|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko nas je takih?
21.8.2006 21:59:38   
bucka01
November05 prenehala biti 2user posted image 7 tednov .
Sedaj pa nam zopet že 18 tednov bije novuser posted image .
Srečno ostalim in da čimprej zagledateuser posted image user posted image

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko nas je takih?
22.8.2006 8:29:03   
Grizo
Uh, nas je res veliko. Preveč...

Upam, da vse še letos zagledamo user posted image  oz. user posted image , tiste, ki pa ste že srečke user posted image , pa da dobite zdrave, nagajive user posted image !

Pa ena user posted image  za vse nas!

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko nas je takih?
22.8.2006 18:20:58   
minka 123
Hoj punce,

Tudi mene je nesreča doletela že 2x. Prvič letos za Novo leto (ni bilo potrebno čiščenje) v 6. tednu, drugič pa konec aprila, ko je plod odmrl v 10. tednu (na abrazijo pa sem morala 2x, ker prvič niso dobro sčistili). Vzela sva si 4 menstruacije premora (da bo bolj sigurno), sedaj pa bova končno poskusila delati na user posted image
Priznam, da me je kar pošteno strah kaj bo tretjič, ker mi je vsakokrat huje in želja po otročku še toliko večja.

Srečno vsem!

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko nas je takih?
23.8.2006 9:04:45   
polona25
minka123 boš videla, v 3. gre rado user posted image .

Lp

(odgovor članu minka 123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko nas je takih?
23.8.2006 11:58:00   
Anonimen
Abrazija 23.6.06 7t6d - prazna vrečka.
Prvo user posted image  sem po tem dobila 40 dan, zlo močno, še kar nekaj koščkov se je sčistilo ven.
Počakala sva samo na prvo user posted image , ker mi je G, ki je delala poseg rekla, da imam čvrsto maternico in da naj počakam prvo M in kar naj poskušava znova.Sedaj sva spet znova začela pot....

(odgovor članu polona25)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko nas je takih?
26.8.2006 15:44:07   
anjaa
verjetno zvezi precej neumno to vprašanje tako da se vam orpavičujem vnaprej, ampak a kaj boli če delaš splav v 9 mesecu?? sama sicer nisem imela problemov in sva dobila dojenčico ki je stara skoraj 2 meseca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko nas je takih?
27.8.2006 9:33:41   
lana38
9. mesec???? Od 24. tedna naprej je že porod, to pa je 5. mesec.user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko nas je takih?
27.8.2006 9:53:23   
čiška
LP!Abrazija 19.07.06,zanosila po IVF-ju,dvojčka.Diagnoza-slepo jajce.Še vedno nimam menstruacije,ampak vidim,da je to normalno.Po abraziji sem krvavela še 20 dni,ampak so me v redu sčistili-hvala bogu.Vsem nam želim ,da čimprej zagledamo user posted image !lp

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko nas je takih?
27.8.2006 10:23:17   
Grizo
Anjaa, si mislila v 9. tednu?

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko nas je takih?
27.8.2006 12:02:31   
barbž
No, na žalost se pridružujem. Abrazijo sem mela pred 3 dnevi, 24.8. V 12. tednu sem začela krvavet brez bolečin, razen vsake tolk me je vščišnilo, kar sem pa pripisovala nosečnosti...Pa sem se motila. Plodek je odmrl že kmalu po 1. ultrazvoku, v 9. tednu. Sem mislila, da se mi sanja. Nisem mogla verjet, še zdaj ne dojemam čist. Pa se je treba sprijaznit. Sigurno bomo še probal, ampak me bo velik bolj strah. Tko da bom rekla na pregledu svoji ginek., naj pregleda, če je z maternico vse ok, da se ne bi to ponovil - ker sem slišala, da maš lahk tud kšno pregrado noter in se plod ne more naprej razvijat.

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko nas je takih?
27.8.2006 13:04:35   
anjaa
ja, mislila sem 9 teden in ne deveti mesec. sem se zmotila!

(odgovor članu barbž)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko nas je takih?
27.8.2006 20:53:19   
tinaaja
Anjaa, o kaksnem splavu ti govoris? Umetnem ali spontanem? "ce delas splav v 9 tednu"..
SS se lahko zacne s krci in krvavitvijo in to ponavadi boli, vcasih neznosno. Ce pa je zamujeni splav (missed ab.), torej, da plod, odmre in ne pride do krvavitev, potem ne cutis nic. In gres na abrazijo, kjer si pod narkozo in spet ne boli.. To je fizicno.

O psihi pa je bilo ze dost napisanega, mislim, da ni treba posebej poudarjat.user posted image

Na sreco pa cas naredi svoje...

Barbž user posted image user posted image  Zal mi je.

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko nas je takih?
27.8.2006 20:56:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbž

No, na žalost se pridružujem. Abrazijo sem mela pred 3 dnevi, 24.8. V 12. tednu sem začela krvavet brez bolečin, razen vsake tolk me je vščišnilo, kar sem pa pripisovala nosečnosti...Pa sem se motila. Plodek je odmrl že kmalu po 1. ultrazvoku, v 9. tednu. Sem mislila, da se mi sanja. Nisem mogla verjet, še zdaj ne dojemam čist. Pa se je treba sprijaznit. Sigurno bomo še probal, ampak me bo velik bolj strah. Tko da bom rekla na pregledu svoji ginek., naj pregleda, če je z maternico vse ok, da se ne bi to ponovil - ker sem slišala, da maš lahk tud kšno pregrado noter in se plod ne more naprej razvijat.


user posted image user posted image user posted image Upam, da čimprej zagledašuser posted image user posted image

(odgovor članu barbž)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko nas je takih?
28.8.2006 22:11:53   
ElaM




Ojla,
imela ss v 7t, decembra o4,
lani septembra sem ponovno zanosila in imam doma krasno punčko.
Drage moje, za vse bo posijalo sonce, 100%. Srečno.user posted image




_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko nas je takih?
3.9.2006 16:10:53   
Jelenche
hej punce,

kako zalostno je to, zelo veliko nas je, veliko veliko prevec.

