|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko nas je takih?
24.9.2006 16:26:05   
smotka lonib
Se popolno strinjam s tabo. Zmeraj je treba verjet, da bo vse OK.

Lep sončen dan!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Koliko nas je takih?
25.9.2006 9:24:12   
honey
Tudi jaz sem ena izmed nesrečnic. In sicer sem bila (po njihovem) v 5. tednu, čeprav mislim, da sem bila že v 6., 7. tednu, ko sem v ponedeljek dobila tak rjavkast izcedek. V torek zvečer je bila prisotna že kri, ampak vrečka je bila še vidna. V petek pri svoji gin. pa ni bilo nič več, samo še močna krvavitev. Ne vem, nekje od torka do petka je moja pikica izginila user posted image . Gin. mi je priporočila, da naj počakamo 2 mes., potem pa lahko začnemo spet na novo.

Joj, kako grozni občutki so to, pa čeprav sem že kar nekako pričakovala, da ta nosečnost ne bo šla skozi, da bo nekaj narobe, je še vedno bil šok. Kaj šele tiste boge revice, ki ste to doživele večkrat. Jaz imam vsaj doma 18-mesečnega user posted image , ampak je bilo še vedno grozno!!! Ne znam si predstavljat vaših občutkov, ki nimate doma še nobenega sončka, da bi vam pomagal prebrodit te težke trenutke.

No, ampak sem se kar hitro spravila nazaj k sebi in se tolažim s tem, da bolje zdaj kot pa potlej v kasnejši nosečnosti. Če je pač tako usojeno, je tako usojeno, nimam kaj.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Koliko nas je takih?
25.9.2006 15:16:58   
MR99
Naj še jaz dodam svojo žalost. Januarja letos abrazija v 14 tednu, odmrtje ploda, srček ni bil. Nato tri mesece pavze, nato ponovno v akcijo, od takrat še nič. user posted image
Vsak mesec ponovno razočaranje, zdaj so se mi začele neredne menstruacije, trenutno mi zamuja še 27 dni, noseča nisem. G me po abraziji sploh ni prav pogledala, samo pretipala me je, to je vse. Zdaj sem naročena za tri mesece. Prvič nama je uspelo v drugem mesecu, zdaj že pol leta nič!. user posted image

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Koliko nas je takih?
25.9.2006 17:23:08   
natasika_004
Oj punce! Sem nazaj vidim da nekaterim uspeva zato čestitke tudi meni je po dolgem času uspelo obdržati otročička šla sem na teste in so rekli da so se malo zmotili in da je vse v najlepšem vredu samo upam da bom obdržala malo me je strah kljub vsemu,da je g rekel da se nimam česa bat,preveč ne pričakujem ker se lahko kaj hitro obrne,punce ne obupat.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 25.9.2006 20:31:04 >

(odgovor članu MR99)
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Koliko nas je takih?
25.9.2006 18:57:42   
vanessa_30
natasika_004! Čestitam upam,da bo vse vredu,kmalu se vidive do takrat pa upam,da bo vse vredu,aja pa še nekaj kdaj imaš rok ?? 


< Sporočilo je popravil Jančika -- 25.9.2006 20:35:38 >
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Koliko nas je takih?
25.9.2006 19:02:54   
natasika_004
Nesa hvala,kako je tvoja Minea,zdravnik mi je rekel,da junija nekje imam rok,veš malo me je strah ne pričakujem preveč ok upam,da kmalu prideš.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 25.9.2006 20:35:59 >

(odgovor članu vanessa_30)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Koliko nas je takih?
25.9.2006 20:04:12   
tinaaja
Natasika, me veseli, da je s tvojim user posted image  vse OK in le pogumno naprej.


Drugace pa - daj uporabljaj vejice in pike in ostale slovnicne znake, ki so potrebni, da se razbere, kje ima tekst rep in glavo. ful tezko je desifrirati, ce je vse brez znakov ali pa v celem tekstu samo vejice. Pa brez zamere..

< Sporočilo je popravil Jančika -- 25.9.2006 20:36:34 >

(odgovor članu natasika_004)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Koliko nas je takih?
25.9.2006 20:37:47   
Jančika_
Brisala sem del sporočila natasike_004, ki zaradi osebnih podatkov ni bil primeren. In lepo prosim za nekaj slovnične discipline!

