|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laptop in letalo
14.3.2008 12:22:15   
karmy
eno vprašanje...jaz bi rada vzela maja s sabo svoj laptop, vendar zdaj zadnje dve leti sploh ne vem za laptope ker obstajajo ta čudna pravila....user posted image   Ali ga lahko gor na letalo odnesem?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 12:46:01   
kristinaj
mislim, da ja... vsaj moj z njim okoli potuje..

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 12:47:58   
karmy
z easyjetom?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 12:49:04   
kofetek2010
Seveda ga lahko vzameš na letalo - le na rentgen kontroli ga boš morala ven vzet iz torbe ter ga odpret.


Ne ga dajat med prtljago, ker ti ga lahko poškodujejo (mojemu možu se ni ljubilo nosit še ene torbe na letalo in so mu zlomili lap-topa).

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 13:07:51   
karmy
ok sem tudi jaz razmišljala da bi ga dala med ostalo prtljago, vendar ko sem vidla kako z "nežnostjo" to prelagajo v letalo, sem si v sekundi premislila.. samo nočem da mi komplicirajo na letališču....

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 13:15:04   
ella2006
lahko,

moj ga vedno vazme kot ročno prtljago in tudi normalno gre skozi rentgen.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 13:45:05   
anckabancka
Lahko ga vzameš za osebno prtljago.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 15:54:05   
African queen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Seveda ga lahko vzameš na letalo - le na rentgen kontroli ga boš morala ven vzet iz torbe ter ga odpret.


Točno tako.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 17:28:17   
Olivija
Ne ga dat med prtljago, naš je včasih zlagal kovčke in mi je razložil kaj z njimi počnejo. user posted image

Drugače, pa samo pazi pri rentgenu, meni so na rentgenu uro ukradli, zdaj pa laptop vedno zelo pozorno spremljam.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 21:47:45   
karmy
no ura je majhna,... res da je laptop manjši računalnik od namiznega,samo težko ga ukradejo ne da vidiš, vendar ga bom mela na očeh definitivno, hvala za opozorilo user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: laptop in letalo
14.3.2008 21:52:51   
Olivija
sej, to si tudi jaz mislim, ampak nikoli ne veš.

Jaz imam teh rentgenov že poln kufer, najslabša varianta: pas ven, prideš čez, piska, nazaj, čevlje dol, ... in osebne stvari lepo ležijo nenadzorovane in čakajo. Ure pa ne dam nikoli več dol oz. jo spravim v torbico.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: laptop in letalo
15.3.2008 12:36:25   
Anonimen
Jaz imam teh rentgenov že poln kufer, najslabša varianta: pas ven, prideš čez, piska, nazaj, čevlje dol, ... in osebne stvari lepo ležijo nenadzorovane in čakajo.


Ja, na to je fajn mislit, ko se oblacis...user posted image , sploh ce bo sel sin s tabo.

Notebook gre cez rentgen, vcasih (ali vedno user posted image , ne vem) zahtevajo, da odpres torbo, v kateri je.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: laptop in letalo
15.3.2008 13:25:07   
helloKitty
Ne med prtljago! Tud na letalu pazi kam ga daš oziroma kako ga prekladajo tam pri rentgenu. Fantu so tako zaslon poškodoval da ga je mogu zamenjat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: laptop in letalo
17.3.2008 19:47:28   
tlb
Ja, seveda ga NUJNO vzami na letalo v osebno prtljago! Nam so lani na veliko pregledali laptope, smo jih morali prizgat, da se je tista prva stran "narisala".....ne vem koja fora, da ni bomba?!!!

LP!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: laptop in letalo
4.5.2008 23:51:57   
karmy
ok zdj sem nekje prebrala da ful komplicirajo ker na easyjetu lahko odneseš le en kos osebne prtljage na letalo.. jaz bi pa mela torbico z osebnimi stvarmi ( denarnica, dokumenti) + laptop.... ste, punce, 100% da na easyjetu ne komplicirajo? ali je to veljalo le za adrio? user posted image

na adriini strani piše:

"Na poletih z Adrio lahko na letalo vzamete en kos ročne prtljage, kot so manjše potovalne torbe, prenosni računalniki ali poslovni kovčki." in tudi "Poleg tega lahko v kabino vzamete tudi plašč, dežnik, bergle, fotoaparat, daljnogled, primerno količino knjig in revij,"


nakar pa na easyjetovih poletih...:

"
Baggage AllowancesEach passenger is permitted
  • one standard piece of hand baggage to maximum dimensions of 55x40x20cm, and
  • Up to 8 pieces of checked-in hold baggage (each bag charged at £5.00 online or £10 at the airport) to a maximum combined weight of 20kg. A fee per kilo for excess weight is charged at the airport prior to departure"
... ni nobenega govora ne o laptopih, dežnikih, plaščih, fotoaparatih,revijah...nič od nič...




