|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 4:51:11   
Anonimen
Sicer je že kar nekaj časa od mojega poroda,pa vendar.Ko sem jaz rodila drugega otroka,me je moja mama obiskala v porodnišnici le enkrat v šestih dneh,pa čeprav ima do porodnišnice le 20 minut.Drugače pa ali ni imela časa,ali je sla po nakupih,ali ...Cel kup izgovorov.Pa še takrat je otroka pogledala le bežno.Glede na to,da sem njena hči,bi lahko prišla večkrat.Kaj pa ve mislite?Kolikokrat pa so bile vaše mame pri vas na obisku?
Samo tako me zanima.

razočarana
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 4:56:41   
Anonimen
Če misliš obisk v porodnišnici, je bila tam samo enkrat, pa prav tako živiva v istem mestu. Ampak za v porodnišnici je enkrat čisto dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 5:51:05   
Anonimen
Nisem še rodila, me čakajo še trije meseci, samo sklepam, da bo obisk v porodnišnici samo enkrat, kaj več se bo že meni zdelo preveč. Pa tudi sicer verjetno ne bo veliko hodila k nam. Tudi, če bo poskušala, ne bo preveč dobrodošla, ker če do sedaj ne zmore nobenega obiska, ga tudi potem ne rabi. Popustila bom malenkost samo zaradi tamale.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 6:11:19   
CUKRČEK
Pri meni sta bila starša le enkrat v porodnišnici. Glede na to, da živimo izven Ljubljane, nisem pričakovala večkratnega obiska. Pač prvi dan sta prišla pocartat malo. Prav tako tašča in tast. Drugače se super razumemo z vsemi, toda vseeno nisem pričakovala in zahtevala večkratnega obiska(težave s parkirnim mestom, gneča, doma daleč od porodnišnice...)



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 6:25:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

razočarana


Brez panike.. Po porodu se poveca obcutljivost na taksne zadeve..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 7:01:36   
Lunca1
Če se prav spomnim ene 2 do 3x.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 7:24:39   
nejcko
Ker sem obakrat rodila s CR, sem bila obakrat v porodnišnici po en teden. Tako prvič kot drugič sta me starša prišla obiskat samo enkrat in meni je to več kot dovolj. Če pa bi bila v porodnišnici samo tri dni, me verjetno sploh ne bi prišla pogledat, ampak mene to ne bi prizadelo. Ležanje v porodnišnici po porodu ni namenjeno temu, da porodnica sprejema obiske, ampak da si spočije. Časa za obiske je kasneje več kot dovolj.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 7:30:44   
StBarbara
v porodnišnico ni prišla. Pa tudi meni je, če se zdej ozrem nazaj to čisto odgovarjalo.
Mam pa zdej vsakodnevne obiske tašče, kar me pa "ubija" user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 8:00:46   
kalbo
To je pa neverjetno, ene jamrajo, da se tastarih nikakor ne morjo otrest, spet druge pa moti, da jih ni blizu...zamenjajte jih med sabo, pa bo :)

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 8:07:07   
Anonimen
v 4 dneh k sem bla v porodnišnici mislm da 3x al pa 2x k smo 4 dan že šli domov
tašča pa 1x

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 8:11:49   
rija
tudi jaz še nisem rodila, pa mislim, da me več kot enkrat ne bo. Ko bom pa doma, pa verjetno še prevečkrat....če drugega ne, me bo krlicala vsakih pet minut...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 8:15:13   
kepa*
Mene pa skoraj vsak drugi dan. Sem bila pa v bolnici več kot dva meseca, pred in po porodu. Imela sem nujni CR in sta bila oba ful zaskrbljena.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 8:24:33   
viv_
V porodnišnici sem bila 5 dni - mami in oči sta prišla na obisk 4x in vedno sem jih bila ful vesela!!!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 8:28:34   
HuAnita
1x.
Ker pa sem potem še ves mesec ždela v bolnišnici, je res prihajala skoraj vsak dan, kakor je lahko. Tudi zato, ker so se že bali zame.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 8:52:48   
NinKa
Ker imam starše v MB, rodila sem pa v PO, niso bili na obisku niti enkrat. Sem sama tako hotela. Sicer sem pa bila v porodnišnici samo 4 dni.

Ko sem prišla domov, znova nisem hotela imeti obiskov, ker sem rodila konec decembra in ker je bila sezona nahodov, prehladov in grip.

