|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko jajc
6.11.2007 19:49:52   
AKŠ
mogoče malo čudno vprašanje....

vemo da jajca niso zdrava v velikih količinah, a me zanima kako pogosto so lahko na jedilniku tako za otroke kot za odrasle.

Moja Lea je stara dve leti in bi vsak dan jedla jajčko-pečeno. Seveda ji jo ne dam vsak dan, a me zanima kje je za vas meja....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko jajc
6.11.2007 20:00:43   
total
Kja pa vem,jajčko pečeno je cca 1x mogoč 2x na teden,večina jajc pa je itak v ostalih jedi.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko jajc
6.11.2007 20:05:14   
Petraa
jajca pečeno tko z kruhom je 1 x na mesec.dema pa tudi 1 x na mesec prežganko in to je to

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko jajc
6.11.2007 20:09:40   
Anonimen
Pri nas je pečena jajčka enkrat na teden.

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.11.2007 20:30:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko jajc
6.11.2007 20:51:05   
lukec
Jaz sem sicer odrasla na pečenih jajčkih pa nimam niti malo holesterola. Moj sinko ga pa je samo nekajkrat na mesec, midva pa še redkeje. So pa jajca seveda v drugi hrani, ki jo kuham ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko jajc
7.11.2007 9:43:54   
Nikica
Moj sin ima zelo rad pečena jajčka, vendar mu jih ne pripravim več kot enkrat na teden, izjemoma dvakrat. Pa še to ne poje celega. Mislim, da prevečkrat pa tudi ni dobro, saj so jajca tudi v drugih jedeh.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko jajc
7.11.2007 12:29:55   
aezzy
ojoj, tudi jaz sem hotla ze to vprasat,ker bi nasa jedla jajcka vsak dan. into zžvrkljana, mal sira zraven. vem, tezkoooooooo za prebavo, zato se trudimo, da mine vsaj 3 dni vmes. vcasih ji po drugem dnevu dam palacinke in potem cez 3 dni dpet jajcka.
mislim pa, da ne bi blo narobe, ce bi jih veckrat.
uh!

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?