|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko porabite?
13.6.2009 21:00:07   
mala zirafa
Koliko denarja vam gre v enem tednu poleg plačila kampa?Mi ne bi nameravali jest zunaj pa se preseravat  ne vem kako.Kamp+hrana+prevoz, pa čist neki malega z sladoled ali kavice.
Radi bi minimalno potrošili, ker gremo pred avgustom na še en dopust za 2 tedna.Na kamp smo računali avgusta za en teden.
Pa še to, ali naše agencije ponujajo kakšne družinske ugodnosti in rezervacije v hrvaških kampih?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko porabite?
13.6.2009 21:06:23   
Katjusa
ćist odvisno kolk boste s sabo nesli v enem tebu lahko zapravič čist mal lahko pa ful.... če s sabo nesete salame, paštete in to kar nameravate jest po dol ne boste kupoval druga k kruh kolk pa te zedeve pr nas stanejo pa tak veš..... mi smo tud že šli na skromno kadar je blo bolj mal denarja in smo pobral domače zaloge in dol kupoval samo kruh in tisto kar smo rabli (kak jogurt, mleko) zelenjava pa sadje so ponavadi ful drage tak, da tud to mi vedno nesemo za ene 3 dni s sabo če dobiš naprimer bolj zelen paradižnik ga lahko vzameš še več... težko ti rečem ceno sam tak nekje 5€ na dan je pomoje nek minimum za 2 odrasli osebi plus 1 otrok..... ampak to ne pomeni vsak dan sladoled prve tri dni kupuješ samo kruhuser posted image user posted image user posted image user posted image in ti ostane mal več za sladoleduser posted image user posted image user posted image user posted image mi gremo ponavad raje v trgovino kupimi 1 liter sladoleda in se ga ful najemo sicer pa kaj je to liter sladoleda v tisti vročini in slabi hrani, ki jo ponavad jemo dol ker ne kuhamo tako kot doma in še obroki so manj redniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko porabite?
13.6.2009 21:17:42   
mala zirafa
Se strinjam zelo.Mi tudi kupujemo po 2 litra sladoleda, pa še ta takoj zgineuser posted image .V račun štejem tudi hrano ki jo nakupim pri nas.Se pravi kakšnih 40 evrov?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko porabite?
13.6.2009 22:48:45   
Marogica
V denarju ti točno ne bi vedela povedati, saj vse zvlečemo zraven, torej porabimo za hrano in pijačo enako, kot doma. TUdi jemo enako, tako, da ni nekih razlik v sami sestavi menijev in pa denarju. Še sladolede zvlečemo za v skrinjo...user posted image

Tako dodatno porabimo samo za kakšne sladolede na sprehodih, kakšno kavo več, čeprav jo jaz najraje pijem kar pred prikolico, na ležalniku. Je bolj komot.

Bi rekla, da živimo na morju bolj skromno, kot ne, torej enako, kot doma, ker nam tako enostavno ustreza.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko porabite?
14.6.2009 7:23:48   
mala zirafa
Si kateri pripravite hrano na pol doma in jo dokončate ali pogrejete v kampu?Ali se ta kar hitro pokvari?Kakšen golaž, filane paprike,..

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko porabite?
14.6.2009 7:24:14   
mala zirafa
Ali je voda v kampih pitna?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko porabite?
14.6.2009 7:33:55   
mala zirafa
Pa še to.Ni mi  čisto jasno zakaj ponuja firma Maistra bistveno nižje cene kampa, če pa si sam izračunaš pa pride veliko več?Je tu kakšen trik?Je možno da nas pridestat valkanela od 14-21.8. samo 213 evrov?

http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko porabite?
14.6.2009 20:31:10   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ali je voda v kampih pitna?


Odvisno kje pač si na Hrvaškem, ni odvisno od kampa temveč od tega, od kod tisti kraj ima vodo, torej cisterne-sisem ali pa so priklopljeni na vodovod. Mi, npr., smo na otoku Ugljanu, pa imajo pod morjem napeljan vodovod iz Zadra oz. reke Zrmanje. Tako vode ne kupujem več plastenkah.  Ko smo bili v Sukošanu pri Zadru(le 8 km od Zadra na celini), pa smo vodo kupovli v plastenkah.