Tako, da vnuka in pravnuka, ter nečaka in bratranca videli komaj po 3 tednih. Prej so ga pa samo na slikah. Skoraj dnevno!!!

Men je tako bolj pasalo, ker sem se lahko malo vživela v vlogo mame, ker do prihoda domov se mi niti sanjalo ni kaj me čaka, vključno z šivi!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 9:02:50   
CatJa
3x -> vsak dan user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 9:09:40   
Maxica
Tudi k meni so prišli moji in njegovi starši le enkrat na obisk, drug dan pa še njegov stric in teta. Že to mi je bilo skoraj preveč. Z možem namreč sploh nisva imela prilike biti sama s svojim otročkom, pa malo podoživeti porod, se malo pogovoriti o vsem skupaj...Tako da obiskov res nisem pogrešala. Važno mi je bilo, da je vsak dan prišel moj user posted image , ostale sem pa itak imela na obiskih še potem, ko sva z user posted image  prišla domov.
Zakaj pa bi ti rada, da bi mama prišla vsak dan? Ne vem, drugič ji povej, da jo potrebuješ in da bi rada, da bi bila več pri tebi. Morda je mislila, da potrebuješ mir in te ni hotela nadlegovati.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 9:39:40   
sezam
V porodnišnici nisem imela drugih obiskov kot user posted image . Je ravno razsajala viroza in so bili obiski prepovedani. Meni je pa to prišlo prav, saj sicer mojih ne bi mogla zadržat in bi sigurno prišli. Jih pa nisem nič pogrešala, ker sem bla ful utrujena. V porodnišnici sem bla 5 dni, pa nisem skoraj nobeno noč mogla spat (1. noč je cimra ful smrčala, 2. noč sem rojevala, 3. in 4. pa sta se user posted image  cimr skoz jokala). Tako da sem doma 1. noč ful trdo zaspala, ker sem bla že kar izčrpana, da sploh nisem slišala male, ko se je zbudila lačna. Me je zbudil mož. So pa moji prišli drugi ko smo bili doma (so že hoteli prvi večer priti, pa sem jih komaj pregovorila da niso), sestra z družino pa tretji dan. Njegovim pa sva malo pokazala ko smo prišli domov (smo namreč v isti hiši).

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 10:34:56   
Dejča
Mož me je obiskal vsak dan, moja dva enkrat, moževi starši prav tako, sestra dvakrat, svakinja vsak dan večkrat, ker je zdravnica, ostalo so se zvrstili prijatelji in ostali sorodniki.
Moji starši ne hodijo radi naokrog, vendar sem prepričana, da če bi bila dlje kot tri dni v bolnici, prišli večkrat, tako pa so vedeli, da bo obiskov več kot dovolj.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 10:53:20   
tejčica
Glede na to da so od mene oddaljeni 160km nisem pričakovala pogostih obiskov. Prvi dan po porodu je prišla mami (ati nažalost ni mogel) skupaj z mojo sestro, pa seveda tašča in tast tudi nista manjkala. No drugi dan pa sta prišla oba (ati in mami). Ostale dni pa so se razvrstili kolegi. Pa ne da bi bila gužva. So se fino dogovorili in prišli za 10min pokukat. Moj user posted image  je pa itak dop in pop k nama skakal!

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 12:35:34   
Margareta

V 6 dneh kar sem jih prebila tam, sta me starša obiskala 1 x kar se mi je zdelo čisto v redu

bolj me je skrbelo za taščo - prišla prva, odšla pa ko so začeli deliti večerjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 12:50:17   
Anonimen
Mati enkrat, tašča enkrat, teta enkrat, sestra trikrat - te sem bila najbolj vesela, da mi je malega porihtala.

(odgovor članu Margareta)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 12:52:45   
Anonimen
Saj ni važno, kolikokrat te obišče. Da pa reče, da ne more prit, ker mora po nakupih... pejdurit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 12:54:14   
Teni_



Če se prav spomnim, je prišla vsak dan na hitro pogledat kako sva. En dan je pripeljala babico in dedka, ata pa je prišel 1X,ker pač tako dela. So pa meni res pasali obiski. LP,Mojcauser posted image  



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kolikokrat vas je obiskala vaša mama
21.10.2005 12:54:39   
Anonimen
Ja, Meta, tud jest je treba al kako? A se mora svet ustavt?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?