|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Priporočeni ginekologi:
4.11.2009 20:45:39   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica77

Živjo Neela!
Hvala za tolažbo. Sem bila na pregledu pri dr. Šalamunovi, ma ne vem kaj bi rekla... Vse je bolj na hitro,sicer me je dala kar za postopek umetne..imela sem še kup vprašanj, pa niso prišla na vrsto! Da o odnosu sestre ne govorim,celo pot domov sem jokala. Sedaj moram dat kri za hormonske preiskave. Po 2 mesecih naj bi dobila od komisije če imam odobren postopek KAJ ME POTEM ČAKA? tA DR. JE REKLA, DA Z NJO NE BOM IMELA VEČ STIKA, DA NI POTREBE ZATO...vERJETNO, DA PRED MARCEM NE PRIDEM NA VRSTO! Kako je potekalo pri tebi? Koliko časa se vse vleče? Čisto sem že pregorela od iskanja informacij, razmišljanja...Misliš da bi bilo dobro, če grem še kam na pregled?
Lp


Meni je bila kar OK. Se mi ni zdelo, da bi blo hitro, čeprav sem bila predzadnja na vrsti. Je pa res, da ko je končala z zadnjo (jaz sem bila pri sestri) je rekla da ima svega dovolj, in da gre domov.
Malce me je motilo, ker je med pregledom prišla v sobo še ena oseba, jaz pa lih noge narazen. Pa z uno dildo kamero (UZ) ni bla lih nežna.
Sestra je bila prijazna, da sva z mojim skoraj sladkorno dobila.

Jaz sem si pa želela, da me da na OBMP, pa me je dala še na krvni test, pa HSG, mojega pa na ponoven spermiogram.

AJa, mogoče je bila pa tolko bolj prijazna, ker sva bila oba tam noter.

(odgovor članu čebelica77)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Priporočeni ginekologi:
4.11.2009 20:50:08   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
DR. ŠOŠTARIČA toplo odsvetujem iz zame zelooooooooo utemleljenega razloga!!!
Rojevanje v času dopustov je dobesedno križev pot. Imela sem veliko nesrečo da je konec moje nosečnosti spremljal dotični ginekolog. Bila sem krepko čez rok (17 dni čez prvi PDP in 12 dni čez drugi PDP, sem imela dva termina, celo nosečnost imam v materinski knjižici vodeno po prvem PDP, vmes so bile neke spremembe na drugi PDP, kasneje ponovno na prvi PDP in nato se je dr. Gregolet spomnil, ko sem bila teden dni čez prvi PDP, da bo on začel vse skupaj voditi glede na drugi PDPuser posted image user posted image user posted image ). Nato se je začela moja agonija pri DR. ŠOŠTARIČU, ki je trmasto vztrajal in ni in ni hotel sprožiti poroda. Usodne nedelje sem šla s popadki v Šempeter, nato mi je DR. ŠOŠTARIČ rekel, da sem zaprta, popadkov glede na CTG nimam in da lahko eventuelno ostanem, a za to on osebno ne vidi potrebe. Sem šla domov in čez dve uri sem se ponovno vrnila v bolnišnico, v bolnišnici porod ni šel nikamor, imela sem konstantne bolečine, ne le med popadki, z dragim sva bila v porodni sobi prepuščena sama sebi, babica TJAŠA je smatrala, da njena prisotnost ni potrebna, saj je imela boljše delo (DOLGE ČIK PAVZE), nakar se je situacija poslabšala, še pred tem, ko me je prvič pregledal sem ga prosila naj mi naredi CR, o tem ni hotel niti slišati (slutila sem, da nekaj ni v redu, kot bi vedela ...)Med porodom se je moja uboga Julija pokakala, nato se je njeno stanje poslabšalo, vmes so mi predrli mehur in vedeli, da je plodovnica mekonijska, a so naju postili. Končno se je prikazal DR. ŠOŠTARIČ in se odločil za CR, vmes se je šel obrit (to so bile njegove besede, ko se je prikazal), žal se je odločil prepozno, moja JULIJA se je rodila mrtva, so jo oživljali, a ni šlo. Tako od mojega otročka imam le obdukcijsko poročilo, kjer piše vzrok smrti- MEKONIJSKA ASPIRACIJA. To je le nekaj besed o DR. ŠOŠTARIČU, ostalih podrobnosti o poteku poroda in odnosu pa raje zamolčim, ker so preveč boleče. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Poznam tvojo zgodbo in mi je zelo žal, da se vama je to zgodilo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Priporočeni ginekologi:
4.11.2009 21:11:58   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

