|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ALi je to alergija??????
26.7.2006 9:48:54   
Lari
Moja 18-mesečna punčka ima samo po trebuščku rdeče lišaje, ki jo mogoče malenkost srbijo, ampak očitno ne tako zelo, ker se samo občasno malo popraska. Kakšen mesec je čisto nora na alpsko mleko. Čim vidi tetrapak škatlo, se dere, da bi ona pa mleko pila. Ali je možno, da je od tega pikasta. Zdaj ji je šlo že skoraj čisto nazaj, ampak v vrtcu vem, da vsak dan pijejo kakav. A imajo tam navadno mleko? Zdaj sploh ne vem, kaj naj s tem mlekom. Ali mislite, da bi morala poskusiti navadno mleko?

lp.

_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALi je to alergija??????
26.7.2006 12:06:52   
noe
Poiskusi ji ukint mleko za kak dan ,pa boš takoj vidla pa tud v vrtcu povej da ga ji tiste dni naj ne dajajo pa boš vidla.Naš  je dobil fleke po celem telesu tud ,ko sem enkrat prašek zamenjala

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ALi je to alergija??????
26.7.2006 13:46:03   
BLAŽIKA
Mi smo od mleka alpskega dobili prvič izpuščaje okrog vratu in smo dali mleko vstran. Smo pa če z par mesecev spet probali pa je sedaj ok. Probajte par dni brez alpskega mleka.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček v vročih poletnih dneh: nasveti
Poletje je, dnevi so vroči in soparni, mnogo novopečenih staršev pa se sprašuje, kdaj lahko novorojenčka prvič peljejo n...
Plavanje z dojenčkom
Kdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...




varstvo
marta82

Koliko bi bile pripravljene odšteti za organizirano zasebno varstvo v Mb (zdrava prehrana, majhna skupina, vodene dejavnosti, prilagojeni prostori,...)?

do 200€ (64%)

do 250 € (19%)

do 300 € (8%)

do 350 € (10%)


Število vseh glasov: 143

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!