|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  834 835 [836] 837 838   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 8:31:19   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: moci

mene pa zanima, kaj je USuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  naj bi bilo ZS (na tipkovnici sta z in u skupajuser posted image )

in kje bom potem spala, ko bom nažokana, oz. kdo me bo domov spraviluser posted image

en fejst taksist, na listek pa preden greš od doma naslov napiši, a prav?
poklicala ga bom pa jaz...imel po 25 let, visok, črnolas, nabildan, ravno prav trda zadnjica, pa spredaj bo tudi kaj otipljivega, nežne močne roke......v Calvin Klein-ovi oprijeti beli majčki in oprijetih kavbojkah....bo ok?




(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20876
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 8:33:21   
altati
Pri meni pa sušilec suši zadnje cunje, popoldne samo še v pol ure cunje skup zmečem za na morje in gremo, gremo, gremo!
mi zjutraj ob 4-ih gremo!!!!!!!!
Morje, prihajam!!!!!
zdajle Jaša spi, anto greva še eur-čke iskat, pa kune kupit in to je to!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20877
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 8:33:51   
moci
a potem misliš, da me bo on DOMOV spraviluser posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20878
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 8:34:38   
altati
ej, babnice, da mi ne boste preveč čvekale v teh 10-ih dneh!!! Ker vas ne bom brala za nazaj....
Kaj ko bi mi ena obnove pisala na ZS????? Sem zahtevna kaj? Se katera javiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?????

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20879
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 8:39:18   
Pikabu
Čestitke za 8 mesecev:

user posted image Nanica in Blaž user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20880
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 8:41:27   
Pikabu
Spet na hitro. Se odpravljamo ven, na en kratek sprehod do DM-ja, potem pa k moževim staršem, gresta maledva v varstvo,jaz pa spet malo v službo (na uvajanje user posted image ). popoldne pa upam, da mi uspe postaviti bazen.

Altati, vam kasneje zaželim uživanje na morju, saj še prideš gor, a ne? Jaz se ne javim za poročanje, že sama komaj sledim. user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 20881
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 8:43:20   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Zvečer pa ne vem, če se bom kaj oglasila, ker bomo verjetno prepozno prišli domov in mož ne bo šel na pevske.


in bom to izkoristila, da bova danes veselouser posted image user posted image user posted image user posted image .


(op. Pikabu se je mudilo k otrokoma in sem morala zaključiti namesto nje....se je takoj videlo, da nekaj manjka, a neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem bila prepričana, da ne bo tako. A veste, kako je, če se mestna gospa spravi dve uri grablje v rokah imeti? user posted image user posted image user posted image No, ni bilo tako hudo, prav uživala sem in se sprostila, večer se je pa tudi zaključil v tem smislu.... user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20882
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 8:46:45   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Zvečer pa ne vem, če se bom kaj oglasila, ker bomo verjetno prepozno prišli domov in mož ne bo šel na pevske.


in bom to izkoristila, da bova danes veselouser posted image user posted image user posted image user posted image .


(op. Pikabu se je mudilo k otrokoma in sem morala zaključiti namesto nje....se je takoj videlo, da nekaj manjka, a neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem bila prepričana, da ne bo tako. A veste, kako je, če se mestna gospa spravi dve uri grablje v rokah imeti? user posted image user posted image user posted image No, ni bilo tako hudo, prav uživala sem in se sprostila, večer se je pa tudi zaključil v tem smislu.... user posted image user posted image


.....saj sem kar na vodi čutila, da bo takouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 20883
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:03:02   
Maxica
Nanica in Blaž, čestitke za osem mesecev.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20884
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:04:01   
Maxica
Altati, pogrešale te bomo, kdo nas bo karal, ko bomo spet vse napsihirane? Kdo nam bo rdeče obarval poste???
(namenoma ne pišem v ednini, ker upam, da ne bom edina takauser posted image )
UŽIIIIIIVAAAAAAAAJ!!!
Pozabila še kakšen smajli pripopat, evo:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20885
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:06:46   
moci
dragi blaž, čestitke za 8 mesecev. in mamici, seveda. pa en cmok od zoje

user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20886
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:07:52   
moci
altati, uživaj na morju. pazi na jašo. ne mleka, jajc, morske hrane, ne ga držat za roke in učit hodit, ... sem pozabila ... kaj še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20887
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:12:34   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: moci

a potem misliš, da me bo on DOMOV spraviluser posted image  user posted image user posted image user posted image


jah, no, enkrat tja do naslednjega večera menda že, nouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20888
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:16:44   
altati
Maxica, hvala, hvala, hvala...ampak najbrž niso vse tvojega mnenja.....nekatere si bodo prav spočileuser posted image user posted image user posted image ...

