|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:21:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Mojmu pa so, tudi moški se razlikujete med sabo.
Moj je najbolj nor na zizike...user posted image  pa nikoli nisem razumela zakaj.


sej verjamem... mora đe kej bit na tem, da Pamela služi milione.. ampak men ni to blo nikoli neka prvina..

lepa ritka je VSE kar mi je važno user posted image joške pa prepustim otrokom za prehrano user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 11:23:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:25:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

A veš,da trenutno nimam nič mlekauser posted image Že nekaj let torej od mojih jošk ni koristiuser posted image Sicer pa Pamela ni le joškarca,ima tudi lep obraz,noge tudi ohoho..pa še po srcu je dobra!user posted image


no.. naj bodo joške namenjene temu čemur so namenjene user posted image

glede Pamele pa.. če bi imela poleg tistih balonov še tako ritko kot moja.. bi bila definitivno najbogatejša ženska na svetu.. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:30:18   
darjatimci
Narcisa,saj v bistvu ni pomembno ali je resnično ali ne.Tudi,če gledaš samo teoretično,je tema kar za obdelat.Sicer pa ne misli,da ni takih moških.
.
Tole definitivno drži kot pribito.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:32:40   
diva 4
Ja no , nimam kaj dodat.Se pa ob večini postov tu na "družini in partnerskih odnosih" sprašujem  : Pa kje poberete take butle? Kaj res, kar nepremišljeno vzamete prvega , ki se postavi zraven vas in  se nič nimate rade ? Pa dajte že malo bit izbirčne user posted image .

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 12:42:40   
tanikaa
Veš kaj naredi??? Ko boš šla naslednjič z njim v trgovino ali pa kam drugam na javen kraj, kjer bo dosti ljudi, se samo naekrat obrni k njemu, se primi za nos in povej: Fuj, kak si že spet prdnil!

Se obrni in odidi. Kreten pa itak ene pol ure ne bo prišel k sebi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 12:43:18   
tanikaa
Lahko pa poveš tudi: Fuj, pa kaj že spet si nisi umil zobe?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 12:44:57   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: darjatimci


Daddy to najbrž delno izvira iz tega,da je ljubezen res slepa.



  To se sicer strinjam do neke mere, ker imam sam zelo negativno izkušnjo za sabo. Sam tole se mi vseeno zdi mal too much, da se na tipu ne bi opazlo prej, da je milo rečeno tako površinski tip ..... ne vem, no.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 12:46:42   
daddy
   Ja, tanikaa, lahko tudi združi oboje : "A si prdnil"? On presenečeno "ne" ..... ona pa nazaj :" ja potem si pa ( spet ) nisi zob umil" .....

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 12:49:09   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: darjatimci


Daddy to najbrž delno izvira iz tega,da je ljubezen res slepa.



To se sicer strinjam do neke mere, ker imam sam zelo negativno izkušnjo za sabo. Sam tole se mi vseeno zdi mal too much, da se na tipu ne bi opazlo prej, da je milo rečeno tako površinski tip ..... ne vem, no.


Se strinajam, taki ljudje so že od začetka obremenjeni z videzom. Samo, da se s časoma stvari le stopnujejo.. konec konec tudi nismo vsak dan mlajši.


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 12:52:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

  Ja, tanikaa, lahko tudi združi oboje : "A si prdnil"? On presenečeno "ne" ..... ona pa nazaj :" ja potem si pa ( spet ) nisi zob umil" .....




Fenomenalno. user posted image  Sicer nisem prebrala niti 10 % vseh vaših odgovorov, ampak če meni moj to nardi ... ajoj njemu. Dvojno bi mu vrnila, potem se vsedal dol z njim in se pogovorila. In če to ne bi obrodilo sadov...pol pa gremo narazen. Je že dovolj to, da se sama sebi včasih zdim "grda" in "debela" in ne rabim še nekoga zraven, ki mi bo to na vsake tolko časa serviral. In to po možnosti na sredi trgovine.  In ne nazadnje bi se vprašala, kak hudiča pa mu potem lahko zvečer vstane poleg mojih strij?????

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 12:53:14   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: niki5



konec konec tudi nismo vsak dan mlajši.




