|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema - "melem"
11.3.2011 22:18:41   
talita1
Za vse tiste, ki rabite in ste spraševali kje se dobi oz. kupi in kdo izdeluje "melem"
za atopijski dermatitis vam pošiljam spodaj na povezavi naslov zdravnika iz Beograda.
To je g. Hadži Miroslav Vasić .

http://www.magicnobilje.com/travar/hadzi-vasic.html

http://www.navidiku.rs/Beograd/grad/1/kategorija/25/podkat/111/firma/5704/komentari/Fizioterapeutska%20ambulanta%20Vasic

Tudi sama sem prejšnji teden peljala otroke v Beograd na pregled k zdravniku Vasiću
in kupila kreme (cena kreme je 15 eur). Poleg kreme mi je predpisao še zeliščni kis in čaj.

Glede na to da je moj otrok od rojstva imel zelo hudo obliko dermatitisa
smo po prvem probnem mazanju že po 2 urah opazili veliko razliko,
čez 3 dni pa je bila koža popolnoma čista in zdrava.

Upam, da sem večini s to informacijo pomagala glede na veliko povpraševanje po tej kremi in želim da se tudi vi pozdravite.

Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 8:17:36   
Precious
user posted image  a ni ena napisala da je saneli za kremo plačala 40-45 euser posted image

(odgovor članu talita1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 8:20:05   
laaara
ja to je resuser posted image , samo ne vemo ali je to isti  travar iz Beograda kot ga pozna Sanela.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 8:30:25   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: laaara

ja to je resuser posted image , samo ne vemo ali je to isti  travar iz Beograda kot ga pozna Sanela.

Na to vprašanje bo najboljše znala odgovoriti prav saanela....

Drugače pa zelo koristna informacija,bravouser posted image user posted image

(odgovor članu laaara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 8:32:17   
ZARA
Kako pa veš katera je prava? A je mogoče ta?



user posted image Melem od biljnih ulja kantariona, badema, ricinusa, voska, propolisa, biljnih ekstrakata nevena, kamilice i hajdučke trave, za negu jako osetljive i iritirane kože. Cena 800 dinara

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu talita1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 10:20:42   
talita1
Nimam namena nobenega reklamirat, vsak naj presodi po svoji pameti,
tam pa jo poznajo in so mi potrdili da pri njih kupuje kreme in da je to pač njen problem.

Ni se mi zdelo vredno omenjati Sanele
ampak ste me potegnili za jezik,in bi tu o njej zaključila debato.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 10:23:14   
Ira_
Pri nas jo imajo v lekarnah. Super krema.
Tale

http://www.lekarnar.com/izdelki/melem-krema-30g

< Sporočilo je popravil Ira_ -- 12.3.2011 10:24:02 >

(odgovor članu talita1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 10:31:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ira_

Pri nas jo imajo v lekarnah. Super krema.
Tale

http://www.lekarnar.com/izdelki/melem-krema-30g


Ali na Hrvaškem v skoraj vsaki trgovini, še malo cenejša je kot pri nas v lekarni.

(odgovor članu Ira_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 11:20:30   
Precious
user posted image Gospa sanella noče odgovorit,smo jo že spraševali in sem jaz tudi namignila da je ljudi okrog prenašala da baje melem toliko evrčkov stane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 11:45:21   
talita1
Pošiljam še sliko kreme na spodnji povezavi:

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=157149

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 14:14:36   
talita1
IZVIRNO SPOROČILO: talita1

Za vse tiste, ki rabite in ste spraševali kje se dobi oz. kupi in kdo izdeluje "melem"
za atopijski dermatitis vam pošiljam spodaj na povezavi naslov zdravnika iz Beograda.
To je g. Hadži Miroslav Vasić .

http://www.magicnobilje.com/travar/hadzi-vasic.html

http://www.navidiku.rs/Beograd/grad/1/kategorija/25/podkat/111/firma/5704/komentari/Fizioterapeutska%20ambulanta%20Vasic

Tudi sama sem prejšnji teden peljala otroke v Beograd na pregled k zdravniku Vasiću
in kupila kreme (cena kreme je 15 eur). Poleg kreme mi je predpisal še zeliščni kis in čaj.

Glede na to da je moj otrok od rojstva imel zelo hudo obliko dermatitisa
smo po prvem probnem mazanju že po 2 urah opazili veliko razliko,
čez 3 dni pa je bila koža popolnoma čista in zdrava.

Upam, da sem večini s to informacijo pomagala glede na veliko povpraševanje po tej kremi in želim da se tudi vi pozdravite.

Lep pozdrav


(odgovor članu talita1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krema - "melem"
12.3.2011 14:27:49   
talita1
Se opravičujem za prejšni komentar, katerega sem napačno ponovno pripela.
Hotela sem posredovati link/povezavo na kateri je ta zdravnik in njegov intervju,
če vam bo kaj bolj pomagalo:
http://bilje.ifastnet.com/travar.php?id=39

(odgovor članu talita1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krema - "melem"
13.3.2011 11:49:10   
Minja 80
talita hvala mnogo za prosledjenu informaciju :)))


(odgovor članu talita1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krema - "melem"
13.3.2011 17:56:06   
kajalin*
ooo kak se eni znajdejo in okol prnašajo ljudiuser posted image

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krema - "melem"
14.3.2011 22:22:43   
sanelaa
Krema ki jo imamo mi, ni na voljo v slovenskih lekarnah, kolikor je meni znano ni na voljo niti v hrvaških. In krema ki jo mi nabavljamo v Beogradu, ni 15€, ampak je malo več.


