|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 22:59:31   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mogoče smo ženske, ki preveč ljubimo.

Anonimna, ki je začela to temo


Ne, ste pač ženske, ki se premalo spoštujete in svojim partnerjem tudi pokažete, da spoštovanja niste vredne.

Firasto

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:16:43   
sneška_
ko bih lahko to pa jaz naredila da je bivši skos razmišljam in vedno v zadrego me spravi tamala moja pa še tujac sem tuki v slo lep pozdrav

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:29:36   
CIPRESA
Ne nikoli se ne zmerjava ker je ni stvari za katero se nebi dalo zmenit na lep kulturen prijazen način brez da bi kdo butnil ven kako mastno.............te navade nima od naju nobedenuser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:31:23   
Anonimen
Brezoblična gmota mesa, je najhujša "žaljivka", kar mi jih je izrekel. IN je še do danes nisem pozabila.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:39:04   
sneška_
ne vem kaj bo naprej.vi z ringaraje ste tuki velik sem se naučila od vaju pa vsak dan berem kaj se dogaja in hotela bih skupi z vami v debatah sam si ne upam ker slovenščino dobar razumem ampak pisava mi ne gre najboljše.zelo kratek čas sem tuki in to pač ni dovolj da bi se pisave dobar naučila.sam mi je full hudo ker živim v peklu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:43:03   
CIPRESA
maja!!!!

Se mi je zdela nekam čudna tvoja pisava, ker nevem točno kaj si napisala!!!
A si ti anonimna ki je odprla post???? Zakaj živiš v peklu???

Drugače pa ti kar debatiraj bomo že pogruntale kaj boš napisalauser posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:49:40   
sneška_
hvala vam na razumevanju v peklu živim ker sem podložena grdimi besedami in pretepu in prišla sem iz makedonije sem da bih si ostvarila novo življene vse sem imela dol tuki sem prišla po ljubezen in zdaj sem dobila pekel

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:50:10   
Anonimen
Maja ti kar napiši in se izpovej, boš videla da nisi edina in sama.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:52:43   
Bumblebee
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Jaz pa priznam, da nama je že obema v stresni situaciji kdaj "pobegnila" kakšna neprimerna beseda, ki je bila namenjena partnerju.
Seveda sva bila vedno oba takoj na smrt užaljena in se nisva pogovarjala (max. 10 min user posted image ), potem je pa bilo tistemu, ki je besedo izrekel, vedno takoj žal. Sledilo je veliko opravičevanje, prilizovanje,.... in bilo je pozabljeno in oproščeno.
Govorim v preteklem času, ker nama zdaj že kar nekaj časa ni nič "ušlo", ampak tudi če se še kdaj zgodi, se ne sekiram.
Samo da nam ne pride v navado.


Se podpišem pod tvoj post.

Nama se je to občasno dogajalo ker, je bil (sam prišel do tega zaključka) kar neko obdobje ful nezadovoljen sam s sabo in se je namesto, da bi se v konfliktni situaciji pogovoril zaprl vase ali pa (redkeje) popenil. Jaz vedno hočem stvar čimprej razčistit in it naprej in sem vedno najprej poskusila lepo, nato pa mi je včasih počil film in sem ga poskušala tok sprovocirat, da bi se vsaj skregala in bi bil poj končno mir - no takrat je bilo potem pestro. Je bilo pa potem obema skoraj istočasno žal in nemalokrat sva oba končala v solzah. SEdaj je bolje - pravi, da se je končno sprijaznil sam s sabo in svojimi omejitvami in hej - življenje je spet za celo lestvico odtenkov svetlejše.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
17.8.2006 23:54:26   
sneška_
ima en forum na web v makedoniji ima vsega samo takšnega foruma pa ni in že tri dni se matram da naredim nekaj podobnega kot tuki in ko primer sem dala ringaraju in imam velik uspeh in potporu s strani mamice tam dol nekje južnoŠe so zaprte ni ravno ko na tem forumu sam upam da bojo takšne kot vi vsak dan berem kaj se dogaja kak se pogovarjate in mi je zelo všeć.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
18.8.2006 0:02:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 0:02:33   
Anonimen
O maja, jaz sem krščena v makedoniji kot Snežanauser posted image user posted image user posted image nives-snežna kraljica(snežana)
Tako kot je napisala Kerensa...boljše zdrava sama, kot pa bolana z nekom
Samo kolikor razumem si tukaj v slo oddaljena od svojihuser posted image
Ja to ni kar tak, ampak vse se da porihtat!!!!!!!!!

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 0:06:14   
Anonimen
Oprosti anonimna, to je tvoja tema. Kaj ti naj povem? Dopovej partnerju da samo neinteligentni ljudje-brez besednega zaklada, uporabljajo žaljivke med pogovorom ali prepirom.Najlažje je rečt ti si pi..., kur.., ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 0:10:59   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: maja 30

hvala vam na razumevanju v peklu živim ker sem podložena grdimi besedami in pretepu in prišla sem iz makedonije sem da bih si ostvarila novo življene vse sem imela dol tuki sem prišla po ljubezen in zdaj sem dobila pekel


maja, nihče si ne zasluži zmerjanja in grdih besed, še manj pa da se počutiš da živiš v peklu, saj nisi njegova lastnina s katero lahko počne kar ga je volja.  Stopi še korak naprej in se osvobodi še tega pekla!!!