< Sporočilo je popravil Jančika -- 26.9.2006 21:57:01 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Koliko nas je takih?
26.9.2006 16:39:56   
natasika_004
tinaaja! hvala bom poskušala pogumno naprej čeprav me je strah. Se opravičujem hvala,ker si me opomnila v naslednje bom pazila.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Koliko nas je takih?
26.9.2006 16:53:25   
tinaaja
Natasika - dobro vem, kaj je strah, se borim z njim ze zadnjih cca 12 tednov, od kar vem, da sem noseca. Ampak je treba verjet a ne, da bomo enkrat doble zdrave user posted image  v narocje, a ne.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu natasika_004)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Koliko nas je takih?
26.9.2006 17:14:22   
malalara0026
natasika_004 in tinaaja čestitam držim vama pesti,da vama bo uspelo. Jaz se vam pridružujem,ker drugače se mi bo zmešalo če ne bom nič počela.Doletelo me je nekaj česar nisem pričakovala. 12.9.2006 sem rodila hčerkico bila sem zelo srečna ampak po 24 urah je umrla.Svet se mi je podrl mislila sem umreti v tistem hipu,ko sem izvedela,da je moja sončica umrla.Punce držim pesti za vse vas,da vam bo enkrat uspelo.Upanje nesme umreti.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Koliko nas je takih?
26.9.2006 17:22:20   
natasika_004
ja tinaaja imaš prav.Treba je verjet,da bomo enkrat dobile zdraveuser posted image  v naročje.user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Koliko nas je takih?
26.9.2006 18:04:42   
lana38
malalara0026!
Najprej iskreno sožalje ob izgubi user posted image . user posted image Zakaj pa je tvoja punčka umrla? A ti niso to nič povedali? To je pa res grozno. Ne morem si zamisliti, da me doleti še kdaj kaj takega v življenju.
Moja izkušnja je huda, ampak se mi zdi vseeno mila, ob tem, da ti umre user posted image  24 ur po porodu. Jaz sem bila na UPN v 20. tednu, ker je moja user posted image  imela DS. Torej sem se sama odločila za izgubo...
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu natasika_004)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Koliko nas je takih?
26.9.2006 18:11:19   
tinaaja
malalara, zal mi je.. in ni besed, ki bi jih lahko napisala, da bi te potolazile.
moja mami je tako zgubila mojo sestrico, 3 dni po rojstvu, zive je sploh videla ni. ce njo pogledam, vidim, da tega ne prebolis nikoli, zivis pa naprej in ves, kakor je morda zdaj nemogoce si to predstavljat, enkrat je spet cas za nasmeh na obrazu .. upam, da imas ob sebi ljudi, ki ti bodo pomgali cez najhujse in si boste v podporo.
Ti pa le napisi tukaj svojo bolecino, morda tudi tisto, kar ne upas na glas reci ali priznati.
moje sozalje user posted image user posted image user posted image
naj te cuva tvoj anglecek, tko kot mene moji trije

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Koliko nas je takih?
26.9.2006 19:10:36   
lilijana22
tinaaja in natasika_004 prejmita čestitke.Malalara0026 tebi pa iskreno sožalje ob izgubi tvojega sončka.Res ni besed,ki bi opisale to bolečino neizmerno bolečino.Tudi moji sestri je umrl otrok tri mesece po porodu.Še zdaj je v šoku in ne ve kako in kaj.stalno je v malčovi sobici.Upam samo,da ti fant in vsi ostali domači stojijo ob strani,v tem težkem trenutku.user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Koliko nas je takih?
26.9.2006 20:06:02   
smotka lonib
Malalara0026! Kar solzna sem bila, ko sem prebrala, kaj si doživela. tega ne privoščim nobeni. Že tako je hudo, če imaš spontani splav, še huje pa je, da rodiš user posted image , potem pa ti v nekaj dneh ali mesecih ali letih umre. Tudi jaz upam, da ti tvoji najbližji stojijo ob strani. Držim pesti, da se boš čimprej pobrala in začela spet delati na tem, da čimprej postanešuser posted image . Tudi zate bo nekega dne posijalo sonce.


