|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopanje skobcevk
9.9.2005 23:43:18   
pot
pozdravljeni,
ali ima kdo skobcevko doma in kako oz. kolikokrat se kopa? kaksna je voda, sobne temperature, mrzla...?
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kopanje skobcevk
10.9.2005 0:26:09   
Jančika_
Tega je že zelo dolgo, a moj Piki se je najraje kopal direkt pod tekočo vodo iz pipe . Samo odprla sem vodo, pa je bil takoj zraven in se je tuširal. Hladna ali mlačna voda, pojma pa nimam, kako pogosto je to bilo.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kopanje skobcevk
10.9.2005 0:48:56   
pot
moja je zal zelo sramezljiva in ji to ne pride na pamet... da bi sla kar sama pod tus.
je prodajalec rekel da je fantek, pa smo zdaj ugotovili, v paritveni dobi, da ni. ima rjav kljun oz. nos. zato je tudi bolj sramezljiv-a.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kopanje skobcevk
10.9.2005 10:25:44   
nejcko

Kupi se tak plastičen bazenček, ki se ga obesi na kletko in se lahko gre ptiček kopat. Moraš pa vodo pogosto menjati, ker se notri nabira perje in proso. Tudi moj se je najraje tuširal pod tekočo vodo iz pipe, voda pa vseeno kakšne temperature je, seveda pa ne sme biti vroča. Naš se je vedno tuširal, ko sem jaz pomivala posodo, haha.


(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kopanje skobcevk
10.9.2005 15:06:13   
Anonimen
Jaz sem moji Sovici (skobčevki) kupila banjo izvedbe de lux, seveda, pa ji na kraj pameti gospodični (oz. zadnje čase kaže, da je gospodič) ne pade, da bi se kopala. Izgleda, da ni bila navajena. Zato je imela nekaj časa notri papagajske piškote, da jih je lahko metala ven in se ob tem neznansko zabavala. Vsaj tako mi je rekla. Zdaj smo ji pa to veselje za nekaj časa ukinili, ne vem zakaj. Ker se nobenemu ne ljubi dati banje nazaj. Jo bom še danes, obljubim.

(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   kopanje skobcevk
15.9.2005 14:25:08   
pot
o.k.
nasa ticka ima zdaj se kopalnico...

ampak uporabila jo je samo 1x! pa še to samo 1. dan. vse kar je naredila je, da je notri glavo pomakala in se stresala.
vsak dan ji dam svezo vodo, kopalnico za par ur ali pol dneva gor, pa jo sploh nic ne mika! kot bi je ne bilo tam, se vratu ne stegne, da bi pogledala. katastrofa!!!
sem ji dala za hec hrano noter, pa je samo vrat noter stegnila pa se poravnala, ces kaj me briga.

kaksen nasvet? kako jo primamit do kopanja?

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kopanje skobcevk
15.9.2005 14:38:47   
Anonimen
Jaz sem mela 3 skobčevke....Pa vse so se rade kopale. Tiste kopalnice za ptice so mi ful nerodne... bogi ptiček se čist zložit mora da se spravi not. Zato sem jaz ko sem čistila kletko dala noter kar plitvo plastično posodico in so se veelo tunkale pa se valjale po vodi.

Drugače pa imamo na vrtu kosa in kosovko. In ko poleti zalivamo travo se prideta gospod in gospa kos veelo tuširat. Sta prav hecna ko skačeta za curkom pa tiščita glavo not.

(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?