Moci- itak da bom Jaša na plaži postavila na noge, mu dvignila roke, porivala noge naprej in gremo, ma da hodiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...saj me itak ne boste videleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....jaz v resnici na forumu samo blefiram...Doma ga pa postavljam na noge, dajem v hojico, skupaj jeva čokolado, čokolino, suho salamo, cvrtje, pa goveje zrezke....aja, najraje ima pa golaž s feferoni!!! Ah, da ne pozabim - spat gre pa s flašo sladkega soka v roki..... mah, zdaj sem se vam pa razkrilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za zajtrk mu pa ponavadi ocvrem jajca na svinjski masti z ocvirki in šalco kravjega mleka zraven popije (takšnega direkt iz hleva).user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil altati -- 21.6.2007 9:17:57 >

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20889
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:18:43   
beki24
IZVIRNO SPOROČILO: altati

Maxica, hvala, hvala, hvala...ampak najbrž niso vse tvojega mnenja.....nekatere si bodo prav spočileuser posted image user posted image user posted image ...

Moci- itak da bom Jaša na plaži postavila na noge, mu dvignila roke, porivala noge naprej in gremo, ma da hodiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...saj me itak ne boste videleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....jaz v resnici na forumu samo blefiram...Doma ga pa postavljam na noge, dajem v hojico, skupaj jeva čokolado, čokolino, suho salamo, cvrtje, pa goveje zrezke....aja, najraje ima pa golaž s feferoni!!! Ah, da ne pozabim - spat gre pa s flašo sladkega soka v roki..... mah, zdaj sem se vam pa razkrilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja ti kar zanikaj, da je nista že probalauser posted image


_____________________________



(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20890
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:19:31   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: beki24

IZVIRNO SPOROČILO: altati

Maxica, hvala, hvala, hvala...ampak najbrž niso vse tvojega mnenja.....nekatere si bodo prav spočileuser posted image user posted image user posted image ...

Moci- itak da bom Jaša na plaži postavila na noge, mu dvignila roke, porivala noge naprej in gremo, ma da hodiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...saj me itak ne boste videleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....jaz v resnici na forumu samo blefiram...Doma ga pa postavljam na noge, dajem v hojico, skupaj jeva čokolado, čokolino, suho salamo, cvrtje, pa goveje zrezke....aja, najraje ima pa golaž s feferoni!!! Ah, da ne pozabim - spat gre pa s flašo sladkega soka v roki..... mah, zdaj sem se vam pa razkrilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja ti kar zanikaj, da je nista že probalauser posted image



ja in to v zajčji oblikiuser posted image

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 20891
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 9:33:32   
beki24
Kaj se je Tinkara naučila v treh dneh, no današnjega še ni konecuser posted image

se vsede, gre po kolenih- malo ampak gre, ob opori se zdaj stabilno spravi na kolena in dvigne, pa danes se je ob opori začela postavljat na nogeuser posted image - očitno imamo spet nek poskok v motoriki, pol bo pa spet mir- no zaradi mene lahko na morju tudi shodi- po željiuser posted image


_____________________________



(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20892
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 11:07:22   
altati
user posted image user posted image user posted image user posted image Tinkara!!!!!

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 20893
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 12:36:35   
Maxica
Bravo, Tinkara.user posted image user posted image user posted image Beki, a se ti zdi, da zaradi teh napredovanj kaj manj spi? Men se kar zdi, da kadar Lan manj in slabše spi, v nečem potem napreduje, rasti ali motorično npr. Je katera opazila kaj podobnega?
Mi smo drugače ravno z uro in pol dolgega sprehoda po osvežilni senci, zdaj pa spet bazen čistimo in polnimo. Sta ga Max in Lan že včeraj krstila, sta oba ful uživala.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20894
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 13:09:10   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Bravo, Tinkara.user posted image user posted image user posted image Beki, a se ti zdi, da zaradi teh napredovanj kaj manj spi? Men se kar zdi, da kadar Lan manj in slabše spi, v nečem potem napreduje, rasti ali motorično npr. Je katera opazila kaj podobnega?


