|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhinja
15.2.2009 10:41:43   
mala zirafa
Kako se vam zdi ideja da pred prikolico postaviš sestavljivo kuhinjo in večjo marelo z ograjo?Za 3-4 dni se mi glih ne bi dalo postavljat baldahina.Kaj pravite?Naj omenim da nameravamo kupit prikolico za 2+1 osebo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhinja
15.2.2009 13:14:31   
Sisy
mi imamo pred prikolico sestavljeno kuhinjo in se obnese super! Imamo samo baldahin ki je odrezan, torej je na prikolico pritrjena samo strehca in mal blaga pri strani, drgače je vse na odprtem...Mi je fajn ker ne kuham "notri" ampak na prostem...Kuhinjica je čist pri prikoli, ....Je pa to taka sestavljiva, spodaj ima 2 predala za odlagat posodo, zgoraj na omarici pa imam električni štedilniček z  2 ploščama,...Zraven sem dokupila še tako omarico s predalčki na koleščkih v kateri imam vse potrebno za kuho....Pa eno mizico za odlagat...v glavnem super, priporočam!

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhinja
15.2.2009 19:57:34   
Mišni
Kakšna pa je to sestavljiva kuhinja?

A to misliš pač običajno postavljeno hinjo zunaj?

Tako nekako?

user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhinja
16.2.2009 11:59:51   
Sisy
ja mi mamo na to varianto kot vi Mišni...S to razliko da štedilniček stoji na eni taki "sestavljivi kuhinji" kar pomeni da ima spodaj predale za posodo pa čez blago da se ne vid vse krame.Aja pa čist ob prikolici jo mamo.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhinja
16.2.2009 12:03:38   
Sisy
ne vem če se dobr vid ampak tkole zgleda:

user posted image

levo-tista modra zedeva je ala sestavljiva kuhinja.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhinja
17.2.2009 9:39:24   
Mišni
Aha, sisy, že vem, katero omarico imate, sem jo letos na netu že gledala. Ker tudi jaz kupujem zdaj eno tako bolj stabilno, da jo lahko ob selitvi iz kraja v kraj sestavljeno brez problema v avto ruknem.
Tale naša za posodo je bolj taka, da ko jo prestaviš, se takoj razstavi. Je treba ful pazit. Samo malo me moti, da bi imela potem premalo odlagalnih površin, če bi imela štedilnik na omarici, ker jaz to ful rabim in mi gre na živce, če nimam kam kaj postavit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhinja
18.2.2009 8:25:17   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Samo malo me moti, da bi imela potem premalo odlagalnih površin, če bi imela štedilnik na omarici, ker jaz to ful rabim in mi gre na živce, če nimam kam kaj postavit.


jst imamo ponavad tam na levi strani (se ne vidi dobr) kr 2 uni sestavljivi mizici in je kar nekaj prostora za odlaganje.user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhinja
18.2.2009 9:05:31   
mala zirafa
user posted image

Mislila sem na tole kuhinjo, če ima katera kaj podobnega?Zanima me tudi tisti polbaldahin.Koliko časa ga postavljate?

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhinja
18.2.2009 9:32:07   
Sisy
Mi tist polbaldahin postavljamo ene pol ure...ni čist tko u izi...Ker ga je treba spelat po prikolici (je recimo tak sistem kot zavese sam da gre težje gor).....Če seveda misliš baldahin ki se drži prikole in ne tistega belega arafata.

Glede te kuhinje ki si jo nalimala gor-jst osebno je ne bi imela ampak to je pač moje mnenje. Poleti je že itak vroče pol pa da še kuham not v temu šotorčku,...ne, ne mam raje kuhinjo na prostem pa lahko vsaj diham.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhinja
18.2.2009 10:10:41   
mala zirafa
Sej lahko kuhaš na prostem, potem pa štedilnik  not pospraviš če kam greš.Mi imamo zaenkrat kuhalnik na kartuše.Mala kuhinja je namenjena za shrambo vse krame ki spada h kuhanju.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhinja
18.2.2009 10:12:23   
mala zirafa
Naj dodam da sva nazadnje   na pavšalu od žlahte kuhala v baldahinu.Pa saj si ves čas v kopalkah.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kuhinja
18.2.2009 10:32:04   
Mišni
Mi smo imeli prikolico 8 let, tako da vem, kako izgleda kuhanje v baldahinu. Zdaj, če je prikolica v senci, potem še nekako gre, če pa je na soncu, potem je pa notri hujše kot v savni, pa da še kuhaš tam ... No, mi smo enkrat, ko je bilo res vroče poletje, štedilnik vseeno nesli ven, ker notri res ni bilo za zdržat. Drugače pa je kar šlo, sicer je vroče, ampak O.K. Smo pa takrat imeli prikolico v res zelo gostem borovem gozdu v ful senci. Je bila kar tema tam.

