiti energije za tako neodločne in zmedene ljudi. Najbrž nikoli v življenju ne bo vedel kaj resnično hoče, pa tudi njegova žena ne bo nikoli več popolnoma prepričana o njegovi zvestobi. In bolje je, da imaš ob sebi nekoga, ki mu boš zaupala in ne boš dvomila o njegovi zvestobi. Nenazadnje bi to kar je ženi storil s tabo, lahko storil tebi s katero drugo. Tudi zate bo še posijalo sonce. Samo glej, da ne boš predolgo zrla v ta zaprta vrata, ker so se ti vmes zagotovo že odprla druga.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: še moja zgodba
22.11.2007 10:20:02   
Stefka
Meni se je zgodila podobna situacija, sicer ni bil poročen, imel je punco že skoraj 5 let, me je pa dva meseca, mene in njo, nategoval in si izmišljal pravljice, ki sva mu jih kokoške blesave verjele.
Potem se je sam začel zapletati (ja, danes lahko iskreno rečem, da ni bil najbolj inteligenten osebek user posted image , ne vem točno kaj mi je bilo user posted image ), toliko časa, da sem ga pustila, pa je rinil nazaj, me spet pustil na cedilu... dokler mi ni prekipelo in sem jo poklicala...
Verjamete ali ne, ostala sta skupaj, jaz pa sem zaprla ta vrata in v nekaj dneh spoznala mojega sedanjega user posted image user posted image user posted image . Tako da se strinjam... ozri se okoli, včasih je treba kakšna vrata zapreti, da se odprejo nova.

In mine, boš videla. Meni se je zdelo, da se mi je podrl svet. Svojega sedanjega moža sploh opazila nisem. Še dobro, da je bil tako vztrajen in nežen, da sem se potem tolkla po glavi kakšen tepec sem, da tega nisem prej opazila. user posted image

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: še moja zgodba
22.11.2007 10:55:10   
Fiona23
Anonimna javi se kako si?

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?