|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kruhomat
12.9.2007 23:34:40   
lex
Ker je po novem kruh tako user posted image  drag se odločava za nakup kruhomata. Zanima me koliko ga uporabljate in ali je res toliko ceneje?
Hvala!
lex

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kruhomat
13.9.2007 7:46:44   
Anonimen
Moja mami ga je kupila kakšne pol leta nazaj.. Kruh je spekla cca. 5x.. Potem je ugotovila, da ni tako dober in ga je spet kupovala.. Zadnjič pa pridem domov in vidim da kruh peče v navadni pečici..user posted image user posted image Sem jo vprašala zakaj in je rekla, da ji nekako sploh ne rata dober kruh v kruhomatu.. tako da ti jaz prodam nerabljenega, če ga boš kupovala..

Ne vem,.. eni to ful hvalijo.. Npr. moja teta vedno peče kruh v tem aparatu in je ful zadovoljna.. Zgleda da je čist odvisno od posameznika.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kruhomat
13.9.2007 7:51:30   
orhideja75
tudi naša soseda ga ima. pa pravi, da ni zadovoljna z njim. rajši speče kruh v pečici. tudi pri nas smo ga začeli peči. v pečici.
nekateri pa kruhomat zelo pohvalijo. po mojem je odvisno od posameznika. sam po mojem je tale kruhomat zadnje čase postal "modna muha".


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kruhomat
13.9.2007 7:51:34   
nora
mi2 imava kruhomat. uporabljava ga cez zimo, ker poleti skoraj, da ne jeva kruh. Pozimi, zvecer moz je dal sesatvine not in ga je nastimal, da je kruh gotov zjutraj ob 6h. Ob7h je naju čakal svež kruh v kuhinji in celo stanovanje je deisalo po svezem kruhu...mmm. Isprobala sva skoraj vse recepte na www.kulinarika.net. Vsak dan sva nekaj novega probala. Kruh pride velik ceneje kot je v trgovini. 

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kruhomat
13.9.2007 12:00:34   
gajka
A lahko katera predlaga kakšno dobro znamko kruhomata, s katerim je tudi sama zadovoljna? Kolikor zasledim na forumih, so eni precej nesrečni z določenimi avtomati. Menda pa precej drži, da so tisti recepti, ki jih dobiš zraven, bolj za en drek.

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kruhomat
13.9.2007 20:21:44   
Maxica
Mi ga imamo zdaj ene par mesecev in od takrat ga redno uporabljamo, kruh je več kot odličen, svež vsako jutro, če si tako zaželimo. Narediš ga lahko, kakršnega ti pač srce poželi. Mi smo vsekakor zadovoljni in upam, da nam bo še dolgo služil. Imamo pa znamko Moulinex.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kruhomat
18.9.2007 20:36:38   
MamiBom
IZVIRNO SPOROČILO: lex

Ker je po novem kruh tako user posted image  drag se odločava za nakup kruhomata. Zanima me koliko ga uporabljate in ali je res toliko ceneje?
Hvala!
lex



Midva sva ga kupila tudi zdaj, ko sva slišala za podražitve ... V Merkurju sva našla enega luštnega za malo več kot 50 eurov. Pečeva ga vsak drugi dan in mislim, da se da vseeno prišparat. Po ene 40 rundah bo aparat ziher že amortiziran user posted image


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kruhomat
18.9.2007 22:15:26   
rainbow
Midva ga imava že kar nekaj časa. s tem, da z njim dela moj možuser posted image , je naštudiral nek svoj način doziranja zadev in mu ful uspeva kruh. In sicer napeče čez vikend 3 kruhe, ki jih jaz potem razrežem (en kruh na 3 dele), dam v vrečke za zamrzovanje in v zrmzovalnik; vsako jutro odmrznem in kruhec je readyuser posted image
aja, peče pa iz pirine+polnozrnate mokeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kruhomat
19.9.2007 13:21:50   
k1
že 2 leti ne kupujem več kruha. kupim moko v hoferju (odlični kruh) in spečem doma. se ful splača, pa še prijetno diši, ko se peče. mi smo ful zadovoljni! 