DR. ŠOŠTARIČA toplo odsvetujem iz zame zelooooooooo utemleljenega razloga!!!
Rojevanje v času dopustov je dobesedno križev pot. Imela sem veliko nesrečo da je konec moje nosečnosti spremljal dotični ginekolog. Bila sem krepko čez rok (17 dni čez prvi PDP in 12 dni čez drugi PDP, sem imela dva termina, celo nosečnost imam v materinski knjižici vodeno po prvem PDP, vmes so bile neke spremembe na drugi PDP, kasneje ponovno na prvi PDP in nato se je dr. Gregolet spomnil, ko sem bila teden dni čez prvi PDP, da bo on začel vse skupaj voditi glede na drugi PDPuser posted image user posted image user posted image ). Nato se je začela moja agonija pri DR. ŠOŠTARIČU, ki je trmasto vztrajal in ni in ni hotel sprožiti poroda. Usodne nedelje sem šla s popadki v Šempeter, nato mi je DR. ŠOŠTARIČ rekel, da sem zaprta, popadkov glede na CTG nimam in da lahko eventuelno ostanem, a za to on osebno ne vidi potrebe. Sem šla domov in čez dve uri sem se ponovno vrnila v bolnišnico, v bolnišnici porod ni šel nikamor, imela sem konstantne bolečine, ne le med popadki, z dragim sva bila v porodni sobi prepuščena sama sebi, babica TJAŠA je smatrala, da njena prisotnost ni potrebna, saj je imela boljše delo (DOLGE ČIK PAVZE), nakar se je situacija poslabšala, še pred tem, ko me je prvič pregledal sem ga prosila naj mi naredi CR, o tem ni hotel niti slišati (slutila sem, da nekaj ni v redu, kot bi vedela ...)Med porodom se je moja uboga Julija pokakala, nato se je njeno stanje poslabšalo, vmes so mi predrli mehur in vedeli, da je plodovnica mekonijska, a so naju postili. Končno se je prikazal DR. ŠOŠTARIČ in se odločil za CR, vmes se je šel obrit (to so bile njegove besede, ko se je prikazal), žal se je odločil prepozno, moja JULIJA se je rodila mrtva, so jo oživljali, a ni šlo. Tako od mojega otročka imam le obdukcijsko poročilo, kjer piše vzrok smrti- MEKONIJSKA ASPIRACIJA. To je le nekaj besed o DR. ŠOŠTARIČU, ostalih podrobnosti o poteku poroda in odnosu pa raje zamolčim, ker so preveč boleče. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ojoj, pa ne no, kaj vse ne preberem. user posted image user posted image user posted image user posted image Pa naj še kdo reče, da je v našem zdravstvu vse ok, pa naj še zagovarjajo neodgovornost zdravnikov. ogorčena sem in žalostna in jezna in hudo mi je zate. Strašno hudo. Nikomur se ne bi smelo zgoditi kaj takega. Moje sožalje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Priporočeni ginekologi:
4.11.2009 22:04:26   
tejči28
ojej anonimna,sočustvujem s tabo! user posted image user posted image user posted image
take zdravnike bi mogli kaznovat,ko se ne zmigajo in ne naredijo nič,da bi se take grozne stvari preprečile.Ker se jim ne da delat,lahko bi naredili CR ali kaj drugega,ne da so samo prelagali termine in delo.Joj,kak me to jezi.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Priporočeni ginekologi:
10.11.2009 14:45:21   
rozinca33
Pozdravljene!
Nisem zasledila, da bi kje omenili mojo dosedanjo ginekologinjo:
dr. Sonja Levak Hozjan
zasebna ginekološka ambulanta
Velenje


Je moja ginekologinja že dobrih 12 let. Od začetka mi ni bila najbolj všeč, saj se mi je zdela precej hladna
(pa neprestano me je opominjala na mojo povišano kilažo user posted image - nekje 5-10 kg pretežka)
Možno pa je, da sem bila tudi jaz delno arogantna zaradi svojih mlajših let, kdo bi vedel user posted image

Ko pa sem enkrat zanosila (brez problemov), pa se mi je zelo posvetila.
Sta pa moja nosečnost in porod potekala popolnoma brez problemov.
In moje življenje že 7 in pol let razveseljuje sončica Nuša.