Maxica, jaz opažam ravno obratno. Odkar Jaša se poseda, leze, kobaca po vseh štirih oz.lahko bi rekla, da odkar je ful aktiven, tudi veliko več spi. Meni zdaj spi 2 x na dan po uro ali uro in pol, 1 x pa po 2-3 ure. Zvečer pa še vedno hodi spat ob 20h in vstaja ob 7h.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20895
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 13:34:18   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Bravo, Tinkara.user posted image user posted image user posted image Beki, a se ti zdi, da zaradi teh napredovanj kaj manj spi? Men se kar zdi, da kadar Lan manj in slabše spi, v nečem potem napreduje, rasti ali motorično npr. Je katera opazila kaj podobnega?


Maxica, jaz opažam ravno obratno. Odkar Jaša se poseda, leze, kobaca po vseh štirih oz.lahko bi rekla, da odkar je ful aktiven, tudi veliko več spi. Meni zdaj spi 2 x na dan po uro ali uro in pol, 1 x pa po 2-3 ure. Zvečer pa še vedno hodi spat ob 20h in vstaja ob 7h.



altati recept prosim kako to narediš da tolk spi......joj kje smo mi potemtakem...meni tudi malo spi maxica...in ponoči sm že mislila da je malo boljše...pa spet.....se zbuja nonstop in vzdihuje se obrača joka...skratka je budna in bi vstala???? Kot da sanja in podoživlja.

Danes sva šli na tak sprehod da sm zdej čist hin.....3,5 ure hoje...mal čez gozd pa v sosednjo občino....sej je pasal sam nazaj je pa že tako žgalo da sm bla čist gnila......brina pa čist pridna...sam da se vozimo pa je OK.
Ko sva prišli domov sm sebe in njo slekla in sva kr skupaj v bano zlezli in sva se igrali in špricali...user posted image user posted image user posted image

Zdej pa borovničke jem..njam njam...Brina pa zaspala!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20896
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 14:03:54   
borovnicka
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Bravo, Tinkara.user posted image user posted image user posted image Beki, a se ti zdi, da zaradi teh napredovanj kaj manj spi? Men se kar zdi, da kadar Lan manj in slabše spi, v nečem potem napreduje, rasti ali motorično npr. Je katera opazila kaj podobnega?


Maxica, jaz opažam ravno obratno. Odkar Jaša se poseda, leze, kobaca po vseh štirih oz.lahko bi rekla, da odkar je ful aktiven, tudi veliko več spi. Meni zdaj spi 2 x na dan po uro ali uro in pol, 1 x pa po 2-3 ure. Zvečer pa še vedno hodi spat ob 20h in vstaja ob 7h.


No naše spanje je še zelo minimalno. Tud če je cel dan aktiven. Vstajamo med 6 in pol 7, čez dan spi 1x dobre pol ure in drugič dobro uro, občasno nam privošči še kakšno kratko rundo. Zvečer pa okrog pol 9h. Pa je pri miru samo kadar je v vozičku.user posted image

_____________________________

nagajivčka TT

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 20897
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 14:10:59   
borovnicka
Vroče je tudi nam. Včeraj nam je crknila klimauser posted image . ampak se že hladimo.

Dopoldne se sprehajamo, popoldne uživamo v bazenčku, nič nam ni hudega.

Altati in Viv,  povejta kako lahko čvekata na gibi gibu, trenutno mi namreč ne uspeva niti kave v miru spiti, če Tjaš ne spi. Kamorkoli gremo zahtevam neomejen prostor, da lahko počvekam in ga samo opazujem. Itak se dvigne za vsako stvar. In obiski so približno taki: Tjaša dam na tla in se potem sprehajam za njim po vrtu, ga nosim na eno mesto, kaj popijem, ga grem spet iskat.....ga vzamem s pručke, pa s poganjalca... in tako dalje.  Čvekat in kofetkat  - kaj je že touser posted image

_____________________________

nagajivčka TT

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 20898
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 14:13:02   
borovnicka
altatija  - uživajte user posted image   user posted image   user posted image     user posted image

_____________________________

nagajivčka TT

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 20899
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 14:14:32   
borovnicka
vidim da mam monologe, grem rajši kaj postorit

_____________________________

nagajivčka TT

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 20900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  834 835 [836] 837 838   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  834 835 [836] 837 838   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?