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kruhomat
19.9.2007 13:51:18   
palomina
Mi imamo kruhomat že dve leti in sicer znamke Clatronic (eni pravijo, da je boljši z dvema lopatkama, a meni je tudi z eno uredu). Smo super zadovoljni z njim. Zmes za kruh pa tudi mi kupujemo v Hoferju. Imaš kar pestro izbiro teh mešanic (polnozrnati, beli, praznični,...) Včasih pa sami pripravimo kakšno posebno mešanico. Lahko pa samo testo namesimo v njemu, pa spečemo kruh v navadni pečici. Pa testo za pizzo pripravljeno v kruhomatu je super. Zmečeš not sestavine, naštimaš program, greš ven in ko prideš čez uro pa pol nazaj domov te čaka pripravljeno testo, katerega samo obložiš in čez 15 minut je kosilo narejeno. 

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kruhomat
19.9.2007 14:57:43   
MAJDA22
IZVIRNO SPOROČILO: nora

mi2 imava kruhomat. uporabljava ga cez zimo, ker poleti skoraj, da ne jeva kruh. Pozimi, zvecer moz je dal sesatvine not in ga je nastimal, da je kruh gotov zjutraj ob 6h. Ob7h je naju čakal svež kruh v kuhinji in celo stanovanje je deisalo po svezem kruhu...mmm.


Tudi pri nas ob sobotah in nedeljah diši po sveže pečenemu kruhu.
Imam Clatronic z eno metlico in sem zelo zadovoljna.

V Tušu je v akciji podoben mojemu. Cena okoli 50€.

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kruhomat
21.9.2007 22:51:33   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  punce hvala - že diši po svežem kruhu tud pri nas. Kupla sem ga pa v Sparu za 49€, z 2 lopaticama.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kruhomat
22.9.2007 8:35:24   
Maxica
Tiste, ki uporabljate kar tisto že pripravljeno mešanico - je kruh v redu? Kaj se doda, samo vodo? Sem tudi jaz videla to mešanico, pa je kr nisem upala kupiti. Izkušnje na plano, prosim.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kruhomat
22.9.2007 8:41:08   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Tiste, ki uporabljate kar tisto že pripravljeno mešanico - je kruh v redu? Kaj se doda, samo vodo? Sem tudi jaz videla to mešanico, pa je kr nisem upala kupiti. Izkušnje na plano, prosim.user posted image


Midva doma uporabljava izključno mešanice iz Hoferja, ki so odlične. Dodaš pa samo vodo in pri belem kruhu, ta "sladkemu" mleko. Ti pa točno piše koliko na embalaži od kruha. Za peko je pri nas moj mož stručko.

In je resnično ceneje:
-ker ko sem hodila v trgovino po kruh, sem še vedno kaj drugega zraven kupila, kar nismo nujno potrebovaliuser posted image
- kruh je tako dober, da ga mlačnega dostikrat jem samo z maslom ali margarino(in tako "šparam" na klobasah)user posted image
-cena mešanice je resnično poceni

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kruhomat
22.9.2007 10:11:28   
bamby
Kaj pa vsebuje ta mešanica? Kako piše na embalaži? Zanjo namreč prvič slišim user posted image . Pa napišite eno okvirno ceno, pa ne iz Hoferja, ker ga v naši bližini ni. Imamo Tuš in Mercator.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kruhomat
22.9.2007 19:16:48   
Maxica
Bamby, jaz sem to mešanico videla v Lidlu v Ljubljani, kaj piše gor, pa ne bi vedela, ker kot pravim, nisem upala kupit. Ampak zdaj naslednjič, ko spet grem, pa gotovo nabavim, pa sprobam.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kruhomat
22.9.2007 21:04:17   
Gina
Pr nas ga dela moj, ker jaz nisem bila za nakup aparata. No, zdaj sem vesela, ker ga imamo, ker je kruh res odličen. poskusil je že menda z vsemi možnimi mokami. Kako točno ga naredi, ne vem (lahko pa vprašam, maxica, pa ti sporočim na zs, če te bo še zanimalo), vem pa to, da pravi, da je po vseh možnih preizkušenih mokah kruh najboljši iz čisto navadne, najbolj poceni bele moke (meni je tudi iz bio pšenične, torej črne zelo fajn), ker je pač najbolj podoben tistemu mehkemu, belemu kruhu iz trgovine. Vem tudi, da da notri samo eno žlico soli namesto dveh in pol in je še vedno slan, pa da uporabi majčkeno več kvasa v prahu, kot je napisano. Najbolj idealno je delati iz pol kile moke, ker pride najvišji in najbolj mehek kruh, če daš pa kilo, je pa tudi ok. Evo, to je vse, kar sva se pogovarjala o kruhu do zdaj.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kruhomat
22.9.2007 21:18:37   
suzanamai
Jaz kupujem moko v Hoferju ali Lidlu, ampak mi je v Hoferju boljša. Če se prav spomnim je vrečka okoli 50 centov. Dobre so pa res vse mešanice, edino belega še nisem poskusila pa mlečnega, pri nas smo vsi bolj za mešanice s semeni, pa kmečki, joj zdaj se mi pa sline cedijo, bom šla kar zalaufat mašinco, da bo zjutraj že spet dišalo, ni lepšega...