Grizo ti si imela abrazijo na isti dan kot jaz.
Torej, abrazijo oz (missed abortion) sem imela 3.8. 2006 tocno mesc dni nazaj.  

Sicer ne vem v katerem tednu je plodu odmrl srcek, ciscenje sem imela v 11t 5/7, vendar je G na urgenci povedal da je plod odmrl 2-3 tedne nazaj.

user posted image  se ni prisla. sicer me jajcniki kar bolijo (ampak to me bolijo ze dva tedna pa se vedno nic).

sej bo .... sej bo

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko nas je takih?
3.9.2006 20:14:11   
Grizo
Jelenche, user posted image . Očitno sva imeli obe res slab začetek avgusta... Pri meni je bilo to točno 4. dan po rojstnem dnevu. Takrat sva bila/bili še dva/dve...

Mene je tudi zadnja dva tedna vsake toliko špiknilo v jajčnikih, pa sem danes zjutraj dobila user posted image  (sem se je prvič v zadnjih 9 mesecih razveselila user posted image ).
Midva bova šla kar takoj v akcijo. Tako mi je svetoval Pušenjak, saj imam napredno endometriozo.

Kdaj pa se bosta vidva podala v nove boje?
Upam, da dobiš čim prej user posted image !
Lp.

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko nas je takih?
4.9.2006 8:46:51   
SM10
Tudi jaz se vam verjetno pridružim.
Na prvem uz  po zadnjiuser posted image  naj bi bila v 7t4d ampak še ni bilo videti srčka.
v soboto sem dobila rahel izcedek in sem šla na urgenco, kjer mi je še enkrat delal uz in pikica naj bi bila velika za 5t2d, GV 11-14mm. Viden tudi manjši hematon. Razlike je 2tedna in pol. Imela sem možnost čiščenje ali počakati do četrtka, ker imam še en uz in sem se odločila za slednje. Ni mi pa dal veliko upanja, ker naj bi bila v soboto "7t6d", pa še vedno brez srčka. Dobila pa sem dobrostan. Teško se je pripravit na najhujše, pa čeprav vem, da je konec in sama sebi delam neke utvare, ampak , do četrtka se bom že prepričala, da grem v petek na čiščenje. Grozno ampak, ko se malo spovem se počutim kar bolje in z novim upanjem, da v treje gre rado. Drugi ss v tem letu.

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko nas je takih?
4.9.2006 16:44:19   
tinaaja
SM10 zal mi je.. Definitivno pocakaj do cetrtka. Saj si ziher brala zgodbe, ko so zenske po 2 tedna cakale, G so jih posiljali na ciscenje, na koncu pa se je le pojavil srcek. Ne ves, kaj bo do takrat, morda pa je. Vsaj nikoli se ne bos vprasala, kaj pa ce...
Upam, da se vse iztece ok...

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko nas je takih?
5.9.2006 8:13:48   
Špela100
SM10 joj tudi ti že drugič, jaz sem tudi imela že dve čiščenji. 11/05 in 3/06.
Nimam besed, bodi močna, mislim nate in ti držim pesti. Javi se kaj.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko nas je takih?
5.9.2006 13:09:16   
Jelenche
SM10 bodi mocna!!

Pocakaj se malo, ... vem da je tezko, saj smo vse to dale cez, ... ves upanje umre zadnje

user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko nas je takih?
5.9.2006 14:51:10   
SM10
Hvala punce,  brez vas bi vse skupaj težje prenašala.
Povejte mi kako je bilo z vašimi prisi-so bile napete do ss oz. čiščenja ali ste opazile kakšno spremembo prej. Namreč moje so še vedno napete in prisotne so občase slabosti - če ni to spet psiha.

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko nas je takih?
6.9.2006 14:00:03   
lana38
SM10!
Mogoče pa bo jutri vse OK na UZ.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko nas je takih?
6.9.2006 14:33:38   
Naja31
Uf, nas je velik.
28. julija čiščenje zaradi praznega jajčeca, čez dva dni spet ker v prvo niso dobro opravili.
Še vedno čakam na M, moja G mi je dala Dabrostan za sprožitev M, ampak je še ni.


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko nas je takih?
7.9.2006 17:44:38   
nina_25
Hoj punce! Kako ste,vidim,da vas je polno takih,ki ste izgubile otroka,jaz sem ravno predvčerajšnjim prišla iz bolnišnice,še sem zmedena nisem še dojela kaj se je zgodilo,otroka sem se zelo veselila saj je bila to moja prva nosečnost.


lp.

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko nas je takih?
8.9.2006 14:01:18   
Anonimen
Najverjetneje se vam bom pridružila. Včeraj sem bila na pregledu in v 8t. ni utripov. Prosila sem za še en teden odloga - če prej ne začnem krvaveti. Še vedno upam na čudež.

LPuser posted image

(odgovor članu nina_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?