|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopalnica
20.1.2006 13:55:22   
corfu
kakšne barve imate kopalnice?

Meni je trenutno všeč, sivo - rumena kombinacija,
                                             zelena,
                                             bež oz. zemeljske barve...

Ima katero kakšno sliko v albumu?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopalnica
20.1.2006 13:59:45   
April
jaz imam zeleno. ampak men ni všeč, preveč hladno deluje.
zdaj bi se odločila za rumeno.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopalnica
20.1.2006 13:59:56   
baguSka
Jst sm prej mela modro-belo. Zdej sm pa dodala par živo rdečih dodatkov in zgleda čist nova kopalnica! :)) user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopalnica
20.1.2006 14:14:26   
Annny
Imamo modro.
Jaz bi na tvojem mestu izbrala kak mozaik...to mi je ful všeč.user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopalnica
20.1.2006 14:17:12   
Anonimen
kopalnico imam belo - stene (bele ploščic), omaro. Tla so pa z velikih zelenih (mint barva) ploščic. Nad umivalnikom sem dodala 3 okvirje, ki sem jih naredila iz gipsa in jih pobarvala v tiste barve, katere dodatke imam v kopalnici. Npr.držalo za ščetke, milo, brisače... (te barve so zelena, rumena, modra).
Tudi te okvirje iz gipsa v kopalnici si lahko ogledaš v albumu, pri mojih ročnih delih.

Če želiš, da ti kaj poslikam, mi pošlji ZS, pa dam potem slike v album

< Sporočilo je popravil URSKA -- 20.1.2006 14:20:53 >

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopalnica
20.1.2006 14:52:54   
CIPRESA
Najino pa si lahko ogledaš v albumu. Jaz sem iskala ploščice ki bodo delovale bolj toplo...in to je ta barva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopalnica
20.1.2006 15:00:00   
sašaš
Midva imava Bennetton kopalnico - modro, zeleno, bela kombinacija, dekor ploščice so bele z vsemi B. barvnimi kvadratki, burdure pa so modre - steklene. Nama je full všeč! user posted image  

Se pa spravljam dat slikice stanovanja v album - že odkar sva se preselila. Bom jutri.

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopalnica
20.1.2006 15:09:05   
MarijaPo
tudi midva imava novo kopalnico, v rumenih barvah, z rozicami na bordurah, ko bom imela kaj casa, pa bom dala slike v album :)

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopalnica
20.1.2006 17:45:54   
Anonimen
Jaz imam neopisljivo,bolš da ne,ker je majhna luknja.
Vem pa kakšno bi.Veliko z velikim oknom,svetlo,ko se kopa v soncu.
Na eni strani jacuzzi na drugi tuš kabina tista z masažo.
Temno modre,ki se nato prelivajo v svetlejše tone z komaj zaznanimi okraski
Ja take ploščice bi.Ostala oprema pa v biserno beli barvi.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopalnica
20.1.2006 17:50:17   
Anonimen
najima kopalnica je zelena. Kombinacija svetlo zelenih in temno zelenih ploščic. Za poživitev imam rumene in modre "tekače"-jih menjam. Vedno pa sem si želela roza kopalnicouser posted image .

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopalnica
20.1.2006 17:53:17   
Anonimen
Vse tri so v istem odtenku - antično roza, tako kot tudi večina sten doma. Sem se pa poigrala z odtenki, bordurami in načini polaganja. No, meni je všeč tako, preveč pisanega ne maram. Tudi sicer rada opremljam v stilu "ton na ton", potem pa ena barva za kontrast zraven. Ampak samo ena in ne deset.
In ker so mi všeč bolj zemeljske barve, potem je to to.

Lahko si ogledaš v albumu. Najprej sta dve sliki male kopalnice, oprema je v stilu "arte povera", potem pa štiri slike velike kopalnice z modernim kvazi minimalističnim stilom.
Tretje pa nisem slikala, ker je polna rož na prezimovanju, je pa bolj country varianta (ratan), ploščice so različne od teh vendar v enakem odtenku ampak drugače postavljene.

Dajte še druge kaj poslikat, mogoče dobim še kje kako idejo.

p.s. Baldi si lahko mimogrede ogleda še "saponetato" ogledalo! user posted image

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopalnica
20.1.2006 19:05:06   
CIPRESA
Selena samo eno vprašanje kaj imaš to zaeno rožo nad banjo??? Ali je umetna ali prava?? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopalnica
20.1.2006 19:10:55   
pikica123
Mi mamo modro kopalnico in smo ful zadovoljni!