< Sporočilo je popravil sanelaa -- 14.3.2011 22:28:48 >

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krema - "melem"
14.3.2011 23:44:31   
talita1
Sanela, tebi vsa čast in velika hvala, da si mi "pomagala" odkriti kdo
pripravlja pravi "melem", ki ozdravi kožo. Ampak ne zavajaj na tak način
naivne ljudi, ki so v enakih težavah kot si bila ti oz. (kar je še huje) tvoj otrok.
Bil bi že čas, da pomagaš ljudem in jim končno priznaš kje se krema kupi in
kdo jo dela.
Jaz zagotovo vem, ker si takrat, ko smo bili v ordinaciji gospoda Vasića kreme
telefonsko tudi naročala. Pred tem pa nam je bilo tudi potrjeno da te poznajo
in da to ni nobena skrivnost.
Meni in mojim otrokom je gospod Miroslav Hadži Vasić in njegov "melem"
resnično pomagal in takšne stvari (kje se nabavi ZDRAVILO!)
v življenju ne bi skrivala a kaj šele služila s tem.

Tebi vso srečo pa brez zamere, ker skušam pomagat ljudem.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krema - "melem"
15.3.2011 21:48:56   
simona133
Bravo Talita, všeč mi je da si tole objavila!
Velika polemika se je odvila na Sanelino čudežno kremo, vendar dejstvo, da ima laž kratke noge drži.

Ravno tako sem se jaz spraševala,  kako lahko človek, ki ima ravno takšne težave  z otrokom, na izkoriščevalski način začne širiti zgodbo o čudežni kremi   za 40 EUR.  Slabo mi je če pomislim, kako smo  ženske res naivne...nekaj kupimo in sploh ne vemo kaj dejansko toliko stane, da bi vsaj vedele zakaj je takšna cena, pa ni bilo niti enega konkretnega podatka, le to, da je čudežna kremica in da pomaga...

Še enkrat hvala Talita.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu talita1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krema - "melem"
16.3.2011 10:20:14   
Minja 80
pozz taliti i simoni

ja sam se takodje zanimala za tu kremu kod sanele ali je nisam narucila od nje. naime, ja sam iz srbije i pouzdano znam da ni jedna krema kod nas toliko ne kosta, a posto se stanje kod nas u medjuvremenu smirilo nisam bila prinudjena da uzmem tu kremu od sanele. na zalost, mi zene u ovom slucaju nismo bile naivne nego jednostavno ocajne jer zelimo da uradimo sve sto mozemo da pomognemo nasoj deci, cak i ako to znaci da dozvolimo da neko pravi budale od nas. na nasu srecu i zahvaljujuci taliti sad mozemo melem i sami da nabavimo. za nekoliko nedelja planiram da idem u beograd i obavezno cu isprobati taj melem od dr vasica.  :)

hvala jos jednom user posted image user posted image



(odgovor članu simona133)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: krema - "melem"
17.3.2011 21:26:24   
sanelaa
Talita1,

sem vesela da si ozdravila svojega sina (ali mogoče vse tri sinove?), te pa prosim da pokličeš mojega strica v Beograd in še enkrat preveriš koliko si plačala za Melem. Bi te on poklical in ti pojasnil pa žal nima telefonske.

Vsem uporabnicam, ki so seveda melem  po lastni voljni in v silni želji pomagati otroku naročile preko mene, pa svetujem da lahko, glede na to da so zdaj vsi kontakti objavljeni, same pokličejo v Beograd in pridobijo vse informacije, predvsem pa se znebijo misli na to da jih jaz tukaj nategujem.

Mislim, da bi pa katera, ki ne more sama kar tako iti v Beograd po kremo, napisala da je hvaležna in vesela ker je melem z mojo pomočjo naročila in dobila in z njim pomagala svojemu otroku, ah kje pa, to pa ne...........tipično slovensko.............

Tako, to bi na to temo bilo vse z moje strani, če pa bo katera za melem še zainteresirana, veste kje ga lahko naročite.

< Sporočilo je popravil sanelaa -- 17.3.2011 21:34:22 >

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: krema - "melem"
18.3.2011 22:17:33   
Najki
talita super hvala za to informacijo user posted image !

moram pa vseeno povedat, da sem ful hvalezna saneli, da mi je pred dvema letoma predstavila in zrihtala to kremico, sicer bi se verjetno se zdaj tepli z ADjem. mi ni niti malo zal denarja, ki sem ji ga placala za to, poleg tega bi me vec kostalo, ce bi sla sama dol po njo. za takrat 30eur sem dobila zdravilo za mojega fantka, ko mu nobene predpisane in nepredpisane maze niso nic pomagale in za kremico, ki je v enem letu nisem porabila, to sploh ni drago. ksne dajo za svoje gube in celulit vec za par mesecev, da ne omenjam mustel ipd... dejstvo pac ostaja, da brez sanele ne bi poznale te kremice (na srbski RR se jim sploh ne sanja, da obstaja) in marsikatera bi gledala svojega otroka, kako trpi z ADjem. je pa blazna skoda, da ta stvar ni poznana povsod, tudi med zdravniki, ker res deluje. mogoce  pa se bo user posted image .


