|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plesne urice
25.9.2006 11:40:20   
moščanka
Pozdravljeni!

Prosim, če imate naslov ali telefon od kakšne plesne šole v Ljubljani, ki vzame na plesne urice tudi 3-letnike?

Hvala že v naprej!

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 9:27:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PLESNE URICE
25.9.2006 11:42:46   
baguSka
Če se ne motim (možno da se) jih vzamejo v vsaki plesni šoli user posted image

- Urška
- Kazina
- Plesni M studio
- Bolero

(odgovor članu moščanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PLESNE URICE
27.9.2006 15:29:01   
moščanka
Ja, vzamejo brez ugovarjanja ko dopolnijo 4 leta. Kar pa je manj pa imajo nekatere šole kar malo manj interesa. Sicer pa hvala, sama sem potem preko interneta našla kar nekaj šol, pa smo šli probat v plesno mesto in bibo leze. V plesnem mestu je rekla da smo prisotni 1 uro potem pa otroka pustimo samega, v bibi leze pa je bilo to malo bolj fleksibilno in sicer odvisno od samostojnosti otroka, če ne si pač zraven, nobenega problema.
pa-pa

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PLESNE URICE
29.9.2006 11:37:12   
smokvica
jaz sem mojo vozila v bolero ko je bla stara 3 leta,edina slaba stran tega je da so straši z otroci v sobi in niso skoncentrirani na ples ampak velikokrat bi se takrat raje crklali kot pa plesali,drugače pa je to vse na otroški ravni in če je tvoja mogoče med bolj brihtnimi ji bo to dolgočasno,drugače je pa super,tudi učiteljica je zelo prijazna.

(odgovor članu moščanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PLESNE URICE
29.9.2006 11:39:10   
smokvica
jaz bom probala mojo letos vpisat v plesno šolo mojce horvat

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PLESNE URICE
3.10.2006 9:05:17   
moščanka
Plesna šola Mojce Horvat? A to je v Kazino ali ima ona svojo šolo?

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PLESNE URICE
6.10.2006 8:26:52   
smokvica
ona ima čisto svojo plesno šolo,pobrskaj malo po internetu in baje je ful vredu saj se otroci kar nekaj naučijo,ne pa tako kot v drugih plesnih šolah,ko jih obiskuje celo leto pa ne zna še nič.

(odgovor članu moščanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PLESNE URICE
15.10.2006 20:57:41   
Magi*
in znanje je ful pomembno pri 2 ali 3 letnikihuser posted image  bolj pomembno je to, da znajo delati z otroci, kot pa to, da jih naučijo korake.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PLESNE URICE
2.4.2007 16:30:33   
Shorty_
joj smokvica jz nevem če je ta plesna šola primerna za male otroke ker poznam njen način dela pri starejših (v puberteti maš kilco preveč pa si že šunka itd..) res je da je imela tudi svetovne prvake sam to so mele tud druge plesne šole pa niso žalile otrok in jim vsiljevale idealne postave itd... Sama svet show plesov poznam zelo dobro in če deklica ni res zagreta za show dance ti raje priporočam plesno igralne urice kje drugje.
Edino če ima tudi kakšno netekmovalno skupino in je do netekmovalcev bolju usmiljenauser posted image  

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PLESNE URICE
5.1.2010 10:39:29   
plesni učitelj
Spoštovani starši,

smo v obdobju, kjer so starši veliko po službah in le malo vidijo svoje otroke, kaj šele, da bi jih vzgajali in se z njimi igrali. Potem pa pridejo na vrsto še dodatne, tako imenovane nadstandardne dejavnosti v katere se otroci lahko vključijo le v popoldanskem času. Nevem kater bistroumnež si je izmislil, da take dejavnosti nebi morale potekati v času vrtca, saj je stvar velikobol prerosta za vse in še starši smo lahko dalj časa s svojim otrokom...ja madonca, saj nismo delali otrok zato, da jih potem sploh nimamo, zato predlagam, dragi starši...podpišimo peticijo za ponovno izvajanje takih dejavnosti v času vrtca, kajti argumenti, za to  so dovol močni...upam, da se strinjate z mano...pa lepo pozdravljeni


Michel Taljan

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plesne urice
16.2.2010 6:40:43   
plesni učitelj
031 731 753  to je moja tel. št pokličite me in vam povem kateri termini in kam jo lahko pripeljete...lep pozdrav

(odgovor članu moščanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plesne urice
16.2.2010 20:09:49   
april01
se strinjam z gospodom - super bi bilo, če bi popoldnevi ostali staršem in otrokom. jaz to rešujem tako, da s hčerko hodim na jogo za malčke. tam je veliko gibanja, plesa, skakanja, pa tudi počivanja. všeč ji je, meni pa tudi - pa še skupaj sva! user posted image aja, stara je pa 2,5 let

(odgovor članu plesni učitelj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plesne urice
14.12.2013 0:29:08   
sončekleila
Pozdravljene

Jst sm svojo punčko vpisala na plesni tečaj in se seveda zelo dobro obnese jaz sem ful zadovoljna in ona ful rada pleše tko da če ste v dilemi kam peljat če ste seveda v lj
so punceres zakon..... pa še tamala je čist utrujena po eno urnem skakanju :-) in seveda lahko še sodelujete.....
oglejte si link začnejo pa spet z januarjem

https://www.facebook.com/pages/Plesno-gibalne-urice-Brihte-za-najmlaj%C5%A1e/612128218824598?notif_t=fbpage_fan_invite

(odgovor članu april01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plesne urice
3.4.2014 17:20:29   
Aljaz13
Odpiramo vadbo za otroke, od starosti 18 mesecv naprej. Vadba obsega področja osnovne motorike, hkrati pa preko igre seznanja otroke z angleškim jezikom. Vadba je vzbudila veliko zanimanja po drugih krajih v Sloveniji, zato smo jo pripeljali tudi v Ljubljano. Vadba se začne z prvim petkom v apirlu in bo potekala vsak petek od 16.30 do 17.30 ure. Za več informacij pokličite: 040 474 276 ali pa pisite na email: ramsak.aljaz@gmail.com, lahko pa pogledate več o sami vadbi tudi na strani: https://www.facebook.com/otroskeurice

(odgovor članu moščanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plesne urice
26.8.2015 14:11:43   
marko hren
Pozdravljeni - V PLESNEM MESTU nudimo plesne programe za takorekoč od PRVEGA UDARČKA SRČKA. Pri nas se nam na PLESNEM PILATESU pridružijo bodoče mamice oz nosečke, nato imamo program PLESNI PILATES za MAMICE Z DOJENČKI. Za otroke pa kmalu potem ko shodijo nudimo programe, ki jih obiskujejo z mamico: IGRALNE GILANICE za ENOLETNIKE in GIBALNE PLESNICE za DVOLETNIKE. Prava plesna šola pa se prične z tretjim letom in tako lepo po korakih nudimo ločene skupine CICI 3+, 4+, 5+ nato pa POP začetne in nadaljevalne programe. Novost je letos program HIP HOP za 6 in 7 letnike s plesnim predznanjem. Za vse informacije se obrnite na nas preko e maila info@plesnomesto.si ali po telefonu 041 33 33 03 in 01 510 84 84

(odgovor članu Aljaz13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?