(odgovor članu lilijana22)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Koliko nas je takih?
27.9.2006 9:03:00   
teri
Malalara0026:Tudi jaz se pridružujem puncam in ti izrekam sožalje.Dobila sem prav kurjo polt ko sem brala tvoje sporočilo in solzne oči.Nimam besed res.Po takih stvareh vidiš kako so lastni problemi majhni.
Svežim nosečkam pa srečno!Ne se sekirat,če vas ne špika.Hvalabogu, ni nič narobe!Je prav da po takih izkušnjah je ta nosečnost lepa in brez bolečin!Uživajte še za nas!

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Koliko nas je takih?
27.9.2006 9:38:11   
Anonimen
Malalara0026: prejmi iskreno sožalje tudi z moje strani. Me je kar streslo, ko sem prebrala, kaj se ti je zgodilo. Meni je bilo tako hudo, ko mi je G. rekel, da mojemu sončku več ne utripa srček, ne morem pa si niti predstavljati, kaj doživljaš ti.
In verejmi - enkrat bo tudi za nas posijalo sonce.

(odgovor članu teri)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Koliko nas je takih?
27.9.2006 16:41:14   
malalara0026
lana38! Hvala,za sožalje. Moja punčka je umrla zaradi zadušitve tako je rekel zdravnik. Zdaj pa če je res pa ne vem. Vsem puncam še enkrat hvala,nobeni ne privoščim tega.Upam,da bo nekega dne tudi vam uspelo.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Koliko nas je takih?
27.9.2006 18:19:24   
natasika_004
malalara0026! Iskreno sožalje tudi z moje strani. Ne razumem kako se je lahko punčka zadušila.Pa zdravnik ti je samo to povedal nič drugega.Še enkrat iskreno sožalje.user posted image

(odgovor članu malalara0026)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Koliko nas je takih?
27.9.2006 18:30:32   
nina_25
Punce sem nazaj. Vidim,da se je dosti zgodilo.Tinaaji in natasiki_004  iskrene čestitke.Upam,da bo skozi nosečnost vse dobro,držim vama pesti,da vama bo končno uspelo.Malalara0026 tebi pa izrekam iskreno sožalje.Me je kar streslo in pretreslo,ko sem prebrala.Tudi sama sem zelo,zelo žalostna sploh nimam volje za živeti.Upam,da ti tvoji domači stojijo ob strani,sedaj,ko rabiš veliko podpore.

(odgovor članu natasika_004)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Koliko nas je takih?
28.9.2006 9:28:58   
teri
Dobro jutro! user posted image Kje ste punce!Bo kaj debate danes,al ste vse še zaspaneuser posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Koliko nas je takih?
28.9.2006 12:38:11   
computeters
Jaz sem imela prvič spontani splav v 12 tednu,ker je plod odmrl. Po staležu sem šla še na dopust in se prav lepo imela ter poskušala pozabite na dogodke preteklih dni. Počakala na prvo menstruacijo in ponovno zanosila. Žal tudi v drugo nisem imela sreče. Tudi tokrat mi je plod odmrl in sledilo je čiščenje. Ker se krvavitev ni ustavila sem morala čez teden dni na ponovno čiščenje. Zdaj čakam na menstruacijo. Poskušala bom zanositi takoj, pa tudi telo je zdaj hormonsko bolj pripravljeno. Vsaj tako je rekla moja ginekologinja. Srečno.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Koliko nas je takih?
28.9.2006 13:24:11   
teri
Computeters:Ne vem če je dobro da tolko hitiš.Telo si ne opomore tako hitro.Če boš tako nadaljevala je nevarno da se ti prav zaradi tega ponavljajo ss.Jaz bi na tvojem mestu počakala da gresta mimo vsaj 2 user posted image .Vem da je težko čakat in da siuser posted image strašno želiš,ampak ni dobro z glavo skozi zid.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Koliko nas je takih?
28.9.2006 18:13:20   
malalara0026
Danes pa ste nekam tihe,nič se niste oglasile.Mene pa je danes spet premagal jok.Ko sem videla malega otročička v naročju presrečne mamice, zmešalo se mi bo.Computeters veš teri ima prav,čeprav si neznansko želišuser posted image  je boljše,da malo še počakaš,ker ni dobro z glavo skozi zid.

_____________________________

Malalara

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?