|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:16:35   
neapelj
Pozdravljene(i)! V prepirih, ki jih imam z mojo partnerko se večkrat dogodi da mi ona primaže klofuto. Povejte mi kako se naj odzovem na to, ker si tega več ne želim dovoliti saj menim, da si tega prav nihče ne zasluži. Pa prosim če se vzdržite odgovorov v smislu "si si že zaslužil". Iskreno hvala za vaša mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:20:33   
muki1
Spakiraj kufre in odidi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:20:41   
rija
Nasilja si ne zasluži nihče.

Vendar bi ji jaz vseeno nazaj primazala eno STREZNITVENO klofuto, potem pa levo krug in adijo.

< Sporočilo je popravil rija -- 28.9.2006 9:24:11 >

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:22:52   
Anonimen
Rečeš hvala in odideš!

K oprosti ampak če te udari te niti malo ne spoštuje kot partnerja niti kot človeka nasplošno. In človeka ki ga ne spoštuješ tudi ljubiti ne moreš. No vsaj jaz ne.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:25:31   
baguSka
Kako pa si reagiral do sedaj????

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:30:41   
Magi*
če jo še vedno ljubiš, ji povej (enkrat, ko bo mirna), da te to zelo moti in boli in predlagaj, da skupaj obiščeta svetovalca za odnose (neki partnerski svetovalci Imago se baje tudi s tem ukvarjajo in menda imajo dobre rezultate - http://www.odnosi.com/  -ne vem, če je link tapravi). postavi jo pred dejstvo: ali pomoč ali greš. sicer pa obstaja tudi društvo za nenasilno komunikacijo (http://www.drustvo-dnk.si/), kjer ti mogoče tudi lahko pomagajo.

prav nihče si ne zasluži nasilja! nihče nima pravice nad nikomur izvajati kakršnokoli naslije (fizično ali verbalno).

nazaj pa je jaz ne bi udarila. nikakor.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:31:47   
FERBEC
PRIMEŠ ne LEPO ZA ROKO ŠE PREDEN PADE .... pogledaš v oči .... pa ne lepo .... z drugo zagrabiš za bok stisneš k seb da te začut pa sam enga fajn mokrega prtisnt na njane ustnice hehehehe

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:34:19   
neapelj
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kako pa si reagiral do sedaj????


Poskusil sem že obe možnosti ki jih pač poznam. Prvo sem se odločil, da se pač na nasilje ne bom odzival in sem se ji pustil, pa ni bilo sprememb oziroma sem prejemal še dodatna ponižanja. Priznam pa tudi da sem poskusil tudi vrniti udarec, ko mi je pač takšno ponižanje prišlo vrh glave, čeprav sem pri tem vedno razmišljal s kakšno močjo naj vrnem udarec. Njena razlaga da me udari je pač da ji med prepirom izjavim kaj takega ko ona ne more prenest, samo po drugi strani pa v prepiru tud jaz slišim marsikaj neprijetnega. Moram pa povdarit, da pa pred tem še nisem nikogar udaril, kaj šele ženske, saj sem še vedno mnenja da udarijo strahopetni moški prej kot pogumnejši.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:34:30   
Zahi
user posted image user posted image

(odgovor članu FERBEC)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:38:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: neapelj

Poskusil sem že obe možnosti ki jih pač poznam. Prvo sem se odločil, da se pač na nasilje ne bom odzival in sem se ji pustil, pa ni bilo sprememb oziroma sem prejemal še dodatna ponižanja. Priznam pa tudi da sem poskusil tudi vrniti udarec, ko mi je pač takšno ponižanje prišlo vrh glave, čeprav sem pri tem vedno razmišljal s kakšno močjo naj vrnem udarec. Njena razlaga da me udari je pač da ji med prepirom izjavim kaj takega ko ona ne more prenest, samo po drugi strani pa v prepiru tud jaz slišim marsikaj neprijetnega. Moram pa povdarit, da pa pred tem še nisem nikogar udaril, kaj šele ženske, saj sem še vedno mnenja da udarijo strahopetni moški prej kot pogumnejši.



Ustavi udarec predenj pade.. jo primi kot je rekel FERBEC.. in reč "ZDEJ PA DOST" user posted image

ne rabiš je udarjat nazaj.. pač te je nekajkrat klofnila.. ženska ima verjetno zelo močan karakter...

Si močnejši od nje.. ustavi jo.. pa povej, da tako ne gre.

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 9:39:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:39:36   
baguSka
Prvo sem se odločil, da se pač na nasilje ne bom odzival in sem se ji pustil, pa ni bilo sprememb oziroma sem prejemal še dodatna ponižanja. Priznam pa tudi da sem poskusil tudi vrniti udarec


Itak. Takle odgovor sem tud pricakovala. Najprej se ji pustis in jo ignoriras. S tako reakcijo si ji dal samo zeleno za nadaljne klofute. Upam da se zavedas tega. In kar je se huje je to, da si ji potem hotel vrniti kontro z udarcem nazaj. Se vecja napaka. Tako se lahko do konca zivljenja samo klofutata in prepire resujeta z udarci user posted image  Tole je resen problem, ki bi ga morala resit... S pogovorom. Ker res si nihce ne zasluzi udarca in klofut. Tud ti ne, niti ona. Zacneta pa lahko naprimer tko, kot je svetoval Ferbec. Dober zacetek.user posted image

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:40:28   
baguSka
ne rabiš je udarjat nazaj.. pač te je nekajkrat klofnila.. ženska ima verjetno zelo močan karakter...


