|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laminat
28.9.2005 8:46:37   
Urša
S čim ga čistite? Mi smo ga pred kratkim položili in je že ves zaflekan od raznih probavanj pucanja-samo še bolj se je vse skupaj razmazalo-vidijo se namreč lise.user posted image Kakšni predlogi?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laminat
28.9.2005 8:52:59   
ona
SI KUPI ČISTILO OD FIRME EMSAL,PIŠE NA FLAŠI LAMINAT.SAMO DAŠ V VODO IN OČISTIŠ,BI MOGLE FLEKE IT DOL,MALO SE POTRUDI KO BOŠ ČISTILA,DA BOLJ PRITISNEŠ S KRPO

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laminat
28.9.2005 9:15:19   
kapica
Jaz laminat obrisem veckrat samo z vodo. Imam tudi neko poceni cistilo doma (gor pise cistilo za laminat in parket), se tudi da nekaj malega v vodo, mislim pa da bolj disi kakor da ima se kaksen drugi ucinek.  Brisem pa mogoce 1-2 krat na mesec, drugace samo posesam. Nocem pa s kaksnim lakom ali kremo gor pocat, ker se je moji teti podobno zgodilo kakor tebi. Ampak te fleke bolj ona opazi, ker ve kje so, jaz nisem kaj videla.
Aja, pa s copati hodiva, otrok pa se nimava, tako da ni nikoli pretirano umazano, flekasto.
Imam pa dva fleka, ker sem hotela lani nekaj scistit, pa sem laminat zraven "brusla" user posted image . Sedaj je tam tepih, tako da se na sreco ne vidi. Od takrat naprej raje manj brisem kakor prevec.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laminat
28.9.2005 9:57:13   
Anonimen
Jaz imam tudi od Emasal čistilo za laminat in je kar dober.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laminat
28.9.2005 12:11:47   
Urša
Sm kupila. Bomo sprobal in upam, da fleki izginejo. Hvala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laminat
4.10.2005 10:33:01   
Urša
Zadovoljna. Je dosti bolje. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?