Meni se za par dni tega baldahina absolutno niti pod razno ne bi dalo postavljat, ker res, še tisto, kot je povedala Sisy, je tu mač za 3 ali 4 dni. Ne vem zakaj bi bilo treba štedilnik nekam pospravljat? Saj čisto lepo zgleda, če imaš zunaj vse lepo postavljeno. Lahko edino kakšno marelo razpneš čez kuhinjo, da ne leti z dreves po štedilniku in frčkarijah zraven, ali pa pri viv dajo eno plahto čez, ko je ne uporabljajo. Mi imamo marelo.
Čimmanj kompliciraj, res. To ti pravim jaz, velika komplikatorka, ampak vidim, da si ti še malo večja od mene.user posted image

Aha, sisy, ja, saj jaz imam tudi potem dve taki mali mizici, na eni je zaenkrat štedilnik (ker je una omarica za posodo ni primerna za to, je pa primerna kot odlagalna površina), na eni je pa hladilnik. Ampak zdaj mi rada zreducirala vse to na minimum. Da ni toliko enega postavljanja in pospravljanja ob pogostih selitvah.
Tako da bi rada eno omarico, ki ima spodaj 3 police za posodo, pa da sta stranici iz enega komada, da se ne razstavi, ko jo polno posode dvigneš in postaviš v avto, pa fajn bi bilo, da ima kakšne take zadeve, kot je tisti vetrobran za prinski štedilnik, ki se ga da potem vodoravno dat in je potem polica. No, ampak tega ne dobim nikjer.

Še najboljša mi je tale, samo je mallo majhna, se mi zdi. Štedilnik bi šel gor, ostalo pa ne. Ima pa pri krajeh žepe, no, to je bolje kot nič:

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=31&product_id=1020033817



_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kuhinja
18.2.2009 10:48:01   
Nea_teja_
Mi imamo tako kuhinjo kot si o pripopala žirafca res pa jo imamo postavljeno celo sezono in imamo v njej velik štedilnik omarice samo hladilnik je pa v prikolici. Morm pa rečt da je super in tudi vroče ni v njej ker tako odpreš okna.Bom probala najdt kako slikco kako zgleda.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kuhinja
18.2.2009 11:06:09   
mala zirafa
Najraje bi imela izvlečno tendo kot jo imajo kamperji, namesto baldahina.Glede omarice, smo jo mi kupili v interšparu, je zložljiva z 2 policama, samo nima na vrhu ravne ploskve, kolikor se spomnim.Bi že improvizirali.
Pa tole kuhinjo hitro sestaviš?

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuhinja
18.2.2009 11:06:26   
Nea_teja_
noče mi prlimat bom dala v album

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kuhinja
18.2.2009 11:06:45   
mala zirafa
Aja, pa vsekakor bi bili v senci.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kuhinja
18.2.2009 11:52:32   
Nea_teja_
Sej imaš vse oznčeno  ni panike .Je pa res super tud če dežuje imaš vse pod streho.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kuhinja
18.2.2009 12:21:49   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mi smo imeli prikolico 8 let, tako da vem, kako izgleda kuhanje v baldahinu. Zdaj, če je prikolica v senci, potem še nekako gre, če pa je na soncu, potem je pa notri hujše kot v savni, pa da še kuhaš tam ... No, mi smo enkrat, ko je bilo res vroče poletje, štedilnik vseeno nesli ven, ker notri res ni bilo za zdržat. Drugače pa je kar šlo, sicer je vroče, ampak O.K. Smo pa takrat imeli prikolico v res zelo gostem borovem gozdu v ful senci. Je bila kar tema tam.