Lp

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopalnica
20.1.2006 19:36:46   
Anonimen
Prava navadna monstera.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopalnica
20.1.2006 22:05:11   
rija
Mi pa imamo eno samo kopalnico, pa to za hasek: veliko, svetlo, z balkončkom (ta se je zdaj izkazal za zelo priročnega za odlaganje pokakanih pleničkuser posted image ).
Barve: smetana - stene, ploščice, oranžna - steber, dodatki, wenge - pohištvo, stene.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopalnica
20.1.2006 22:25:24   
Anonimen
Naša je bela, stene so pa svetlo-modre.

Ena čudna slika je pa v albumu, ja - ko je moj dragi hotel novo razporeditev pohištva v stanovanju in je v kopalnico k umivalniku postavil stol... user posted image

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kopalnica
20.1.2006 22:28:56   
paris
Imam majčkeno kopalnico, ploščice so svetlo zelene in svetlo modre, dodatki so v rumeni barvi.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopalnica
21.1.2006 10:03:29   
Anonimen
Se strinjam, da je balkon v kopalnici zelo priročen. Tudi naša tavelika kopalnica ga ima - pa so se mi vsi smejali, da kaj kopalnica z balkonom.
Fajn je za sušit, fajn za prezračit, fajn za otrest rjuhe in kovtre s spalnic, fajn pa je tudi pri odprtih vratih poleti brbotat v banji. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kopalnica
21.1.2006 10:08:35   
Anonimen
Selena jaz se pa nisem smejala,pa moji tud ne,ko sem pogruntala,
da ima tvoja koplanica balkon!!!!Samo izjavila sem:"Jaz bi tudi"user posted image
Moja je klavstrofobična,brez okna samo z zračnikom,kot so bile do sedaj tudi vse,ko smo še v bloku stanovali.Morda nekega dne bomo prizidali kopalnico,to so moje sanje,sicer ne z balkonom,ker bo v pritličju,ampak z velikim oknom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kopalnica
21.1.2006 10:14:46   
Anonimen
Joj, Neva... pritlična kopalnica, zdaj ravno študiram, da bi v naši tamali kopalnici (je tudi pritlična) prebila steno in okno spremenila v vrata in naredila zunanji tuš, tega notri pa ven vrgla. Pojma nimaš, kako je fajn. Zunaj pa taka polkrožna visoka stena, ki objema kopalnico in je brez stropa. Na tleh pa okrogli prodniki - tam kjer je tuš - in zadaj pri okroglini malo travce. Take tuše imajo domačini v tropskih krajih.
Pa se tako pod milim nebom tuširaš nekje od maja do septembra! A ni dobra ideja?
Moj mož pa user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kopalnica
21.1.2006 10:17:54   
corfu
Selena, super ideja!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kopalnica
21.1.2006 10:24:33   
Anonimen
Izvedljivo,če imaš že eno pokrito.Pri meni pa je samo ena,oziroma bi bila samo ena.Meni se zdi,da tvoj ni toliko proti ideji,ampak,proti ponovnem
razbijanju,pa zidarje okoli imet,pa biti zaposlenuser posted image Sedaj ko ste vse pošlihtali
z hišo,hoče počitekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kopalnica
21.1.2006 10:44:31   
Anonimen
Joj, neva, z zidarji bomo mi imeli še veliko opravkov, je še daleč od pošlihtanosti. Tisti konec, kjer je kopalnica, je sicer pošlihtan, manjka pa še malo morje stvari. Da ne govorim o vrtu, hehe. Čaka nas celo življenje dela. user posted image

Malo sem pogledala po albumih, ker me firbec matra, je že res, da je to ena stvar, ki me v življenju zelo zanima in privlači (notranja oprema), ampak pol albumov je zakodiranih, Urška ima eno morje albumov različnih uporabnikov tako da njene kopalnice ne najdem, Cipresa ima v svoji kopalnici zelo lepo položene ploščice, pri riji pa se vidi samo ena stena, ostali pa nimate ničesar. Kar pogumno slikce pripet! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kopalnica
21.1.2006 10:47:04   
Anonimen
Ja ne vem,kje ti vidiš,da vaša še ni dokončana?
Pa saj je prima!!!!Pa vrt tudi..seveda spomladi lepše izgledauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kopalnica
21.1.2006 10:54:05   
Anonimen
Verjemi, končano ne bo nikoli. Ker se bom jaz vedno kaj novega spomnila, to je pač moj hobi. Nekateri imajo za hobi tudi hišo. user posted image
Potrjujem pa, da dejansko še ni končano, je še kar nekaj stvari samo v ciglih ali pa samo ometanih. Da ne govorimo o dovozu.
Vrt pa - to je pa zgodba zase, tu imam pa še več idej in načrtov. Ampak kaj, ko je urejanje okolice tako sv... drago!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?