|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:43:06   
srki
Jaz tudi ne vem, če bi to na hec obrnila. Sploh pa v neki štacuni, polni ljudi. Ma da mora kaj takega rečt user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:43:27   
Magi*
mogoče se je pa hotel pošalit, pa ima tako strašansko slab smisel za humoruser posted image



_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:44:31   
Poka
Men je bivši rekel, čeprav sem bila ful suha, nekaj v tem smislu, da imam veliko rit, kar ni blo niti približn res. Je pa imel on kr velik trbuh od pira, eč smo že pri tem, pa me ni motilo. Ampak po taki izjavi je bil sam še bivši.

Moj sedanji mi je pa rekel, da bom mogla shujšat, ker sem se res kar precej zredila čez zimo, tudi ni edini, ki je opazil. No, ni še tako, da bi rekla da sem debela, ni pa več tista postava za kazat trebuh in noge. Ampak predenj sem ga spoznala sem hodila vsak dan v fitnes in tudi tam so bili recimo na oko všečni moški, pa mu nekak ni najbolj pasalo, da hodim sama, pa tud ker sva imela finančne težave se mi ni zdelo fer, ker je on tisti, ki je zaposlen. No in zdaj, ko mi je pač to predlagal, sem mu rekla, da se bom pa pač spet vpisala v fitnes in da nebi bilo slabo, če bi tudi on pridobil kako mišico, ker je tak suhec (je kr v redu, ampak men osebno je všeč več mišic), poleg tega sem mu pa rekla, da sem vesela, da nisem takšna kot nejgova bivša, ki je bila pa res grozna za pogledat, niti lepa, pa sploh je blo fejst preveč (kar sploh ni pomembno, mi je pa v tistem trenutku prav prišlo, da sem mu zabrusila nazaj).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:45:00   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

mogoče se je pa hotel pošalit, pa ima tako strašansko slab smisel za humoruser posted image


ona pa prevec obcutljiva in je nastalo kar je nastalo...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:46:38   
baguSka
u ****ti keri pogovori user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:48:58   
Magi*
ojoj, resuser posted image  za ene se mi zdi, da bi bilo dobro, da si v življenju omislijo še kak resnejši problemuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:50:26   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Men je bivši rekel, čeprav sem bila ful suha, nekaj v tem smislu, da imam veliko rit, kar ni blo niti približn res. Je pa imel on kr velik trbuh od pira, eč smo že pri tem, pa me ni motilo. Ampak po taki izjavi je bil sam še bivši.

Moj sedanji mi je pa rekel, da bom mogla shujšat, ker sem se res kar precej zredila čez zimo, tudi ni edini, ki je opazil. No, ni še tako, da bi rekla da sem debela, ni pa več tista postava za kazat trebuh in noge. Ampak predenj sem ga spoznala sem hodila vsak dan v fitnes in tudi tam so bili recimo na oko všečni moški, pa mu nekak ni najbolj pasalo, da hodim sama, pa tud ker sva imela finančne težave se mi ni zdelo fer, ker je on tisti, ki je zaposlen. No in zdaj, ko mi je pač to predlagal, sem mu rekla, da se bom pa pač spet vpisala v fitnes in da nebi bilo slabo, če bi tudi on pridobil kako mišico, ker je tak suhec (je kr v redu, ampak men osebno je všeč več mišic), poleg tega sem mu pa rekla, da sem vesela, da nisem takšna kot nejgova bivša, ki je bila pa res grozna za pogledat, niti lepa, pa sploh je blo fejst preveč (kar sploh ni pomembno, mi je pa v tistem trenutku prav prišlo, da sem mu zabrusila nazaj).


hahahaha... res... keri problemi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:52:19   
Anonimen
Moj je tud ene parkreat takšne pikre dajal v trgovini iz sebe, pa sem mu 1000x povedala naj neha in naj se obnaša kot ljudje, ker nismo na bolšjem trgu, da vsi kričimo čez vse povprek. No, posledica tega je bila, da sem ga enkrat samkrat zajuser posted image    in nikol več niti ne sikne več nič iz sebe. Sem ga sredi trgovine nadrla, da so ga vsi gledal....še danes je tiho kot miš!!!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:04:27   
Anonimen
Resnejši problemi?

Meni se zdi dokaj resen problem ko me človek z katerim živim imam z njim otroke, zaradi njega sem se marsičemu odrekla in zaradi njegove službe sem morala marsikaj spremenit!

In se mi zdi da je dokaj neokusno ko te človek pred vsemi poniža, ko ti že tako al tako primanjkuje samozavesti in se trudiš da bi kaj spremenil na sebi! Z takim obnašanjem mi še bolj jemlje voljo, da bi se spremenila!

Najhuje pa je da je mislil da bo ispadel " frajer " ker si misli rečt to svoji ženski ( bilo je tudi dosti moških ), in še zdaj misli da ni naredil nič narobe ker je pač po njegovem " povedal resnico ", in da če bi me drugi videli golo bi se strinjali z njim, da sem kao samo za mantl!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:04:54   
Lana25
Jaz zaradi takšne bedne izjave nebi jokala. Za tako nizkotne besede se meni ne izplača pretakat solz, saj pa tudi moje solze so nekaj vredne in si jih je poterbno zaslužit. Tako razmišljaj, pa mu na kraj pameti ne bo padlo, da bi te v javnosti žalil, ker bo vedek, da ne bo dosegel željenega učinka.

Jaz bi mu zabrusila, da je to za mojega ljubčka, ki me ima tako rad, da strij do zdaj še opazil ni.  

