|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko časa po SS ste zanosile?
26.5.2009 14:12:29   
Anonimen
mi se trudimo že kar nekaj časa pa nam nikakor ne uspe...user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
26.5.2009 14:14:18   
nemrak
user posted image ,
po prvi menstruaciji!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
31.5.2009 17:10:58   
Balonchy
Po treh mesecih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
31.5.2009 17:32:57   
sunny24
Tudi jst po treh mesecih.

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
4.6.2009 11:30:43   
stuhica
Drugič noseča  po IMN po enem letu.Nasvet je bil da počakam vsaj pol leta

Tretjič po IMN po 2 mesecih  Nasvet da počakam vsaj 3 cikluse - zanosila po 2 ciklusu

Četrtič nepričakovano   po 2,5 letih.... zdaj pa čakamo


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
10.6.2009 10:46:03   
ronja
3 menstruacije sva počakala (kondomi), ker so pač tako priporočali in ker se nama ni nikamor tako zelo mudilo. Ko sva naslednjič probala, je prišla Ronja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
10.6.2009 20:26:03   
zarjica
Počakala sva 5 mesecev (ker predvsem psihično nisem bila dovolj močna), potem pa sva se enostavno prepustila - kar bo, naj bo. In uspelo je takoj, prvi mesec. Če bi poskušala že prej, dvomim, da bi uspelo, ke sem po ss res psihično trpela  in se mi zdaj zdi prav, da nisva na vsak način silila v novo nosečnost, ampak sva se z možem posvetila sebi, nama, sva žalovala za najino pikico, prebrodila najhujšo krizo in šele potem sva lahko začela novo poglavje.Pa srečno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
13.6.2009 13:45:11   
detelja
21.3.2008 sem imela abrazijo, 4.6.2008 hist in laparoskpijo in konc julija je bil test pozitiven in 15.4.2009 sva dobila čudovito čebelico majouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sicer tudi v drugo ni bilo vse ok...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
15.6.2009 11:40:10   
mamica9
zdravo,
eno vprašanjce, če ima katera podobno izkušnjo. Imam nekoliko daljše cikle (30-31 dni). Prej nobenih težav. Po ss(pol leta je od te hude zadeve), pa se mi 10 dan- šteto od prvega dne m pojavi roza izcedek, skupaj z ne ravno hudimi bolečinami v trebuhu. Le te trajajo par ur. Malce zgodaj za ovulacijo, ali ne?
Besno delamo na prvem otročičku in smo že blizu 40.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
18.6.2009 13:08:59   
maj2009
še moja izkušnja 26.10. sm imela splav v 13t, 26.12. je bla zadnja menstra, torej po 2 ciklusih zdej pa čakamo user posted image 2. oktobra!!!

pozdravčke!


_____________________________

20.09.2009 se nama je pridružila sončica JULIJA!

(odgovor članu mamica9)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
19.6.2009 20:08:41   
Neža7
Zato, ker sem rodila pri 19.t user posted image  sva morala počakati 6mes preden sva ponovo poskusila in takrat je uspelo v 2. rundi.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
19.6.2009 20:14:34   
Muca83
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mi se trudimo že kar nekaj časa pa nam nikakor ne uspe...user posted image user posted image


Jaz bom rekla samo ne obupat! Sem bila sama tudi že čisto obupana, saj sem prvič zanosila v 2. poskusu, potem je sledil SS, pol leta sem mogla počakat, spet zanosila v 2. poskusu in spet SS. Potem sem pa kar 13 mesecev poskušala, da sem dočakala tole malo srečo, ki mi raste pod srcem.

Glavo pokonci in ne obupat, bo že uspelo, ko bo pravi čas!!


