|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zskrbljena za
27.9.2006 16:27:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Kiki, zdej sem se pa fajn nasmejala, sem ne situaciji, ti že veš zakajuser posted image user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu KIKI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zskrbljena za
27.9.2006 16:58:10   
natalia
te nič ne briga, ti maš svoje probleme, on ma svoje probleme.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zskrbljena za
27.9.2006 19:00:03   
firasto
Kaj bi storile ve, če bi še kdaj slišale kaj o varanju brata na mojem mestu-javno sta hodila okrog se vozila z njegovim avtom-hodila je k njemu, ga vozila iz službe, hodila na pijačo z njim v bližnjo gostilno kjer jih vsi poznajo,...

Jaz ne vem, user posted image hudo mi je za brata, najhuje pa je da sem 1/2 stvari zvedela od moje botre...
[/quote]

Prenašanje čenč še ne bi bilo tako grozno, če ne bi dodajali. Ali so ju kdaj videli tudi v nadstropjih z nago ritjo? Folk govori svašta. Tudi mene so pred leti obdolžili da hodim s svojo taščo!? Ne vem ali sem jaz zgledal tako star ali pa ona tako mlada? user posted image
   Ne mešaj se. Če bo želel videti, da kaj ne štima, bo že videl. Najmanj, kar potrebuje je, "dobronamerna" poročila okolice, kje hodi njegova žena. Ne zastrupljajte mu srca, če je srečen. Če pa ni, se bosta pa že sama zmenila.


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zskrbljena za
27.9.2006 19:19:35   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI*

šit pa sem se izdala-upam da tega ne bo prebralauser posted image

a se da to temo zbrisat???? PLEASE, ker svakinja hod tud kdaj in kdaj na RR in neb rada da tle prebereuser posted image user posted image


Ja, ti svetujem, da ti rajš ne varaš, ko ne znaš skrit!!!!user posted image

Pa ne razmišljaj preveč o drugih, maš s seboj dovolj dela - pa to ni kot žalitev, res se raje osredotočaj na svojo duhovno rast, pa ti do konc življenja ne bo zmanjkalo dela. Res je pa potem lahko dolgčas, ko ne opravljaš, pa se nimaš s klepetulami kaj pogovarjat. Je že tako.

< Sporočilo je popravil firasto -- 27.9.2006 19:31:31 >


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zskrbljena za
27.9.2006 21:00:59   
Marogica
Jaz se na tvojem mestu ne bi vmešavala, če defintivno ne veš, kaj tvoja "svakinja" v resnici počne. Če pa je res takšna, kot si napisala, bi mene najbolj zanimalo, če je otrok sploh njegovuser posted image user posted image

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zskrbljena za
28.9.2006 8:43:26   
KIKI*
No, sej sem se odločila da ne posežem vmes za nobeno ceno-svakinja ve, da jaz vem-in ničkolikokrat mi reče "eh pa saj vem da mi itka ne verjameš" v njenem tel je vedno polno sms-ov ki kažejo dejanja varanja-sladko spančkaj se slišima, rad te imam,...no jaz vem da ga vara-100% ampak sama je nisem zasaćla drugače kot preko sms-ov in 1x ko sem jih videla skupaj.
npr. bile sva zmenjeni da greva na kolo, pa mi je poslal sms da ne mora, da mora nujno nekaj po cd-je. potem sem malo kasneje klicala mamico ki se je nekaj sporavljala in glej ga zlomka ona jih je vidla ko sta skupaj kolesarlauser posted image  in to sredi domače ceste-kolegica jih je videla objemat, bratranec pa še kaj konkretnejšega. no končajmo temo-moderatorji zbrište jo please-v bistvu-ja

Najboljše je drek pustit pri miru in se ubadati s svojim ne???

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zskrbljena za
28.9.2006 16:53:15   
firasto
Če je tako očitno, da vsi vidite, potem prav gotovo tudi on ve, pa ali si noče priznati tega ali ne pokaže navzven pa se žre navznoter, ali pa se ne sekira kaj preveč.  Bo moral že sam postavit stvari na mesto, kamor po njegovem sodijo.
    Bodite samo pozorni, če se slučajno sekira navznoter, da ne bo šel iz sebe delat kakšen okrasek na drevo, kajti zaradi črnega trikotnika se ne splača izgubit glave.

_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zskrbljena za
28.9.2006 20:45:04   
Annny
Jaz se v te zadeve ne bi vmešavala..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?