|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko so vam otroci ...
10.8.2006 9:10:19   
CUKRČEK
ja, urši me je spomnila še na naslednje: Mahnjena je na vsa prevozna sredstva, še posebej na motorje...kot oči.  Pa ful skoz ogleduje joške....tud kot oči, da ne bo pomoteuser posted image

To, da pa izredno rada pospravlja, pa ne vem po kom ima. Ne jaz ne oči nisva za te špase. Mogoče je pa samo videla, da bo končno nekdo moral pospravit, preden crknemo v umazanijiuser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko so vam otroci ...
10.8.2006 11:49:51   
superca
Živjo vsem .

Imam dva sina ,  10 pa 8 let in  sta taka, kot moj  oba mahnjena na motorje, avte... le da  je eden  bolj priden v šoli to ma najbrž po men. Druzga pa vse drugo bolj zanima kot šola ( to ma po njem)user posted image .  Bom morala se skulirat k me terkrat čist ob živce sprav, pa še tako nedolžno faco zna narest , da pol mu pa sploh nič ne moreš. Kaj čmo zna naju mal vrtetuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko so vam otroci ...
10.8.2006 14:50:25   
dory
tamal je sicer cista kopija dedija..se zlicko v predelu prsnega kosa imata le onadva obrnjeno na ven :)

drugace pa skoz bolj ugotabljam,da je mala kopija mene...zna met pestro zivljenje ja :)user posted image

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko so vam otroci ...
14.8.2006 12:46:12   
siniti
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

jaz se velikokrat zalotim, da uporabljam iste stavke kot moja mami, isti način govora... tko se mi zdi, da k bom mela svoje otroke, da jo bom ful "oponašala".. ker tud vidim npr. kako se midva s partnerjem "skregava"- isto mu govorim kot mami očitu..user posted image   včasih se mi tko smešno zdi..user posted image



hehe se podpišem

_____________________________

bil je 25. maj 2006 in rodila se je LIYA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko so vam otroci ...
14.8.2006 17:09:26   
Gina
Ta velik je zelo karakterno podoben meni. Vede se podobno, iste fore ima in preberem ga kot odprto knjigo, ker reagira na podoben način kot jaz. Zelo enostavno ga razumem.  

Ta srednja ne vem, komu je podobna. Mogoče če bi skup zmešal gene raznih daljnih prednikov po trmi, vztrajnosti, cviljenju, socialnih čudnostih, vseh nadarjenostih, izraznih sposobnostih in pameti - in evo ti mojega otroka.user posted image user posted image  Karakterno je najbolj podobna mojemu partnerju in kdor ne ve, da ni njegova hči, bi ju komot uvrstil v iste gene.

Ta mali nimam pojma, po kom je. Ena prijazna, mehka dušica. Kako že je rekla meta - podoben je očitu, pamet ima pa po mamici....user posted image

Jaz verjamem, da so geni večji del določenosti človekovega karakterja. Mnogo večji del, kot vzgoja. Vem, ker to vidim. Včasih nisem verjela, ker nisem videla. Nekaj človeka žene v določene načine reagiranja in v določene vrednote. To je v njem, še tako topla ali nasilna vzgoja tega ne prepreči.

(odgovor članu siniti)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko so vam otroci ...
14.8.2006 18:54:56   
Anonimen
Tamala je bila vizuelno še pred kratkim kopija mene, zdaj mi je pa že več ljudi prijavilo, da vedno bolj očiju postaja podobna. S karakterjem je pa tko. Oči pravi, da ko je pridna, je po njem, drugače pa po meni.user posted image  No, sej je res kar naprej nasmejana, kar ima po očiju, pa tud hitro popizdi, ko kaj ni tako, kot si je ona zamislila, kar je pa po meni.user posted image  Pa spi tako kot jaz. Nogice izpod odeje in obvezno roko čez oči.
Kaj bo še ratalo iz nje, bomo pa še videli, ker bo drug teden šele 7 mesecev stara.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko so vam otroci ...
16.8.2006 9:13:15   
vesna.com
Ja kaj pa vem,moje mal na poštarja spominjajo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko so vam otroci ...
21.8.2006 15:35:05   
lu155
jst sm čist mojmu očetu podobna
rjavi lasje,tmna polt,rjave oči...
kaj pa vem kaj imam mamino...eni pravje de sm karakter čist mamin
da nrdim vse za druge da sm delovna.včasih trmasta... 

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko so vam otroci ...
21.8.2006 22:52:56   
sneška_
Moja Sara je podobna očiju ampak v karaktru je čist na mene Zdaj sem skoro opazila da je mirna in povlečena in zaprta na mene.Sliši vse kaj se govori pa se dela da nič ne sliši in tudi ima na mene to črto da se odpre ali ko se enkrat otpre takrat je pa čudež.Vse nabira v sebi. 

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko so vam otroci ...
22.8.2006 0:30:31   
frutka_
Laske ima čisto moje, oči ima temne po dedkih, mezinčke na nogah ima atijeve, muzikaličen je tudi po enem dedku, govori ko raztrgan dohtar po mami...user posted image user posted image user posted image
Kranodar!

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko so vam otroci ...
23.8.2006 23:39:09   
babylove
Moj se razkuri isto kot jaz. Nič dobrega...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko so vam otroci ...
24.8.2006 13:42:35   
petra.horzi
zaenkrat, kokr se že da ugotavljat značaj, nama je obema podoben, trmast je tko k obadva, je pa skoz nasmejan in velik govori-tko k seveda jz,
spi v istem položaju kot jaz-na trebuhu, eno roko in nogo na isti strani skrčeno, drugo roko in nogo stegnjeno in ravno tako kot jaz ne more drugač spat kot na trebuhu
za ostale podobnosti bomo pa še vidl-jaz upam da nama ne bo kej preveč podoben, k pol bo kriza
sva pa oba z malim kozoroga, mož je pa vodnar, tko da-nikol se ne ve

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?