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
19.6.2009 21:40:04   
Kepica83
Jaz sem imela abrazijo februarja. Sedaj nama je uspelo v prvo- upam vsaj. Danes je bil test pozitiven... sicer rahla črtica ampak bilo je. Bomo vidli kaj bo ju3 zjutraj pokazalo.user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
25.6.2009 18:04:56   
fusia
Sočustvujem s tabo user posted image  ampak nikar ne obupat. Nama je po prvem splavu ponovno uspelo šele po skoraj dveh letih, po drugem splavu pa po enajstih mesecih.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
29.6.2009 20:58:21   
niwci
Moja izkušnja je pa taka. V prvo sem zanosila prvič ko sva na plodne dneve. Žal se je v 9t končalo s ss, nato sva čakala 3 menstruacije, kot so nam priporočali in naslednjič, ponovno prvič na plodne dni ponovno zanosila. Zdaj sem 7t4d in čakamo kaj bo user posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
2.8.2009 19:51:29   
strumf
jaz sem morala roditi v 20t, ker je bil otroček mrtevuser posted image .  potem sva čakala tri cikluse, preden sva začelauser posted image brez zaščite. sm sem umes imela kar nekaj čustvenih težavuser posted image -po mojem tudi depresijo (videvala sem same nosečnice, pa vsi so skoz težili, pa ipd), tko da se je zadeva vlekla še potem cca 5 mesecev.

nato sva ugotovila(jaz), da nisva na svetu zato da delava otroka, amapak uživava in se imama rada tudi sama dva. in lej naslednji mesec več ni bilo menstruacije. tako da je pri meni res bilo v veliki  meri odvisno od moje psihe. ko sem to pošlihtala se pa je pokazal dolgo pričakovani user posted image (torej vse skupaj cca 8-9 mesecev)

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
17.8.2009 17:55:12   
Maxy
Po abraziji sem počakala 3 M in nepričakovano zanosila in spet ss (takoj). Potem sem počakala spet 3 M in sedaj sem v 29.tednu. Sem se držala tega, da je bolje malo počakat. Tud jst sem bla pod psihičnim pritiskom, sam očitno pr men to ne vpliva na plodnost.

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
30.8.2009 22:40:13   
ZmajTolovaj
1. SS aprila, zanosila oktobra isto leto
2. SS marca, zanosila decembra isto leto
Obakrat se je samo sčistilo, ni bil potreben poseg (čiščenje).

Predvsem pa poskusi ne preveč mislit na to. Pri meni je pomagalo.
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
7.10.2009 10:38:29   
tropical
ss konc septembra (imela sem čiščenje) - zanosila letos julija

< Sporočilo je popravil tropical -- 7.10.2009 10:39:02 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
16.10.2009 19:57:02   
carly
Sem počakala eno menstro, čeprov mi je bilo rečeno da ni potrebno čakati ker je bil ss zgodaj (6.teden)in se je samo sčistilo, potem sem zanosila takoj.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
30.10.2009 18:48:08   
Fenderca
Je mogoče katere po ss zanosila takoj?? Imela sem ga v 5t. Če neb delal testa niti neb vedelauser posted image Pa se ta ciklus nisem nič pazila, ker mi je škoda vsakega ciklusa (preden je ratal user posted image je trajalo skoraj eno leto:)user posted image Je mogoče katera tu, ki ji je v prvo po SS brez prednodne M uspelo zanositi in je bilo z bebiko vse OK?? Čakam na M in hkrti upam da je ne bouser posted image user posted image

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
9.11.2009 16:31:43   
PetraSkok
jaz sem zanosila 4 mesce po ss. Nismo prej nič delali na tem, ker je zdravnica rekla, da moramo pocakati 3 mesce. Nisem takoj letela v to, pustila sem, da si telo malo opomore in pa seveda zato, ker mi je tako rekla ginekologinja.

(odgovor članu Fenderca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
21.11.2009 20:28:56   
lorelai28
po dobrih 7ih mesecih od abrazije.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
1.1.2010 17:36:41   
čita001
OJJJJJ

MENE PA TUDI NEKAJ ZANIMA..JST SEM TUDI PRED 2 MESECI IMELA SS...POTEM SEM DOBILA MENSTRUACIJO TOČNO NA 28 DNI...ZD DRUGI CIKLUS JE PA NI IN NI...PA ME ZANIMA KAJ IN KAKO JE S TEM...

(odgovor članu lorelai28)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
11.1.2010 7:31:48   
kajča
po 1. SS v 9t sem zanosila takoj, preden sem dobila prvouser posted image  in sem donosila zdravo punčko

po 2. SS v 13t sem zanosila po prvi user posted image  in sem sedaj v 6t

(odgovor članu čita001)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?