Se pa sedaj selim na drugi konec Slovenije (Prlekija) in sem se prestavila k dr. Simoni Čopi.
Prihodnji četrtek me čaka prvi pregled pri njej in upam na dobre novice, saj kaže,
da se bo naša družina sredi prihodnjega leta povečala za enega člana.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Priporočeni ginekologi:
10.11.2009 15:02:02   
cukica


1. ZD Postojna
2. Dr. Tatjana Jordan

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Res je najboljša ginekologinja,brez nje danes nebi bila  user posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Vaša priporočila za G:
26.11.2009 10:59:21   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: Ladka

ZD Grousplje: Dr. Saša TRAMPUŽ. Koncesija.
Ocena: odlično.


jaz sem tudi z njim zadovoljna.

(odgovor članu Ladka)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Vaša priporočila za G:
30.1.2010 8:21:32   
BlumarineBellissima
Pozdravček.

nisem zasledila v temi,da bi katera omenila kakega G iz NM:

Kostanjšek Jasna dr.med. (Moja G... z njo imam zelo dobre in pozitivne izkušnje. Res da na samem pregledu pove malo;a to kar pove pove tko kot je treba...uglavnem zelo sem zadovoljna z njo-ko sem bila noseča so se mi tudi sestre kot sama G zelo posvetile,če sem imela vprašanje ali kako težavo)
Klarič Kamin Marijana dr. med. (G moje mame ...zelo prijazna in vzame si čas)


Upam, da sem kaj pomagala...

Srečnouser posted image

_____________________________

♥♥Ljubiti je najlepši občutek, a biti ljubljen je še lepši ♥♥

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Mnenje o ginekologinji
16.9.2010 13:46:13   
tanja1986
ojla! meni se zdi čist nesposobna ta Majda Roškar, ful je nesramna, na ultrazvoku ti sploh ne pokaže ceuga bejbija ampak sam posamezne organe, jst že štiri mesce nism vidla svojga sončka, ampak naslednji tedn ga hočm vidt, če ne nej se me pazi, dost jo mam!

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Mnenje o ginekologinji
16.9.2010 16:57:59   
dspela
ZD Ravne na Koroškem
Dispanzer za ženske: Aleksandra Bola Natek
to sem imela prej, ko sem se selila pa sem morala najti drugo.user posted image user posted image user posted image user posted image

ZD Celje
Benčič Torbica Tatjana, dr.med.,spec.ginekologije in porodništva
to pa imam zdaj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je fajna.

kakšna pa je do nosečnič?

(odgovor članu tanja1986)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Mnenje o ginekologinji
14.11.2010 19:35:00   
Anonimen
Pozdravljene punce,

vse tiste ki ste pohvalile Dr. Jordan in Dr. Merlo me zanima če mi lahko poveste kaj več.
Se ti posvetita oziroma vzameta čas zate? Kakšne so čakalne dobe?