_____________________________

Pusti soncu srce, naj hrepenenja polete,
pusti sanjam vso svobodo, pusti soncu srce ...

Zvezde se ne sramujejo, da se zdijo kresnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:09:31   
Anonimen
TEGA SI NE BI SMEL DOVOLIT POMISLIT,KAJ ŠELE POVEDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Lana25)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:10:26   
baguSka
Itak da so tole resni problemi in hude obtozbe. Ceprav so resnicne. Problem je v tem, da je to tvoj moski in kot mu bos pustila, tako bos mela!!! Dvomim da se je tole prvic zgodilo in tudi zadnjic. Ne vem zakaj se mu pustis?? Res ne vem... S solzami mu pa sploh dajes se vecje zadovoljstvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:15:56   
lelaval
O, kako nizkotno dejanje - tega res ne bi pričakovala od svojega partnerja - še najmanj sredi polne trgovine. user posted image
Čestitke pa gospe, ki mu je upala nazaj rečt. user posted image
Jaz bi v taki situaciji verjetno ostala brez besed (ali pa bi mu rekla, da potem sam verjetno ne potrebuje gat - ker nima kaj not dat- mišljeno moško premoženje). Definitivno pa mu ne bi ostala dolžna - ob prvi priliki bi mu vrnila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:22:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Saj bodo druge moralizirale, jaz povem samo to, da mi je, oprosti, vse skupaj zelo hecno in se komaj zadržujem. Oprosti, še enkrat ali pa tudi ne, če nočeš.


Al bina se komaj zadrzuje..user posted image user posted image   jaz se pa ob tem nisem mogel zadrzat.. user posted image user posted image

To pa je res res.. dobro.. user posted image user posted image  

Sej ti si najbrz cist seksi.. ampak sama ideja je res zlo izvirna..

To pa je dobr.. res.. ce mas vsaj malo smisla za crni humor.. taje recimo originalni..

Jebi ga. .bla si pac ti zrtev tokrat.. ampak pomisli, kako krasen stos si omogocila.. user posted image user posted image

Jaz bi rekel nekaj podobnega, ce bi videl ,da ima ze poln vozicek.. in bi to ziher bil varcevalni ukrep...

Evo.. hvala ti res.. user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:33:17   
Anonimen
user posted image user posted image  Se kar ne morem nehat rezat.. user posted image user posted image

Skoda, ko to nisem prebral ze zjutraj.. user posted image user posted image

Pa ne biti zdaj se bolj uzaljena.. ker to on ni zares mislu.. ziher je bil hec.. Enkrat mu vrn.. pa bo spet hec.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:38:31   
Kalina
Ja ja jst bi mu tak samar tm opalila da se neb pobral se cel dan, pa prid domov ce si upasuser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:44:22   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

user posted image user posted image  Se kar ne morem nehat rezat.. user posted image user posted image

Skoda, ko to nisem prebral ze zjutraj.. user posted image user posted image

Pa ne biti zdaj se bolj uzaljena.. ker to on ni zares mislu.. ziher je bil hec.. Enkrat mu vrn.. pa bo spet hec.. user posted image user posted image



Če ti vse v hec obrneš user posted image !


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 15:50:08   
dory
uuu jst bi bla tud uzaljena a mu tega ne bi pokazala...bi mu pa vrnila milo za zajfo...kreten kwa pa misl da je...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 16:37:52   
Tejči
U materuser posted image  Prase dedjouser posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 16:56:18   
natalia
prasec!

user posted image  bi mu že pokazala!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 17:57:41   
Angellina
Sej vem (kot si rekla), da v tistem trenutku nisi mogla nič rečt, sam bi blo pa dobro če bi kej takega nazaj ustrelila: " pol pa tut ti tele svoje tigraste tangice lepo iz vozička ven vzemi in jih daj nazaj na polico, ker je itak brez veze, da jih maš, k se izpod tega sala še ven ne vidjo. Sicer pa zvečer kar svojo mamo sprašuj, če si si ga v redu pobril, mene ni več treba al pa shujšej, da ga boš končno videl, pa bo!"

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 18:29:19   
tulip
Nesramnež! Pa še kratke pameti, da pljuva v lastno skledo in si ob tem še misli, kako je on zabaven!
Ne se sekirat, očitno mu v tistem trenutku ni neslo toliko...user posted image

Vzemi to tako, kot da je bilo mišljeno v štosu! user posted image

< Sporočilo je popravil tulip -- 27.9.2006 18:33:28 >

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 18:52:41   
Anonimen
Kar naj da, za mantl, vse tiste kreme in kremice za strije, celulit in podobno nadlego. Pa kakšna masaža tudi dobro dene, tako za kožo kot za splošno počutje. Naj njega boli v denarnico, namesto tebe v glavi.

Ne jokej, skoristi v svoj plus user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 18:57:31   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Kar naj da, za mantl, vse tiste kreme in kremice za strije, celulit in podobno nadlego. Pa kakšna masaža tudi dobro dene, tako za kožo kot za splošno počutje. Naj njega boli v denarnico, namesto tebe v glavi.

Ne jokej, skoristi v svoj plus user posted image .


Mič ma najbrž od vseh še najbolj prav user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 19:03:35   
Marogica
Oprosti, imaš pa res čudnega tipa. oz. bolj kot čudnega, bedastega. Saj v svoj krožnik pljuva s takšnimi izjavami. Kaj pa je s takšno žensko, ki mu očitno ni všeč.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?