_____________________________

"Na svetu je samo en najlepši otrok in vsaka mama ga ima."

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: krema - "melem"
19.3.2011 7:37:28   
tedema
Tako, zdaj sem se registrirala izključno zaradi tega, da napišem še svoje mnenje, ker sem drugače samo zelo občasna 'bralka' kakšnega foruma, ko res potrebujem kakšno pomoč. In hvala bogu sem pred tremi tedni na forumu zasledila Sanelin kontakt, potem ko smo se od oktobra lani bojevali z AD, neprespanimi nočmi zaradi praskanja, zbujali smo se z razpraskanimi in krvavimi lički in glavico, itd...Seveda nobena kremica ni pomagala. Sanela mi je svojo kremo poslala še isti dan, ko je prejela moje sporočilo in ko sem ga prvič namazala, smo še isto noč čudežno mirno prespali, po enem tednu pa ni bilo več niti enega najmanjšega znaka, da je AD pri mojem sinu sploh kdaj obstajal. Želim povedati samo to, da tudi če bi za kremo plačala 100 eur ali več, mi sploh ne bi bilo pomembno, ali ima kdo od tega zaslužek ali ne, ker najbolj pomembno je to, da sin od takrat nima več nobene težave s kožo. Tako da iz moje strani gre VELIKA zahvala Saneli - nisem je pa niti prosila za direkten kontakt iz Beograda - pa recite temu naivnost ali pa kako drugače, dejstvo je, da težav nimamo več! In to je zame najbolj pomembno. Toliko z moje strani, pa uspešno reševanje težav s kožo vam želim, kjerkoli že boste naročali kremico.

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: krema - "melem"
19.3.2011 16:23:31   
VeselaŠtajerka
ha, ha, tole tukaj s Sanelo je postalo že več kot smešno. Bo kar držalo kar je rekla ena od predhodnic, da "LAŽ IMA KRATKE NOGE" Kolikor se spomnim je ta "Sanela" lepo razložila na enem drugem forumu (ona že ve na katerem - verjamem, da tudi večina drugih, ki sledijo vsebinam kot je AD-alergija) kako je prišla do "čudežne kreme - melem". Hotela sem tukaj kopirat vsebino, ker je očitno pozabila kaj govori ampak sem žal opazila, da so vsi njeni komentarji na tistem forumu izbrisani. Le zakaj? "Zanimivo??"user posted image Lahko jo samo spomnim, da je takrat lepo razložila kako je bila na dopustu v Beogradu. Tam pa jo je sredi ulice srečala neka "neznana" gospa in ji ponudila pomoč, ko je videla njenega otroka z alergijo. Ta "neznana" gospa jo je tudi napotila k temu omenjenemu gospodu "Vasiču". Sedaj pa preberem v enem od njenih zadnjih komentarjev, da je ta gospod "Vasič" kar naenkrat "čudežno" postal njen stric. Verjetno se je že toliko zapletla v svoje laži, da več ne ve kaj govori in pozablja, da ni sama na forumih. "Tedema" ti pač nisi prosila za kontakt, je pa zato kot sem opazila velika večina drugih. Le zakaj Sanela kontakta ni hotela objaviti takoj na začetku in pomagati, če je tako velikodušna. Ampak verjetno zato, ker nebi šli "evrčki" v njen žep. Prodajat in pomagat se, da lahko tudi na pošten način. In še nekaj, kar me je največ "zbodlo" glede Sanelinega izraza "tipično slovensko" povem lahko samo to, da kdo si ti Sanela, da lahko ocenjuješ nas slovence. Če ti kaj ni všeč v Sloveniji pojdi tja kjer bo zate lepše in ne boš imela opravkov s tipičnimi "slovenci".

(odgovor članu tedema)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: krema - "melem"
19.3.2011 16:31:49   
Precious
hey Tedema daj potem kupi melem od mene. Cena je 100 e.
Hmm,verjetno ga ne boš kupila kajne user posted image

(odgovor članu VeselaŠtajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: krema - "melem"
19.3.2011 20:14:32   
Minja 80
vesela stajerka i precioususer posted image user posted image user posted image  na komentarima i argumentima. slazem se sa vama.
sve sto je trebalo je bio kontakt i onda bi mnogo vise mamica bilo srecno user posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: krema - "melem"
19.3.2011 23:29:18   
Majcika1
Pozdrav,
Krema pomaga, o tem ni dvoma, sem sama sprobala. Zanima me ali je morda že katera direktno naročala pri g. Hadži Miroslavu Vasiću? Ali pošilja v SLO in koliko potem vse skupaj znese?
Ima morda g. kak mail kamor bi se dalo pisat?

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?