ženska ma karakter na psu user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:41:35   
neapelj

Ustavi udarec predenj pade.. jo primi kot je rekel FERBEC.. in reč "ZDEJ PA DOST" user posted image

ne rabiš je udarjat nazaj.. pač te je nekajkrat klofnila.. ženska ima verjetno zelo močan karakter...

Si močnejši od nje.. ustavi jo.. pa povej, da tako ne gre.


Pozdravljena!
Hvala vam za nasvete, predvsem puncam, kot vidim ste pripravljene pomagat tudi fantom.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:43:46   
baguSka
Glih ta odgovor ti je podal fant.user posted image user posted image user posted image

Drugace pa smo pripravljene dat nasvet oz. mnenje tud srednjemu spolu ce je treba.user posted image

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:45:14   
baguSka
Aha ker vidm da si nov, ti pomagam:

zraven nicka imas znakec, s katerim si lahko pomagas kdo je zenskega spola in kdo moskega

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:49:25   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: neapelj


Ustavi udarec predenj pade.. jo primi kot je rekel FERBEC.. in reč "ZDEJ PA DOST" user posted image

ne rabiš je udarjat nazaj.. pač te je nekajkrat klofnila.. ženska ima verjetno zelo močan karakter...

Si močnejši od nje.. ustavi jo.. pa povej, da tako ne gre.


Pozdravljena!
Hvala vam za nasvete, predvsem puncam, kot vidim ste pripravljene pomagat tudi fantom.



ja.. desci mormo držat skupaj.. aja.. jaz sm tut dec! user posted image

(odgovor članu neapelj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:49:56   
smrka
Ce te kdo udari po eni strani, nastavi se drugo stran :)

Nevem, jest se nebi pustila udarit... bi me udaril samo enkrat pa nikol vec. V tem primeru te zenska udari.. nevem, zakaj jo ne primes za roko ko te misli mahnit in ji zvijes roko za hrbet!! Ocitno ona nosi hlace v hisi, ker s tabo pometa kot si zeli. Bodi moski!!!!!! A te je kaj v hlacah!!!! Ne pusti da te udarja, ti pa tudi ne vracaj z udarci, ampak z besedo, ta zna bolet vcasih bolj kot najmocnejsi udarec!!!!



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:51:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne rabiš je udarjat nazaj.. pač te je nekajkrat klofnila.. ženska ima verjetno zelo močan karakter...


ženska ma karakter na psu user posted image


No.. karakter je že na psu če svojga tipa tepe.. sploh če mu ni všeč user posted image

predlagam, da proba kako "dominacijo" v postelji, da se ženska spuca... ga prebiča.. zveže.. in posexa na grobo.. user posted image

pol bo med kregom cela ovčka... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 9:58:27   
baguSka
Sam mi je zdele zlo zanimiv... razmisljam, ce bi tale post odprla zenska, bi takoj vsi svetovali, nej gre stran. Zakaj torej zenskam vedno svetujemo, naj ne prenasa moskih udarcev, moskemu pa svetujemo, naj se ji ne pusti??? Mogoce zato ker je mocnejsi in jo lahko obvlada, zenska pa ne???user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 10:02:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Sam mi je zdele zlo zanimiv... razmisljam, ce bi tale post odprla zenska, bi takoj vsi svetovali, nej gre stran. Zakaj torej zenskam vedno svetujemo, naj ne prenasa moskih udarcev, moskemu pa svetujemo, naj se ji ne pusti??? Mogoce zato ker je mocnejsi in jo lahko obvlada, zenska pa ne???user posted image


Ženska je seveda nežnejši spol.. če se moški znaša nad njo.. jo tepe.. ga ona ne more ustavit in rečt "dost je"...

nasilni moški je druga stvar kot nasilna ženska v katero se (verjetno) da vcepit razum in jo pomirit na drug način kot z nasiljem.. nasilni moški je pa nasilni moški.. tak je in tak bo ostal.. ženska ga ne bo ustavila.. lahko samo prenaša udarce dokler se ne odloči da gre..

Moje skromno mnenje...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 10:07:00   
baguSka
nasilni moški je pa nasilni moški.. tak je in tak bo ostal..


a zenska pa ne user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 10:11:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nasilni moški je pa nasilni moški.. tak je in tak bo ostal..


a zenska pa ne user posted image


jahm.. zelo malo se govori o nasilnih ženskah.. seveda obstajajo.. ampak je moških več..

in moški kot močnejši spol lahko zaustavimo to nasilje.. ženske ne morejo..

Ženska bo prej prišla do tega, da dela narobe.. kot nasilen moški, ki trpi za kakim kompleksom iz otroštva, ki to mogoče potencira še z alkoholom.. takih se ne da več ustavit..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 10:21:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nasilni moški je pa nasilni moški.. tak je in tak bo ostal..


a zenska pa ne user posted image


Poglej koliko je vojn zaradi nasilnih descev.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se naj odzovem
28.9.2006 10:40:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Poglej koliko je vojn zaradi nasilnih descev.


amm.. ne bo držalo.. vojne so zaradi ver.. dejstvo user posted image

moški smo samo bojevniki user posted image vojno potencira pa vera.. ampak.. da ne bomo zdej zašli user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?