|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krst-mb
10.4.2006 14:10:51   
soncicaT
Pozdravljene.

Povejte prosim, kako sploh začet glede organizacije krsta?

Mi bomo našega lumpeka krstili v Mb-ju.

Kako prit do župnika, je kateri posebej "ok"? user posted image

A mi priporočate kako gostišče, kjer imajo okusna kosila...

Hvala za kakršnekoli informacije.

Pa kako potekajo krsti v Mb-ju...imajo poseben datum za vse krščence tistega meseca, al imajo individualne krste tudi?

HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krst-mb
10.4.2006 15:11:57   
amadeusa
Ko sem jaz krstila mojo pikico sem šla v naše župnišče in se z župnikom zmenila, da želim krstit svojo miško potem sva z možem mislim da 7 x šla kao na neke priprave. krst je bil v nedeljo. zraven še 4 drugih. mamice smo držale otrokece botri ali botrce in očetje so stali zraven drugi pa so sedeli samo družine krščencev. Potem smo imeli kosilo pri treh ribnikih bilo je super, hrana je bila dobra in tudi vreme je bilo super. bilo pa je ravno na 25.maj 2002.če bi še enkjrat imeli krst bi se isto odločili za gostilno pri treh ribnikih. tudi cenovno ko sva z možen klicala okrog so naju prepričali. oni so nam sestavili meni sldadice in vino pa smao imeli naše.user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krst-mb
11.4.2006 8:30:05   
koala
Meni je najbolj "kul" duhovnik dr.Stanko Lipovšek iz Mariborske stolnice, glede kosila pa ti tudi jaz priporočam Pri treh ribnikih. Jaz sem tam imela poročno slavje in sem bila še več kot zadovoljna, odličan hrana, omogočili so nama celo solatni bife postrežba na nivoju, pa tudi cenovno so bili zelo ugodni. Pa še če si z otroki, se mogoče lahko zmeniš za sobo v kleti, ki je meni fulll lepa pol pa ste spodaj sami, pa še na WC je blizu in spodaj so nam odprli vrata, da ni bilo treba po tistih ozkih stopnicah.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu amadeusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krst-mb
11.4.2006 21:02:18   
nanak
Mi smo tudi šli v stolno cerkev prosit za krst.
Sicer nismo iz Mb, ampak iz Šentilja.
Niso čisto nič komplicirali in tako je tudi prav!!!

V gostišče pa bomo šli na kmečki turizem blizu Šentilja, ki je zeloooooooo super in gostitelja sta enkratna, da o hrani sploh ne govorim. Če si že sučajno slišala za kmečki turizem Gaube user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kapo dol, res!!!


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krst-mb
11.4.2006 21:49:45   
frutka_
¸Mi smo ga krstili v Stolnici, ker je to naša župnija in ker sva se tam poročila pa k obhajilu in birmi šla pa vse. Sicer pa je zelo prijazen župnik g. Tonček iz  Betnavse cerkve.
 Mi smo po krstu imeli piknik na vikendu, ki je v okolici MB-ja. Sicer pa je fajn gostilnica Vnukec ali  Novi Svet, Anderlič...

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krst-mb
12.4.2006 12:16:56   
koala
Ja pri Vnukecu je tudi ful dobro, samo je bil za najino poroko žal zaseden

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krst-mb
13.4.2006 20:22:32   
Anonimen
V stolni cerkvi so krsti vsako nedeljo ob 11-ih. Za dogovor pa je potrebno it tja kakih 14 dni prej.

Tako so mi povedali po telefonu, zdaj izbirava datum, nekje v maju.

Pri treh ribnikih, pravite, da je dobro kosilo? Bomo preverili user posted image

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?