Tak ti je to..user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko porabite?
14.6.2009 20:42:33   
mala zirafa
Hvala.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko porabite?
14.6.2009 22:56:46   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ali je voda v kampih pitna?

mi si za pit vodo večina nesemo s sabo doma natankamo ali kupimo.... če zmanjka kupimo ampak ponavad imamo dost s sabouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko porabite?
18.6.2009 17:24:24   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ali je voda v kampih pitna?

mi si za pit vodo večina nesemo s sabo doma natankamo ali kupimo.... če zmanjka kupimo ampak ponavad imamo dost s sabouser posted image user posted image user posted image



A dej nehi user posted image . A še vodo vlačite s sabo? Đizus user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko porabite?
18.6.2009 22:09:52   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ali je voda v kampih pitna?

mi si za pit vodo večina nesemo s sabo doma natankamo ali kupimo.... če zmanjka kupimo ampak ponavad imamo dost s sabouser posted image user posted image user posted image



A dej nehi user posted image . A še vodo vlačite s sabo? Đizus user posted image


kaj pa je s tem narobe če vzamemo par flaš vode s sabo? ne bom tam v kampu kupovala vode pa tud okol po trgovinah se mi ne da hodit.... in če češ manj podabit zakaj nebi tle vode kupu k je bistevno cenejša k doluser posted image al pa si celo domačo nalijemo iz domečega vodnjakauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko porabite?
18.6.2009 22:18:55   
Onasiss
Mi tudi vlečemo vse s seboj. Za prve dni ima pripravljeno od doma golaž in podobno. Tudi kruha vzamemo za kake dva dni.
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
A dej nehi user posted image . A še vodo vlačite s sabo? Đizus user posted image

Ja mi tud vodo vlačimo s seboj. In kaj??????user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko porabite?
18.6.2009 22:34:56   
mala zirafa
Zakaj, pa ne?Če bi mi ostalo dovolj placa v avtu, bi je vzela kolkor bi je šlo.Kar kupujmo v slo, ker vsak dinar gre v korist našim, ne hrvatom.user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko porabite?
18.6.2009 23:05:35   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Zakaj, pa ne?Če bi mi ostalo dovolj placa v avtu, bi je vzela kolkor bi je šlo.Kar kupujmo v slo, ker vsak dinar gre v korist našim, ne hrvatom.user posted image

POD TOLE SE PA Z VELIKO PODPIŠE. Vzela bom s seboj tudi veliko WC papirja, ker se mi na Hrvaškem vedno odpre in se tam rada fajn use.r.j.e.m.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko porabite?
18.6.2009 23:54:30   
skuštrana
Vzela bom s seboj tudi veliko WC papirja, ker se mi na Hrvaškem vedno odpre in se tam rada fajn use.r.j.e.m.user posted image user posted image user posted image user posted image


S takšnim odnosom, se pa potem, ko pridete domov res ne čudit da so bili so vas neprijazni. Jaz bi bila tudi user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko porabite?
19.6.2009 7:15:31   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Vzela bom s seboj tudi veliko WC papirja, ker se mi na Hrvaškem vedno odpre in se tam rada fajn use.r.j.e.m.user posted image user posted image user posted image user posted image


S takšnim odnosom, se pa potem, ko pridete domov res ne čudit da so bili so vas neprijazni. Jaz bi bila tudi user posted image


Halo punca a ti mogoče kaj spemljaš zadnje čase poročila???? Mislim no, takee izjave, ki jih imajo me že pri nas nekem poženejo. Ampak o tem kdaj drugič.
Bom pa raje drugače povedala: Vodo tudi vzamem  seboj, saj je njihova zelo klonirana in mene požene če jo pijem.user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko porabite?
19.6.2009 8:54:39   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Mi tudi vlečemo vse s seboj. Za prve dni ima pripravljeno od doma golaž in podobno. Tudi kruha vzamemo za kake dva dni.
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
A dej nehi user posted image . A še vodo vlačite s sabo? Đizus user posted image

Ja mi tud vodo vlačimo s seboj. In kaj??????user posted image


Meni se pač zdi bedno, da doma natankaš vodo in potem cele kanistre vlačiš s sabo. OK, par flaš ne rečem. A potem cel dopust pijete tisto postano vodo od doma?

