|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
13.11.2006 16:09:44   
Anonimen
No, moj odgovor bo malo drugačen kot od ostalih, ampak takšna je bila moja izkušnja.
Zjutraj sem morala priti tešča tja - en dan prej sem morala vzeti neko svečkouser posted image - dobila sem jo tam kjer sem se naročila za HSG. Kupila sem si odvajala in do jutra sem bila "čista" beri "skozlana".
Peljali so me na oddelek, tam sem se preoblekla in počakala, da so me kar s posteljo vred odpeljali na to "slikanje". Delal mi ga je dr. Reljič.
Glede bolečin - če bi imela še enkrat izbiro bi rekla, naj mi kaj dajo, ker ni bilo za preživet. Skratka vbrizgajo ti tekočino - to je bolelo ko user posted image in potem večkrat slikajo. Pri meni so bili jajcevodi prehodni, nobenih nepravilnosti.... bolelo je pa vseeno. Ko so me s posteljo peljali nazaj na oddelek sem mislila, da bom od bolečine dol padla in pobruhala ne vem kaj. Na oddelku so bile sestre čisto šokirane ko so me videle in so klicale dr. če mi lahko dajo kaj proti bolečinam. Tako sem dobila eno inekcijo in po 3 urah je bolečina popolnoma spustila. V bolnici sem ostala do večera cca 6.ure, ko je bila vizita. Potem so bi svetovali 3 dni bolniške. Seveda sem ostala doma in počivala. Jaz v službo zagotovo ne bi šla ta isti dan. Sicer pa bolečin kasneje nisem več imela.

Nočem te prestrašit, vsaka ima različen prag bolečine. Jaz bi jih prosla za sredstvo proti bolečinam pred slikanjem.

Lp, anonimna

(odgovor članu curkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
13.11.2006 21:15:35   
tosja
user posted image  POZDRAVLJENE SOBORKE user posted image
Nekaj časa sem vas samo opazovala, sedaj pa se vam ponovno pridružujem user posted image
Danes se mi samo smeji. Razlog pa je ta, da sva bila z user posted image  na razgovoru pri dr. Gavrićevi user posted image
Hormonski izvidi in spermiogram user posted image  
pa velika verjetnost polipauser posted image
user posted image   je tako dobro odreagiral, ko je zdravnica rekla, da se naj v januarju naročim na HS in THL,
 da sem zelo zelo ponosna nanj. user posted image user posted image user posted image
REZULTAT: že naslednji mesec se moram naročiti na poseg!!!!
JUHEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ user posted image
Komaj čakam, da bo to za mano, pol pa v nove boje za user posted image
 
Vsem nam  želim da  čimprej zagledamo magičen user posted image  user posted image
 
papa, TOSJAuser posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
27.11.2006 20:19:51   
maybebaby
Hojla...

najprej bravo vsem, ki vam je uspelo in vsem, ki bo uspelo.user posted image

Mi pa s prve inseminacije. Bomo videli, če bomo čez štirinajst dni kaj videli. Trikrat naj bi poskusili tako potem bomo pa čakali....in čakali...na vrsto ( kar devet mesecev!) Kakšna čakalna! Potem pa politiki še čvekajo o zvišanju rojstev!user posted image

HSG tudi meni ni ostal v lepem spominu... ( auč!)

Ali je kateri uspelo s pomočjo inseminacije?

čaučk! 

_____________________________

caučk...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
28.11.2006 15:35:03   
neli
Pozdravljene.

Pr men je pa takole.Z vsemi izvidi sem že prišla na prvi razgovor sledil je ultrazvok,dala sva kri,fant je imel spermiogram,zdaj pa že pet mesecev čakava na pismo za 1.ivf in ga ni in ni.
Mislim,da ne bo letos.Glede na naše zdravstvo bo težka?
A,je še katera,ki tudi čaka na pismo?