< Sporočilo je popravil karmy -- 5.5.2008 0:01:45 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: laptop in letalo
5.5.2008 17:53:38   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

ok zdj sem nekje prebrala da ful komplicirajo ker na easyjetu lahko odneseš le en kos osebne prtljage na letalo.. jaz bi pa mela torbico z osebnimi stvarmi ( denarnica, dokumenti) + laptop.... ste, punce, 100% da na easyjetu ne komplicirajo? ali je to veljalo le za adrio? user posted image

na adriini strani piše:

"Na poletih z Adrio lahko na letalo vzamete en kos ročne prtljage, kot so manjše potovalne torbe, prenosni računalniki ali poslovni kovčki." in tudi "Poleg tega lahko v kabino vzamete tudi plašč, dežnik, bergle, fotoaparat, daljnogled, primerno količino knjig in revij,"


nakar pa na easyjetovih poletih...:

"
Baggage AllowancesEach passenger is permitted
  • one standard piece of hand baggage to maximum dimensions of 55x40x20cm, and
  • Up to 8 pieces of checked-in hold baggage (each bag charged at £5.00 online or £10 at the airport) to a maximum combined weight of 20kg. A fee per kilo for excess weight is charged at the airport prior to departure"

... ni nobenega govora ne o laptopih, dežnikih, plaščih, fotoaparatih,revijah...nič od nič...





Če ti ne bodo komplicirali v Lj. ti bodo pa v Londonu. Tam sem si mogla še čevlje sezut. In en kos prtljage je en kos prtljage. Pa dej osebne stvari v torbo za letopa, sej dokumenti gredo pa že notri. Vem da so eni pred nami morali stlačit stvari v kovček.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: laptop in letalo
5.5.2008 20:54:41   
budulove
Pri easyjetu imaš lahko samo en kos ročne prtljage. V ostalo prtljago ga itak ne daš, že zarad -60 stopinj temperature v zraku in je dost verjetnosti, da vse naprave, ki jih daš v prtlago crknejo. Ko letiš na Japonsko je -90 stopinj. Pa še mečejo tiste kufre par metrov visok. Men je plastičen del kufra poču nazadnje ko sem šla iz Londona. Torej ali imaš laptop v rokah v torbici in se ti šteje kot en kos, če ga daš pa ven potem se ti ne šteje kot kos ročne prtljage, ker te ne morejo prsilt, da daš neko napravo, ki se pokvar med ostalo prtljago.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: laptop in letalo
5.5.2008 21:32:53   
karmy
jzt sm tudi razmišljala da bi mojo torbico k je kar majhna dala v tist majhen predal ki je v kovčku, peezda so zoprni do amena. pri adrii pa glede tega sploh ne komplicirajo. user posted image samo ali je tisto v dimenziji 55x40x20cm ... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: laptop in letalo
6.5.2008 15:37:36   
budulove
Jst sm mogla pred check in-om prelagat vse iz enga kovčka v druzga, ker je tud en limit glede kolk je lahko v kufru( ne glede na to da doplačaš). Mi je vse iz kufrou padal ven pa taka kolona, sm bla čist rdeča, folk pa čist živčen za mano. V glavnem k sm pršla sm rekla hvala bogu da sem doma, ker na našem letališču mi noben ni nita a reku.


(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: laptop in letalo
6.5.2008 16:14:16   
ledenka
Ženska torbica (normalne velikosti user posted image ) NE šteje kot kos ročne prtljage. Tako da imaš lahko torbico in laptop pri sebi.

Ne ga dat v prtljago, med drugim ti ga lahko tudi ukradejo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: laptop in letalo
6.5.2008 16:26:05   
budulove
BaggageBaggage AllowancesEach passenger is permitted
  • one standard piece of hand baggage to maximum dimensions of 55x40x20cm, and
  • Up to 8 pieces of checked-in hold baggage (each bag charged at £5.00 online or £10 at the airport) to a maximum combined weight of 20kg. A fee per kilo for excess weight is charged at the airport prior to departure
Lahko proba torbico vzet samo če je ne bo mogla spravt v tist piece of hand baggage of maximum dimensions of 55x40x20cm jo lahko kar tam pusti. Ampak tole je Baggage allowance od Easyjet-a.
Ničesar ne smeš poleg tega v rokah nosit, niti ¸torbice od fotoaparata!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: laptop in letalo
6.5.2008 16:41:40   
ledenka
potem sem imela pa srečo, da sem lahko nesla ročno torbico in manjšo potovalko. user posted image  na EasyJetu, pred nekaj meseci.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: laptop in letalo
6.5.2008 16:53:46   
budulove
Jaz sem mela laptop in moj fant pa sva mogla ga oba ven dat iz torbice, pa oba to torbico od laptopa zbasat v tisti standardni kos ročne prtljage. Lahko proba, saj je ful bedno če moraš tam pred vsemi to štimat pa te vsi žično gledajo pa jambrajo. 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: laptop in letalo
7.5.2008 13:52:08   
Nika v službi
Brez vsakršnih problemov sem na Easyjet proti Londonu in nazaj nesla dežnik, ročno torbico (srednje velika za na ramo) in troley, kjer sem imela vse stvari + laptop. Čekirane prtljage sploh nisem imela. Noben mi ni kompiciral.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: laptop in letalo
7.5.2008 13:59:45   
budulove
Ne vem, lažem se ne.... Men so ful kompliciral, ampak ne ko sem šla v London ampak iz Londona. Šla sem v Januarju. Mogoče jaz sumljivo zgledam ne vemuser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?