Se pa popolnoma strinjam s skuštrano!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
19.6.2009 9:11:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko porabite?
19.6.2009 9:20:44   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

A potem cel dopust pijete tisto postano vodo od doma?



Meni tudi to ni popolnoma jasnouser posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko porabite?
19.6.2009 9:25:11   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Vzela bom s seboj tudi veliko WC papirja, ker se mi na Hrvaškem vedno odpre in se tam rada fajn use.r.j.e.m.user posted image user posted image user posted image user posted image


S takšnim odnosom, se pa potem, ko pridete domov res ne čudit da so bili so vas neprijazni. Jaz bi bila tudi user posted image


Halo punca a ti mogoče kaj spemljaš zadnje čase poročila???? Mislim no, takee izjave, ki jih imajo me že pri nas nekem poženejo. Ampak o tem kdaj drugič.
Bom pa raje drugače povedala: Vodo tudi vzamem  seboj, saj je njihova zelo klonirana in mene požene če jo pijem.user posted image user posted image


A na ljubo hrvaško morje pa vseeno greš? To te pa ne moti - pobereš, kar se ti zdi uredu, vse ostalo je pa sranje?!

Ja, tudi mene ne čudi, da smo osovraženi gosti ob takem odnosu. Beda.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko porabite?
19.6.2009 9:25:29   
viv_
Mi mamo budget za 3 tedne kampiranja 1500 €. Pa ponavadi ene 10 prekoračimo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko porabite?
19.6.2009 9:32:42   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Vzela bom s seboj tudi veliko WC papirja, ker se mi na Hrvaškem vedno odpre in se tam rada fajn use.r.j.e.m.user posted image user posted image user posted image user posted image


S takšnim odnosom, se pa potem, ko pridete domov res ne čudit da so bili so vas neprijazni. Jaz bi bila tudi user posted image


Halo punca a ti mogoče kaj spemljaš zadnje čase poročila???? Mislim no, takee izjave, ki jih imajo me že pri nas nekem poženejo. Ampak o tem kdaj drugič.
Bom pa raje drugače povedala: Vodo tudi vzamem  seboj, saj je njihova zelo klonirana in mene požene če jo pijem.user posted image user posted image


A na ljubo hrvaško morje pa vseeno greš? To te pa ne moti - pobereš, kar se ti zdi uredu, vse ostalo je pa sranje?!

Ja, tudi mene ne čudi, da smo osovraženi gosti ob takem odnosu. Beda.


Vse prineseš s sabo, njim pa pustiš drek, smeti in ostalo svinjarijo. No, tudi jaz se ne čudim da smo osovraženi gostje. Pa se včasih smejimo Švabom, ko cel teden pri večerji srkajo eno flašo kisle vode user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko porabite?
19.6.2009 9:46:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Halo punca a ti mogoče kaj spemljaš zadnje čase poročila???? Mislim no, takee izjave, ki jih imajo me že pri nas nekem poženejo. Ampak o tem kdaj drugič.
Bom pa raje drugače povedala: Vodo tudi vzamem  seboj, saj je njihova zelo klonirana in mene požene če jo pijem.user posted image user posted image


A ti si tudi ena tistih omejenih državljanov, ki nasedajo politikom. Tako slabega predsednika vlade, še v  SLO nismo imeli, kot je Pahor in revček se je oprijel nacionalizma. In ti mu nasedašuser posted image .

Ne, ne gledam poročil. Če pa že, in če slišim Hrvaška preklopim, ker mi ni za poslušat tega sranja, ki ga imajo politiki med sabo.
Sem pa v stiku z ljudmi s Hrvaške in imam realno sliko o njih. Ti pač nasedaj političnim prepotentnežem in hodi srat na Hrvaško. Samo glej, da se ne boš ti kdaj vrnila posrana in boš za vse krivila njih.

Mi ne kampiramo, ampak smo v aprtmaju. nekaj hrane nesemo s sabo, za večerje , kave, sladoled pa smo pred dvema letoma porabili 500€. Lani smo bili samo 4 dni, zaradi moje službe.

Vode ne nosimo s sabo, ker je na Pašmanu voda iz Zrmanje, tako kot na Ugljanu.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko porabite?
19.6.2009 9:57:08   
Onasiss
Očitno je narobe, če imamo ljudje svoje razmišljanje in svoja prepričanja.user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?