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
28.11.2006 16:00:01   
Anonimen
lej tu klikni gor http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1213327
sem te prej malo premalo usmerila, oprosti pa brez zamere

lahko pa jih najdeš malo niže kot si zdaj, mislim ad je naslov  Katera gre z mano v postopek IVF ali nekaj podobnega

(odgovor članu neli)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
30.11.2006 21:25:03   
maybebaby
Hoj!user posted image

Midva sva na čakalni šele od oktobra letos tako, da lahko samo upamo enkrat pred poletjem- maybe...
Brskam za inseminacijami pa ni nič kaj veliko napisanega...Niti ene inseminacijske user posted image  mi ni uspelo izbrskati...

Apropo, naša kužika je tudi prvič nezaščiteno sex-ala in zdaj držimo tačke še zanjo. Upam, da bo vsaj ona postala mamica...user posted image




_____________________________

caučk...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
1.12.2006 16:35:11   
Anonimen
Evo, tukaj sem ena user posted image iz insemenacije. Uspelo je v prvo. Sem pa jaz tista anonimna, ki sem napisala na prvi strani malo daljši tekst. Sedaj v drugo pa nama je uspelo po naravni poti.
Po insemenaciji sem si vzela bolniško, čeprav ti ne pripada, a je meni osebna dr. svetovala, da bo doma zame manj stresno. Tako sem doma odležala in uživala, brala knjige, klepetala s kolegicami po telefonu in se imela super. Po 15 dneh sem naredila test, ki je pokazal user posted image . Enako želim tudi vsem vam.

Punce mislim na vas in vam želim, da še letos ugledate user posted image .

Lp, anonimna

(odgovor članu maybebaby)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
18.1.2007 9:50:58   
arter
Lep pozdrav,
še malo pa bo pregled pri gineku. Končno dočakala datum, pa vendar sem nervozna in živčna. Prebrala sem kaj vse me čaka in ker imam prag bolečine pod ničlo me je vsega tako strah. Čudi me pa tudi, da grem na razgovor brez izvidov razen slik od UZ . Aja pa izvid semena mojega dragega. Torej bodo sledila vprašanja o vsem. Drugih preiskav pa nisem še dala skozi. Jajčnike imam cistaste in ne vem kaj me čaka. Bom videla in poročala ko pridem od gineka. Držite mi pest.

< Sporočilo je popravil arter -- 18.1.2007 9:51:57 >

(odgovor članu arter)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
18.1.2007 12:00:22   
pupa_b
Halo, Meybebabyuser posted image
A mi lahko mal raložiš, kako napravco imaš - INTIMO? Kje si jo kupila, koliko približno stane, kako se uporablja ipd.
Hvala, hvala, hvala in lpuser posted image

(odgovor članu maybebaby)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
19.1.2007 9:04:50   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

user posted image  POZDRAVLJENE SOBORKE user posted image
Nekaj časa sem vas samo opazovala, sedaj pa se vam ponovno pridružujem user posted image
Danes se mi samo smeji. Razlog pa je ta, da sva bila z user posted image  na razgovoru pri dr. Gavrićevi user posted image
Hormonski izvidi in spermiogram user posted image  
pa velika verjetnost polipauser posted image
user posted image   je tako dobro odreagiral, ko je zdravnica rekla, da se naj v januarju naročim na HS in THL,
 da sem zelo zelo ponosna nanj. user posted image user posted image user posted image
REZULTAT: že naslednji mesec se moram naročiti na poseg!!!!
JUHEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ user posted image
Komaj čakam, da bo to za mano, pol pa v nove boje za user posted image
 
Vsem nam  želim da  čimprej zagledamo magičen user posted image  user posted image
 
papa, TOSJAuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo tosja...držim pesti, d ase čimprej rešiš operacije in da kmalu zagledaš tisto kar vsi že dolgo čakamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: AMBULANTA ZA NEPLODNOST V MB
19.1.2007 12:21:54   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: saša80

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo tosja...držim pesti, d ase čimprej rešiš operacije in da kmalu zagledaš tisto kar vsi že dolgo čakamo user posted image user posted image user posted image


Hvala Saša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Komaj čakam tečko user posted image  da grem v nove boje user posted image  user posted image  user posted image
Držim pesti tudi zate, da letos dobima  (še) svoje user posted image  user posted image
 
 

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?