Hvala
lp

(odgovor članu dspela)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Mnenje o ginekologinji
5.12.2010 13:45:48   
Nusyka
Moje pohvale pa gredo dr. Toff Jovan Renati - ZD Šentvid.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Mnenje o ginekologinji
9.12.2010 16:52:49   
tamina
SAMO NE K KOVAČEVIČU NA METELKOVO!! Noseča sem 7 mesecev in tako groznega odnosa do pacienta še nisem nikoli doživela!! Prej sem se tolažila s tem, da je tak ker je pač vse vredu in ker res kao ne pridemo tja klepetati za brezveze... No, zdaj sem pa imela ene težave, ki sem jih sama mogla reševati, ker se Milanu Kovačeviču dokler nisi napol na smrtni postelji nič ne da!!!! IN TO ZAME NI NOBEN STROKOVNJAK, KER NIMA NOBENEGA ODNOSA DO SVOJIH PACIENTOV!!!!! A moram res biti tik pred splavom ali imeti raka, da mi odgovori normalno na kakšno moje vprašanje????? Jaz sem popolnoma zgrožena nad njegovim odnosom do mene in sem čist obupana, ko pomislim, da me prav ta ginekolog spremlja v moji prvi nosečnosti!! Vmes sem mogla iti enkrat k dežurnemu zdravniku, ker je bil on na dopustu in sem se prvič v celi nosečnosti počutila kot človek... Žalostno, res žalostno... Seveda sem probala nekoga drugega najti, ampak kot se je izkazalo ni tako lahko zamenjati ginekologa v nosečnosti :((

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Priporočeni ginekologi:
12.12.2010 14:54:32   
Martinya

user posted image user posted image user posted image dr. Aleksander Merlo je do sedaj prejel največ glasov!!! user posted image user posted image user posted image




a ima mogoče katera od punc, ki hodite k njemu informacijo, kako je s sprejemanjem novih pacientk? jst kar odlašam z izbiro ginekologa, čeprav bi bil že zdavnaj čas, grooooznoooo me je strah( sej vem user posted image ) in bi rada šla k nekomu ki je res dober in prijazen. pa ker berem same pohvale na njegov račun .... ampak na spletni strani bolnišnice Postojna sem prebrala da novih pacientk ne sprejema user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Priporočeni ginekologi:
13.12.2010 15:45:53   
tecnobica
Jaz sem v PO pri Likarju in je ful prijazen. Ima pa tudi polno zasedeno, samo mene je zgleda še vzel. Poskusi pri njemu.

(odgovor članu Martinya)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Priporočeni ginekologi:
14.12.2010 11:35:17   
jasminčika
kakšni so pa kaj ginekologi v ZD Velenje? Kakšne imate izkušnje? Katerega priporočate?

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Priporočeni ginekologi:
14.12.2010 14:32:20   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: čebelica77

Živjo Neela!
Hvala za tolažbo. Sem bila na pregledu pri dr. Šalamunovi, ma ne vem kaj bi rekla... Vse je bolj na hitro,sicer me je dala kar za postopek umetne..imela sem še kup vprašanj, pa niso prišla na vrsto! Da o odnosu sestre ne govorim,celo pot domov sem jokala. Sedaj moram dat kri za hormonske preiskave. Po 2 mesecih naj bi dobila od komisije če imam odobren postopek KAJ ME POTEM ČAKA? tA DR. JE REKLA, DA Z NJO NE BOM IMELA VEČ STIKA, DA NI POTREBE ZATO...vERJETNO, DA PRED MARCEM NE PRIDEM NA VRSTO! Kako je potekalo pri tebi? Koliko časa se vse vleče? Čisto sem že pregorela od iskanja informacij, razmišljanja...Misliš da bi bilo dobro, če grem še kam na pregled?
Lp


Meni je bila kar OK. Se mi ni zdelo, da bi blo hitro, čeprav sem bila predzadnja na vrsti. Je pa res, da ko je končala z zadnjo (jaz sem bila pri sestri) je rekla da ima svega dovolj, in da gre domov.
Malce me je motilo, ker je med pregledom prišla v sobo še ena oseba, jaz pa lih noge narazen. Pa z uno dildo kamero (UZ) ni bla lih nežna.
Sestra je bila prijazna, da sva z mojim skoraj sladkorno dobila.

Jaz sem si pa želela, da me da na OBMP, pa me je dala še na krvni test, pa HSG, mojega pa na ponoven spermiogram.

AJa, mogoče je bila pa tolko bolj prijazna, ker sva bila oba tam noter.


Šalamunova je meni delala CR... Zašila me je tako, da sem pet dni po odpustu prišla nazaj še za več kot en teden, ker sem imela hematom v rani... Odpiranje, čiščenje, ponovno šivanje itd. Tako da...user posted image

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 292
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?