  Nismo, ampak človeška lepota ni v zunanjosti. Kdo je že rekel, da "kdor hoče videti, mora gledati s srcem"? No whatever.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:07:18   
Zahi
jao jao .. sama maščevalnost vas je user posted image

če je desc bukav in meče takšne kretenizme vsepoprek po trgovini.. pol 2x razmislite zakaj ste z njimi.. maščevanje in ponižanje njega ne bo naredilo čisto nič dobrega.. ravno nasprotno.. ratala bo neka mini vojna.. žaljivke na vsakem koraku.. zajebavanje v glavo po nepotrebnem ipd.. a je res to pol tisto?

< Sporočilo je popravil Zahi -- 28.9.2006 13:10:57 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:32:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

tudi men niso bile joške nikoli prva stvar.. ampak šele tretja, četrta..



Tudi meni joski niso glih pomembni.. Tolk mi je hecno, ko si kaksna zenska da umetne.. ker misli, da je kateremu moskemu to sploh kaj mar.. Kvecjemu lahko izpade kura..

Dejansko zenske.. bi se lahko malo izobrazile kaj je nam moskim pomembno in kaj ne.. in vecino zadev, ki so nam pomembne lahko zrihtate gluhe in slepe...

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:33:26   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy





Tudi meni joski niso glih pomembni.. Tolk mi je hecno, ko si kaksna zenska da umetne.. ker misli, da je kateremu moskemu to sploh kaj mar.. Kvecjemu lahko izpade kura..

Dejansko zenske.. bi se lahko malo izobrazile kaj je nam moskim pomembno in kaj ne.. in vecino zadev, ki so nam pomembne lahko zrihtate gluhe in slepe...



  user posted image user posted image user posted image  za v okvir, hahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil daddy -- 28.9.2006 13:37:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:36:28   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Nismo, ampak človeška lepota ni v zunanjosti. Kdo je že rekel, da "kdor hoče videti, mora gledati s srcem"? No whatever.


Antoineo de Saint-Exupery: Mali princ

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:37:36   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Nismo, ampak človeška lepota ni v zunanjosti. Kdo je že rekel, da "kdor hoče videti, mora gledati s srcem"? No whatever.


Antoineo de Saint-Exupery: Mali princ




E, hvala ti, res user posted image  .... pa to drži kot pribito. Saj življenje nauči user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:39:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
in vecino zadev, ki so nam pomembne lahko zrihtate gluhe in slepe...


Sam usta je treba znat dost na stežaj odpirat pa jezik vrtet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:41:38   
Sita
Vsakemu je pomembno kaj drugega. Nekaterim moškim notranja lepota, nekaterim pa samo zunanja. Je pač tako ...
Nekaterim pa oboje.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:42:51   
Sita
Seveda pa imajo lahko drugačna merila kot ženske ... tu je najbrž problem.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:50:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Seveda pa imajo lahko drugačna merila kot ženske ... tu je najbrž problem.


To itak. Si ze kdaj slisala za to, da smo zenske in moski s popolnoma drugih planetov in da potrebujemo slovar za sporazumevanje drug drugega??user posted image  Razn to, da smo vsi iz kosti in koze, nimamo cisto nic skupnega.user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:52:27   
Sita
Ja, BaguSka. Ženske so z lune, moški pa z marsa - dr. John Gray

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:54:10   
Sita
Seveda je to prispodoba. Pa vendar ... moški ljubijo skozi sex, ženske pa s srcem in pri ženskih je sex le posledica. pri moških pa je posledica sexa ljubezen. Na splošno


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:55:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Seveda pa imajo lahko drugačna merila kot ženske ... tu je najbrž problem.


To itak. Si ze kdaj slisala za to, da smo zenske in moski s popolnoma drugih planetov in da potrebujemo slovar za sporazumevanje drug drugega??user posted image  Razn to, da smo vsi iz kosti in koze, nimamo cisto nic skupnega.user posted image


potem so tukaj še razni modni kreatorji, ki naredijo "žensko modo" po okusu prebivalcev tretjega planeta... in pol ženske iz prvega planeta ne vejo več kaj je všeč moškim iz drugega.. pa smo tam..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:55:42   
baguSka
moški ljubijo skozi sex, ženske pa s srcem in pri ženskih je sex le posledica. pri moških pa je posledica sexa ljubezen


resnica je to..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?