Srečno!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 0:20:33   
sneška_
 velik mi pomenite in to da vas rada berem saj ste edini s katerime se loh pogovarjam  grem zdaj objeti mojo malo sarico kira mi pomeni največ na svetu in zarad nje vse prestajam  lahko noć želim vsem na rr. jutri spet

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 0:24:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja 30

velik mi pomenite in to da vas rada berem saj ste edini s katerime se loh pogovarjam  grem zdaj objeti mojo malo sarico kira mi pomeni največ na svetu in zarad nje vse prestajam  lahko noć želim vsem na rr. jutri spet


Maja moja ravno zaradi sarice tvoje tega ne smeš prestajatuser posted image

Jaz grem tudi, sem obupala lahko noč pa pauser posted image

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 6:21:08   
Anonimen
Med sabo se ne obkladava z ničemer takšnim (ali podobnim). V hecu pa mu jaz velikokrat rečem, da je SMOTAN DEDC ali pa on meni, da sem BABJA VEŠČA.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 6:51:27   
srki
Kadar imava kakšne "težke" debate pa ko vidim, da me noče razumet, kaj mu hočem povedat, mu rečem piz... si smotan, s kakšnimi kur... ali prasi.... pa en drugega še nisva zmerjala, vsaj v obraz ne.

Ko pa me ornk razjezi, pa gre potem ven, ali pa jaz, potiho zašepetam, prokleti kur..  Ne morem si pomagat, tista jeza v meni je tisti moment prevelika, da bi se zadržala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 6:54:15   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ne prideva dlje od bumbarja, vosla, limone in rogovile.



pr nas gre tud nekak tkole...in zej tamal veselo ponavlja....vosu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
18.8.2006 7:13:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 7:53:21   
daddy
   Kake tri leta nazaj ( med prvo in za zdaj edino krizo ) sva se obkladala tudi s kakšno grdo besedo vmes ( mašilo za pomanjkanje argumentov ). Ampak samo takrat. Sicer gre "konstruktivna debata" ( pričkanje ) z, hm, "normalnim besednjakom" pri nama user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 9:32:38   
Anonimen
Joj, pri nas sem pa jaz tista ki včasih grdo govori...user posted image ,mojga pa še nisem slišala...Se moram mal skulirat...

(odgovor članu tanja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 9:49:54   
Sita
Midva sploh nisva vajena preklinjat, sploh nikoli. Še manj, da bi se zmerjala. Kajti grde besede nama gredo obema na bruhaje, jih preprosto ne preneseva. In oba se slabo počutiva poleg ljudi, ki pogosto preklinjajo. Pr nekaterh pa se mi zdi, da je to običajen besednjak in s tem niti ne zmerjajo koga, da bi to nanj letelo, ampak je to stvar navade in takšne besede uporabljajo bolj za mašilo ali da tako izražajo svojo jezo in frustracije. 
No, če bi bila sama v takšni situaciji, bi kar hitro naredila red. Meni že ne bi kdo dvakrat utegnil kaj takega reči. Temeljito bi se pogovorila z njim in zahtevala, da takoj preneha s pubertetniškim obnašanjem in se vede kot odrasel človek. Če pa je to njegov normalen besednjak, da besede pač ne bi letele name, bi ga pa samo opozarjala, da se poskuša odvaditi in ne bi kaj zamerila.
Saj pravim, odvisno, kje in kako so te besede uporabljene.
Res se pa sprašujem, čemu so takšne besede sploh potrebne. Zakaj jih ljudje uporabijo? Kaj jih privlači, da jih izgovarjajo? Ali se ne da razburjenja kako drugače izraziti? Nek moj prijatelj pravi, da moraš zaklet, pa se stvari, ki so šle narobe, spet uredijo. Ne vem, pri meni že ne, ker to ni v skladu z mojo naravo.  

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 9:53:40   
Anonimen
ne to ni sprejemljivo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ali se kdaj zmerjate z grdimi besedami?
18.8.2006 9:55:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mogoče smo ženske, ki preveč ljubimo.

Anonimna, ki je začela to temo


Ne, ste pač ženske, ki se premalo spoštujete in svojim partnerjem tudi pokažete, da spoštovanja niste vredne.

Firasto


Točno to sem hotela napisat.

Pri nama zmerljivk ni, tudi privzdignjen glas je zelooo redek (max 1x letno). Pa to ne pomeni, da se ne kregava, ampak neglede na to, koliko sva jezna, se skušava zadržat. Ne morem zmerjat nekoga, ki ga imam rada in ga spoštujem.

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?