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kruhomat
22.9.2007 21:24:48   
tjaga
Mi smo kruhomat tudi imeli, pa smo ga kar podarili. Nikoli mi ni uspelo speči kruha tako kot je treba. Jaz ga sama zamesim in spečem v pečici. In ravno zdajle dišiiiiii, bo kmalu gotov.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kruhomat
22.9.2007 23:11:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Kaj pa vsebuje ta mešanica? Kako piše na embalaži? Zanjo namreč prvič slišim user posted image .


Polnozrnat kruh-pšenična polnozrnata moka (80%), ovsena kaša (7%), polnozrnata moka (4%), posušene ržene droži, kuhinjska jodirana sol, suhi kvas, moka iz sladu, izvleček iz sladu, sredstvo za uravnavanje ksiline, grozdni sladkor, sredstvo za obdelavo moke: kalcijev karbonat in askorbinska kislina, folna kislina. Brez mlečnih izdelkov.
Mlečni(fruehstucksbrot)-pšenična moka tip 405, sladkor, suhi kvas, jodirana kuhinjska sol, glukoza, moka iz volčjega bobauser posted image , sladna moka, naravna aroma, sredstvo za zgostitev:guar gumi, sredstvo za obdelavo moke: askorbinska kislina, folna kislina


To sta trenutna dva, ki ju imamo doma. Stane pa ena vrečka mislim da 0,80 €, in dobiš iz te ene dva kruha. TOrej 40 centov na kruh. Je pa cena Hoferjeve moke, drugih ne poznam, niti ne vem, kdo jih še dela-mešanice... Pa šele sedaj sem opazila, da vsebujejo vse mešanice folno kislino..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kruhomat
23.9.2007 22:02:56   
Maxica
Marogica, kater program pa potem uporabljaš za te mešanice? Za polnozrnate tistega polnozrnatega al kako? Ker videla sem, da imajo vse sorte teh mešanic, pa ne vem potem, po katerem programu se peče.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kruhomat
23.9.2007 23:09:03   
Marogica
Ja, za polnozrnatega uporabljam program za polnorznatega. Nama pri "navadnem" programu ni ratal. Sva vse možnosti prečekirala in se drživa tega, kot je zapisano....nama samo tako rata. No, ne nama...mojemu možuuser posted image . Meni ni ratalo, sem pač bolj leva za takšne stvari.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kruhomat
24.9.2007 14:15:36   
bamby
Jaz vse kruhe po priloženem receptu pečem na programu schnell. Meni rata po tem programu najboljši. Po ostalih programih mi je kruh vedno padel.Zakaj, ne vem user posted image . Edina pomankljivost tega programa je, da ga ne moreš vnaprej programirat, da bi imel zjutraj kruh pečen.

Hvala punce za info o mešanici mok. Bo treba v Hoferja in Lidl.

Še to me zanima, če na emblaži piše, koliko tekočine je potrebno dodati, ali to dodajate po kakšnem priloženem receptu?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kruhomat
24.9.2007 19:46:53   
lex
pa v šparu sem tud videla te mešanice

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kruhomat
25.9.2007 1:07:04   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: bamby
Še to me zanima, če na emblaži piše, koliko tekočine je potrebno dodati, ali to dodajate po kakšnem priloženem receptu?


TOčno ti piše, koliko vode moraš dodati, pri mlečnem kruhu pa še koliko mleka. V glavnem, če znaš brati....ni problema. No jaz znam brati, kruh pa rata samo mojemu možuuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?