|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IZPUŠČAJI
14.8.2006 20:54:49   
saschia1
Pozdravljeni!

Moj sonček je star 9. mesecev in že mesec dni se pojavljajo po njegovem telesu izpuščaji, kot alergija.En dan pridejo pa izginejo in potem se spet pojavijo..npr. sedaj je že par dni pikast...pojavljajo pa se najbolj na rokicah, nogicah le tu in tam kje drugje po telesu. Mislim , da ga ne srbi, ker se ne praska.Zanimajo me znaki alergij?!!Pri pšenici, mleku, .....??Ko sva bila pri pediatrinji je rekla, da to ni alergija, ker bi se pri njej praskal?!!Dala mi je kapljice Fenistil in po tem so pikice izginile..čez par dni so se spet pojavile. Sedaj mu jih ne dajem, ker sem mnenja, da s tem se alergija samo potuhne.

Prosim , če delite svoje izkušnje z menoj.Zanima me , če se vam zdi, da je še premali, da bi ga dali testirat in kaj menite o tem?kako poteka testiranje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZPUŠČAJI
15.8.2006 9:05:04   
mami darka
Zakaj vama je dala Fenistil, ča zavira srbenje, njega pa ne srbiuser posted image ?
Poskusi ukiniti hrano na katero sumiš alergijo in počakaj nekaj dni, pa boš videla če je to to. Lahko namažeš s kakšno navadno negovalno kremo, s hladilnim mazilom.
Če še pol ne bo boljš, pa pojdi nazaj do pediatrinje.

(odgovor članu saschia1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZPUŠČAJI
15.8.2006 13:49:35   
ada2
ni še premali za testiranje.
lahko pa da je alergija na kakšen zunanji vpliv - pralni prašek, mehčalec, kaki cvetni prah, vlažilni robčki,....
pojdi še enkrat k P. moj Adam ima tudi občasno kake pikice, ki izginejo, mislim pa da je pri njem to od potenja.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mami darka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček v vročih poletnih dneh: nasveti
Poletje je, dnevi so vroči in soparni, mnogo novopečenih staršev pa se sprašuje, kdaj lahko novorojenčka prvič peljejo n...
Plavanje z dojenčkom
Kdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...




Spanje alergikov
Paštetka

Zanima me kako so spali otroci, dojenčki (po 3. mesecu), ki imajo potrjeno alergijo na hrano. Seveda bom vesela vsakega komentarja, glede spanja in alergije, sploh, če se je stanje po uvedbi diete izboljšalo.

Ni prespal noči do 2. leta (zbuja se več kot 3xna noč) (33%)

Večinoma spi celo noč (40%)

Zbuja se 2-3x/noč (28%)


Število vseh glasov: 134

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!