|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kriza prvih dni
29.1.2011 18:23:20   
mala zirafa
Visoka sem 166, tehtam pa 66kg, hruškaste oblike.Rada bi izgubila vsaj 6-8 kg, ki se mi kopičijo predvsem na bokih, stegnih in malo na trebuhu.
Poskusila sem z ločevalno, ampak sem že prvi dan imela pred spanjem glavobol zaradi lakote, potem pa hude krče v želodcu , ki so me zbudili iz sna in sem seveda z njo končala, če se temu lahko tako reče.Dobesedno ne bi mogla v bolečinah zaspat.
Kakšne so vaše izkušnje na začetku?ali so vas pestile fizične bolečine?In koliko časa to traja?
Lakoto že premagam, bolečine pa težko..
Od malega sem navajena zjutraj pojest kos kruha z maslom in medom ali marmelado.Brez tega si težko predstavljam, pa vendar.
Mimogrede, ali je 40 minut hitre hoje 4,5km na uro po ravnem dovolj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kriza prvih dni
29.1.2011 19:00:15   
Ira_
Saj se ni potrebno odpovedati zajtrku. Zjutraj se najej, čez dan pojej 5 manjših obrokov s čim manj ogljikovih hidratov. Pa vsaj 3 ure pred spanjem ne jej. Pa dovolj pij, vode in nesladkanih čajev.
Hitra hoja je super in čisto dovolj je 40 minut, če mene vprašaš še preveč user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kriza prvih dni
29.1.2011 19:39:37   
miapia
Pomembno je, kaj ješ in ne toliko, koliko ješ. Če ješ pravilno, ne boš nikoli lačna. Jaz sem s tem po porodu izgubila okrog 14 kg. Je pa dejstvo, da z nobeno dieto, ampak z načinom prehranjevanja.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Ira_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kriza prvih dni
30.1.2011 8:40:10   
mala zirafa
V glavnem po zdravi pameti.Kaj pa porcije morajo bit tudi manjše, glede na to da menjaš vrsto hrane?
Zanima me če se je fajn odpovedat tudi mesnim omakam in podobno?Ima katera kakšen jedilnik?Ste si pomagale s kako knjigo?
Hvala.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kriza prvih dni
30.1.2011 9:05:44   
miapia
Jaz sem črtala belo moko oz. moko nasploh, ker me je po njej napenjalo, čeprav sem pekla domač pirin kruh, mleko in mlečne izdelke ter sladkor oz. sladila. Uživam zelo redko malenkost sira, sem pa tja med, še to zaradi prehladnih vzrokov, testenine jem občasno koruzne, riž tudi zelo redko, kromir včasih. Ne mešam škrobnih in mesnih jedi, pijem samo vodo, radensko, donat, kavo brez in nesladkan čaj. Sicer se tole sliši zelo ekstremno in verjetno tudi je, samo če boš jedla v teh približnih okvirjih in se gibala tako kot do sedaj, potem bo maščoba samo kopnela. Obrokov si pa jaz ne odmerjam, jem pa trikrat na dan in pojem toliko, da nisem več lačna, če pa nisem lačna, potem pa pač pojem določeno količino, da pač zaužijem obrok.

< Sporočilo je popravil miapia -- 30.1.2011 9:06:07 >


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kriza prvih dni
30.1.2011 11:16:38   
gupika
Mogoče ti bo bolje odgovarjala Montignac-ova dieta, ki v bistvu ni dieta , ampak način prehranjevanja. Nisi pa nikoli lačen.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kriza prvih dni
30.1.2011 11:38:08   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: gupika

Mogoče ti bo bolje odgovarjala Montignac-ova dieta, ki v bistvu ni dieta , ampak način prehranjevanja. Nisi pa nikoli lačen.


se podpisem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kriza prvih dni
30.1.2011 12:49:46   
Anonimen

Montignac je super, ker dojameš kako jest, da zadovoljiš potrebe telesa. Pri mesnih omakah vidim problem v delu omake, ne v mesu. Beljakovinam se pri izgubi teže ne odpoveduj. Pa naj bodo v obliki mesa (izpusti predelano meso, salame, klobase, paštete), mlečnih izdelkov (najbolj se priporoča izdelke z 1,6% mm) ali stročnic (fižol, grah, soja, leča, bob, čičerika,...). Dodatni viri beljakovin pa so tudi polnozrnati izdelki, kvinoja, amarant, ajda, proso, rž, ječmen.

Če je dan dolg pa je treba poskrbeti tudi za zadostno število obrokov, saj stradanje od 18h naprej, ko greš spat ob 23h ali še kasneje, niti najmanj ne učinkuje, k večjemu narediš ravno nasprotno.

(odgovor članu Buska)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kriza prvih dni
30.1.2011 15:37:23   
mala zirafa
Razmišljam o Montignacu in sem se že danes lotila.Tako da vsem hvala za nasvete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?