Meni se za par dni tega baldahina absolutno niti pod razno ne bi dalo postavljat, ker res, še tisto, kot je povedala Sisy, je tu mač za 3 ali 4 dni. Ne vem zakaj bi bilo treba štedilnik nekam pospravljat? Saj čisto lepo zgleda, če imaš zunaj vse lepo postavljeno. Lahko edino kakšno marelo razpneš čez kuhinjo, da ne leti z dreves po štedilniku in frčkarijah zraven, ali pa pri viv dajo eno plahto čez, ko je ne uporabljajo. Mi imamo marelo.
Čimmanj kompliciraj, res. To ti pravim jaz, velika komplikatorka, ampak vidim, da si ti še malo večja od mene.user posted image



se podpišem, pod oboje. Še posebej pod tole glede kuhanja v baldahinu. Vroče za pop*****. V vsakem primeru al si v trdi senci al ne...Se dost vročine od kuharije nabere....Tko da kokr kol obrenete kuhanje na prostem je zame zakon. Sicer pa zame kampiranje ni tekmovanje v pospravljenosti ampak ceu žur naturuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kuhinja
18.2.2009 12:24:03   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Še najboljša mi je tale, samo je mallo majhna, se mi zdi. Štedilnik bi šel gor, ostalo pa ne. Ima pa pri krajeh žepe, no, to je bolje kot nič:

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=31&product_id=1020033817




ma naša zadeva je mal večja pa ne prov dost...razen štedilnika pa dveh lončkov zraven ne gre nč več gor...ne vem če se sploh da dobit kej bistveno večjegauser posted image

glede krame te pa razumem..mi mamo vsega 2 mačuser posted image  tole zadevo za štedilnik gor postavt, omarco iz plastike s predali, 2 mizici za odlaganje, ena viseča omarca iz blaga z stranskimi žepi...ma ni da ni...in te razumem da hočeš na minimum zreducirat...nam nikakor ne rata...user posted image

< Sporočilo je popravil Sisy -- 18.2.2009 12:25:29 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kuhinja
18.2.2009 12:46:00   
Nea_teja_
Evo dodala slikce v album kako izgleda naša prcela z kuhinjo

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kuhinja
18.2.2009 18:42:00   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Evo dodala slikce v album kako izgleda naša prcela z kuhinjo


u madoniš mate spedenanouser posted image

a ste pavšalisti?

jst si ne predstavljam da bi si za 3 tedne morja tkole vse spedenala u nulouser posted image

drgač pa res lepo,pohvale....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kuhinja
18.2.2009 21:10:21   
Nea_teja_
Ja paušalisti smo no smo bili do sedajs kupaj z taščo sedaj greva pa na svoje in nas čaka še veliko dela. Bom pa kr malo pogrešala to parcelo no sej bomo ostal  v istem kampu sam na drugi strani.Ko pomislim koliko dela nas čaka me kr mine

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kuhinja
18.2.2009 21:14:34   
Mišni
U, nea-teja, tole je pa res u nulo spedenano, to pa ni za nas. Mi kamorkoli pridemo, je v trenutku vse razmetano. Sploh ne vem, kako nam rata, ampak vedno imamo tako kot pri ciganih. Takrat, ko smo še imeli pavšal, bi me bilo prav sram, če ne bi bli slučajno stran od vseh oči obrnjeni. Pa a pesek sami vozite? Ker tega se nam niti pod razno ni dalo. Vsi so ga imeli, samo mi ne.
Ne, takole tipi-topi, to nismo mi.

V katerem kampu pa imate pavšal? Mi smo imeli najprej ene 7 let v Sireni v Novigradu, potem pa 2 leti v Kaželi pri Medulinu.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kuhinja
19.2.2009 9:54:03   
mala zirafa
Nea tea čudovito imate.Dopustovat moraš najmanj en teden, da se ti splača vse to postavljat.Pa zelo dvomim da bi tolko stvari lahko stlačili v Cordobo oz. majhno prikolico.Odločila sva se za tendo in mini kuhinjo, bo čisto dovolj za naše potrebe.Koliko kg tehta en baldahin za prikolico 310 cm?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kuhinja
19.2.2009 10:30:00   
Nea_teja_
Mi smo va kampu Veli Jože (Savudrija).Glede peska so nam ga prpelali z kamjončkom iz kamnoloma kot vsem samo lansko leto se to nebi več delalo pa si  ga vozjo kr na prikolicah in ga pokrijejo no odvisno kok daš komu v žep.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?