|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj vi mislite?
2.8.2006 11:36:20   
žužu
iz strokovne literature:
prisegam na svoje otroke, prisegam na svoje starše....je najbolj pogosta prisega lažnjivca. resno.
eh, lahko pa si zatiskaš oči in jadraš dalje.

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj vi mislite?
2.8.2006 15:50:36   
CatJa
 
Se vam zdim preveč naivna?


Mhm.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj vi mislite?
2.8.2006 18:40:03   
Magi*
pojasni nam nekaj na zelo simple način, da bomo bolje razumeli:

- ta "bejba" je tvoja sestrična, ki je 7 let od tvojga možakarja starejša in ima 2 otroka in je bivša punca od njegovega (tvoj moški) najboljšega prijatelja? ali gre mogoče za več bejb?

- tvoja sestrična ti je rekla, da je s cifre, ki si jo našla pri tvojem možakarju dobivala nespodobna povabila?

- tvoj možakar pravi, da mu je ona dala cifro, da bo njen fant nekaj zrihtal? - torej on prej ni imel njene cifre, al kako? - aja, to je prvič že zanikal - dober je, ni kaj;)

- zadnjič ti je povedal, da ga je ona pripeljala, ona pa ti je istočasno poslala SMS - sorry, meni se to vse preveč sumljivo sliši - dogovorjeno, če hočeš.

ne morem z gotovostjo trditi, da je tvoj dec baraba. se pa še dobro spomnim lastne izkušnje, ko me je tip vlekel za nos par let, jaz pa sem mu verjela oz bolje rečeno sem verjela točno tisto, kar je on hotel da verjamem. hvala bogu, da sem se ga rešila.

na tvojem mestu bi pošteno pozanimala o njem, pred bi sploh začela razmišljati o otroku z njim.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj vi mislite?
2.8.2006 20:32:49   
Anonimen
Punce, mislim, da je brez veze, da se trudimo...kakor imam jaz občutek, jo bo punca popihala z njim na morje in uživala, on pa tudi, ker jo je fajn nateguser posted image  da mu verjame.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj vi mislite?
2.8.2006 20:55:04   
cmokec
Ker nisi odločena kaj narediti, ker ti srce megli tvoj razum, počakaj z otrokom, če ga že zapostiti ne moreš. Reci mu, da bi z otroci rada še malo počakala, da še nisi pripravljena. Pa boš ob letu videla, če sta za skupaj in ga boš (upam) spoznala v pravi luči. Ker jaz imam občutek, da te hoče z otrokom za vedno priklenit nase. Otroke boš še lahko imela, njega se boš pa kot očeta kasneje še težje znebila.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj vi mislite?
3.8.2006 7:52:45   
LARIKA
Če ti ni mogel takoj povedat kako in kaj, ga suni v rit user posted image  lažnivca!

Jaz vem, da ne bi mogla živet oz. bit s takšnim lažnivcem.

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj vi mislite?
3.8.2006 10:27:10   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec
Ker nisi odločena kaj narediti, ker ti srce megli tvoj razum, počakaj z otrokom,

Zverca.

A res misliš da se je pametno vezati s človekom za katerega nisi prepričana da je iskren. Ker to ni nakluče. Navadno se vežeš s človekom, ki mu zaupaš ne pa da iščeš razloge zakaj bi mu lahko zaupala. In da bi te razloge našla hodiš za njim?

Ker s to odločitvijo boš živela dolgo, dolgo. Če je napačna ne bo lepo.

Ujela si ga praktično na delu. Če ti ni dovolj pa počakaj da ga boš našla na njej ležat. Pa še potem boš iskala razloge zakaj se je to po nesreči zgodilo.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj vi mislite?
3.8.2006 11:07:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Če ti ni dovolj pa počakaj da ga boš našla na njej ležat. Pa še potem boš iskala razloge zakaj se je to po nesreči zgodilo.



Točno tako. Pri meni se je on ravno oblačil, ko sem jima uletela v sobo. Pa mi je frajer pogledal v oči in rekel: "Pa sej nisva seksala."
Najbolj zanimivo je to, da sem za delček sekunde res pomislila: ah, sej res nista user posted image
Torej, draga zverca, samo dve izbiri imaš:
1. odidi
2. ostani
Pa ni važno, kaj ti mi govorimo, itak boš mogla sama do določenih stvari pridit. Mene je mama prosila, naj grem stran od njega, jaz pa ne, dokler nisem SAMA dojela, da že dve leti dol daje mojo prijateljico.
Tko, da user posted image


(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj vi mislite?
3.8.2006 12:06:56   
Teja N
Draga Zverca, čitno slišiš in vidiš le tisto, kar želiš. Dokler si boš zatiskala oči, te bo vlekel za nos. Z otrokom pa le počakaj, da se ne boš še bolj zafrknila.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj vi mislite?
3.8.2006 22:23:12   
*Karmen*
Men se tudi vse skupaj zdi podobno nategovuser posted image  na suho. Če ti tisti trenutek ni mogel odgovorit in je raje odšel, potem ni pošten. Nikakor, nikakor!!! Mogoče je tvoja sestrična res starejša od njega in mogoče ima res dva otroka... ampak za skok čez plot se jo da pa vseeno uporabit, a ne? Da ne odobrava varanja in da se mu zdi zelo grdo, če to vidi?! Ja, tudi pijanec drugega pijanca vedno zmerja s pijancem...

Bejba, odpri oči. Lahko ostaneš z njim in upaš, da je vse le nočna mora. Vsekakor pa si v tej situaciji ne privošči še otroka. Za to pa mora imeti zveza trdne temelje in ne tako trhlih kot jih trenutno ima vajina. A si predstavljaš, da si v osmem mesecu, s tistim velikim trebuščkom prideš domov in najdeš svojega na drugi? Takrat boš še veliko bolj nemočna in veliko bolj potrta kot si sedaj. Razmisli, ker ni vse tako lepo kot ti je on nafilozofiral.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj vi mislite?
3.8.2006 23:05:40   
Rožica I
  1. Ljudje smo pač zmotljiva bitja; idealiziramo ravno zaradi tega, ker naša resničnost ni takšna, kot bi hoteli.
  2. Mene bi na tvojem mestu že pekle oči od vsega tega peska...
  3. Nekoč sem prebrala, da nas nič ne napravi tako nore, kot takrat, ko nam nekdo laže!
  4. Verjamem, da ti misliš o njem vse lepo, ampak zakaj te potem ta sum tako razdira?!
  5. Poslušaj vse nasvete tu gor o obvezni kontracepciji z njim!    

Žal mi je, da trpiš, in ti želim, da se čimprej sama izvlečeš iz godlje, ker z otrokom se boš malo težje.
Pogum, punca, nekje te že čaka nekdo drug user posted image  !        
     Lahko noč,                 Rožica

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?